dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Nejvtipnější vánoční dárky pro vaše blízké

Přidat na Seznam.cz
Ano, dospělí to mají s Vánocemi mnohem těžší než děti. Nejen, že už nevěříme na Ježíška, ale vžycky si div nestrhneme vaz, když se ho snažíme zastoupit.

Také už jsme unaveny dárky jako je mixér či pěkné a o několik čísel menší kalhoty, které nás tak akorát uvrhnou do vánoční deprese. A nebaví nás dávat stále partnerovi ponožky, slipy a pěknou kravatu s pruhem na odlišnou stranu než loni. Co s tím? Zahoďme stereotypy, předvánoční stres a dávejme vtipné dárky!

Ale co to vlastně znamená? Některé ženy považují za nejzábavnější lehnout si v sexy prádelku pod stromeček a nadělit příteli samy sebe. Ovšem je to už trochu klišé. Navíc pokud už máte děti, není to vhodné vůbec, jelikož by vaše ratolesti asi jen těžko odpouštěly Ježíškovi, že jím místo vytouženého Bořka stavitele nadělil pod stromeček jejich polonahou matku se svítícími růžky a nápisem ,,eat me“ na prsou... Nicméně erotické dárky mohou pobavit. Tak například vibrátor může být zábavným dárkem pro kamarádku. Pokud už ovšem má vibrátorů celou sbírku, měla byste zvolit něco zajímavějšího. Třebas venušiny kuličky, sexy obleček či nějakou žertovnou sexy ptákovinu. U takovýchto dárků, ale vždy zhodnoťte smysl pro humor a povahu obdarovávaného. Některá kamarádka se bude nad takovým dárkem rozplývat a smát se tomu budete ještě za rok. Jiná to však pochopí jako sexuální zajem o ni či jako projev vaší náhle objevené úchylnosti a vymaže vaše číslo z mobilu.

Naopak pro partnera je takový dárek většinou dobrou a pro obě strany příjemnou volbou. Takže třebas nějaká ta pouta či kazeta ho překvapí a potěší. Ani nevěděl, že má doma takovou dračici. Někteří mí známí erotickým dárkem obdarovali svojí tchyni. Zde je ale nutné být si jista či jist jejím smyslem pro humor na 110%, jinak už jí v životě nebudete smět přes práh!

Již jsem se zmínila o sortimentu ptákovin. Tam je vtipných dárků přehršel. Od různých manuálů pro intimní život, které se dají pověsit do ložnice, přes hrnečky s různými údy až po umělé exkrementy a hmyz. Takové dárky jsou zábavné a méně osobní, takže se hodí pro přátele, ale pokud objevíte nějaký zvlášť vychytaný kousek, který vás rozesměje na půl dne, není důvod jej nedat třebas manželovi. Dalším dárkem, který se hodí pro muže, je láhev něčeho ostřejšího. Po tomto dárku, bude vašemu partnerovi připadat vtipné prakticky všechno. Jen počkejte, ať si dárek rozbalí, až budou děti v postýlkách, aby nebyl až příliš vtipný před jejich zraky. Navíc jsou v předvánočním čase k dostání láhve s ozdobeným uzávěrem.

Zajímavým fenoménem je inteligentní plastelína. Jedná se o bláznivou hračku, která výborně uvolňuje stres. Každý druh má své specifické vlastnosti. Tak například se natahuje jako žvýkačka, skáče jako míč, trhá se jako papír, tříští jako porcelán, svítí, mění barvy či se přisává k magnetům. A kdyby už nic jiného, rozhodně vtipné na tom bude, že obdarovaný zprvu nejspíš nepochopí, co to vlastně dostal. No a pak se zabaví celá rodina. Nebo můžete využít možnosti, kterou nabízí většina photoshopů a to sice nechat si vyrobit kalendář či jiné předměty s vašimi vlastními fotkami. Je to pěkná varianta pro vás, které byste se přecejen nejraději daly přítelovi pod stromeček samy. Takže si můžete nafotit nějaké vtipné či třeba i lehce erotické snímky sama sebe a nechat z nich zhotovit kupříkladu zmiňovaný kalendář. Pobavíte tak přítele na dvanáct měsíců v roce a pokaždé, když bude onen výtvor schovávat po kanceláři před zvědavými kolegy, si na vás s úsměvem a láskou vzpomene.

A pro děcko se hodí třeba kalendář či tričko s obrázky jeho pejska či s tématikou, která jej zajímá. Ačkoli to třebas není prudce originálním dárek, je možné pro pobavení koupit třeba nějaké dvd s dobrou komedií. Ovšem zdůrazňuji slovo ,,dobrou“. Když dáte partnerovi například některý z Kameňáků, nejen že se nikdo příliš nepobaví, ale vzbudíte možná i nepříjemné úvahy o vašem duševním zdraví. Naopak když vyberete třebas něco od studia Pixar, pobaví se celá rodina. Obchody přetékají různými vtipnými trenkami a boxerkami. Ať už jsou sexy či roztomilé, je to decentní a osobní dárek pro partnera. Nejvtipnější jsou asi tanga, ale otázkou zůstává, jestli je váš partner bude ochoten nosit... Popusťte uzdu svojí fantazii. Ať už vyberete cokoli, hlavně mějte krásné Vánoce. A nezapomínejte, že Vánoce jsou svátkem klidu a ne závodem, kde musíte doběhnout první. Hlavně s klidem!

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD VÁNOCE STRES TRIČKO ŽENY DÁREK VÁNOČNÍ DÁREK PTÁKOVINA SEXY PRÁDLO DVD VÁNOČNÍ STROMEČEK VIBRÁTOR VENUŠINY KULIČKY SEXY OBLEČEK KAZETA EROTICKÝ DÁREK TCHYNĚ LOŽNICE

Související články

Podzimní dekorace? Inspiraci hledejte v přírodě

Dnešní děti rozhodně netráví tolik času v přírodě, jako tomu bylo v generaci jejich rodičů. Zatímco ti běhali venku, šplhali po stromech nebo rozbíjeli sousedům okna fotbalovým míčem, dnešní generace dětí se zdržuje spíše doma. Proto by stálo za to připomenout jim, že příroda může být zajímavější, než surfování po internetu. A podzim k pobytu venku vyloženě vybízí.

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek

Staňte se nejúspěšnějším Ježíškem letošních Vánoc!

Vánoce se neodkladně blíží a s nimi i každoroční rozhodování, co komu pod stromeček. Letos pro vás máme řešení v podobě produktů značky WMF, které potěší jak babičky, rodiče, tak i přátele a známé.

Celý článek

Znáte pilíře skandinávského stylu bydlení? Na podzim vsaďte na designové svícny

Podzim nám ubírá světlo i slunce, zároveň je však jedinečným obdobím, kdy si můžete plně vychutnávat teplo a vůni krásných svíček. Právě k tomu perfektně poslouží designové svícny ve skandinávském stylu.

Celý článek

Nákupní tip: Stylový vánoční design od české značky ELKA LOUNGE

Pokud jste v srdci minimalista, ale zároveň fanoušek nejkrásnějších svátků v roce, vánoční design české značky ELKA LOUNGE vás nadchne.

Celý článek

Adventní kalendář: ideální dárek pro všechny milovníky kosmetiky

Prosinec je dlouhý měsíc a někdo by si určitě rád zkrátil čekání na Štědrý den adventním kalendářem. A ne jen tak ledajakým. Máme pro vás výběr těch nejlepších adventních kalendářů, které jsou přímo nabité kosmetickými bestsellery.

Celý článek

VŽDY PŘIPRAVEN, VŽDY PERFEKTNÍ, VŽDY ČISTÝ & BEZPEČNÝ! 

Značka KRUPS získala certifikaci nezávislé světově uznávané společnosti TÜV Rheinland dokládající vysokou kvalitu a bezpečnost pro všechny plnoautomatické kávovary řady KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek