dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Nejznámější města módy

Přidat na Seznam.cz
Milujete módu a chcete jí být nablízku? Co tak navštívit nejznámější města módy a nechat se okouzlit jejich atmosférou? Na vlastní oči uvidíte nejen památky a historii města, ale také všechny možné obchody s luxusními značkami.

zdroj: pexels.com

Situace se už pomalu uklidňuje a snad bude možné opět volně a bez problémů cestovat. Co tak podniknout „road trip“ po hlavních městech módy?

Miláno

Itálie je samotná kolébka módy a není proto náhoda, že zde vznikly jedny z nejznámějších značek, jako je například Prada, Gucci, Armani a Versace. O Italech se říká, že si dokáží užívat života, to zajisté pocítíte při procházce po luxusních čtvrtí a ulic, jako je Manzoni, Della Spiga nebo Monte Napoleone. Můžete zamířit také do celosvětově známé obchodní čtvrti Quadrilatero della moda.

zdroj: pexels.com

Paříž

Nádherné romantické město nesmí na vašem seznamu módních měst chybět. Při procházení města se můžete těšit na proslulé Francouzky, které vědí, jak se stylově oblékat i správně vonět. Ty nejluxusnější značky naleznete na známém bulváru Champ Elysees. Pokud hledáte velká obchodní střediska, můžete zamířit do La Samaritaine nebo Printemps.

zdroj: pexels.com

Londýn

Dalším evropským městem je jednoznačně Londýn. I když se nejspíše deštivému počasí nevyhnete, můžete si užít nákupy v uzavřeném středisku Westfield London nebo v nákupní galerii Harrods. Nesmíte vynechat ani čtvrť Knightsbridge nebo New Bond Street. Londýn na vás dýchne svým ponurým, ale zato elegantním stylem, který si zamilujete. 

zdroj: pexels.com

New York

Město, které stojí za to navštívit. I když je New York trochu z ruky, tak pohled na luxusní butiky a velkolepé budovy se nezapomíná. Můžete se těšit například na slavnou ulici 5. Avenue, kde se nacházejí ty nejlepší luxusní značky. Ráno začněte v Lower East Side, což je jedna z nejstarších částí města, pokračujte do SoHo a ukončete svůj den v módním muzeu Fashion Institute of Technology. Tak které město navštívíte vy?

zdroj: pexels.com

Přidat na Seznam.cz
CESTOVÁNÍ MĚSTA MÓDY MÓDNÍ MĚSTA KAM VYRAZIT DOVOLENÁ ZA MÓDOU PAŘÍŽ MILÁNO NEW YORK LONDÝN LUXUSNÍ ZNAČKY

Související články

About You fashion week

ABOUT YOU FASHION WEEK 2022

Módní přehlídka ABOUT YOU slavnostně zahájila první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně.

Celý článek

Šumavské podhůří krásné za každého počasí

Říká se, že na Šumavě je krásně za každého počasí. Když je ale chladno nebo prší, tak to pro výlety do šumavské přírody ideální není. V tu chvíli se stává sázkou na jistotu návštěva Sušicka.

Celý článek

Destinace Sušicko - brána Šumavy nabitá zážitky

Šumava je bezesporu perlou Čech. Turisté ji milují a sjíždějí se za jejím přírodním bohatstvím z celé republiky i z ciziny. Opomíjet by ale neměli ani  bránu Šumavy, Sušicko.

Celý článek

Udržitelné cestování

Nevíte, kam zavítat toto léto na dovolenou a nebo jen na chvilkový únik do přírody? My vám poradíme a nemusíte cestovat daleko za svým vysněným odpočinkem.

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

LUXUSNÍ LYŽAŘSKÁ DOVOLENÁ V NEJVÝŠE POLOŽENÉM PĚTIHVĚZDIČKOVÉM HOTELU V ALPÁCH

Máte rádi sníh a zimní sporty a střediska se špičkovou nabídkou sjezdovek? Už se vám omrzely après-ski party na lyžařských chatách a v hlučných barech dole u lanovek? Umíte ocenit skvělou gastronomii, pozorný servis a kvalitní horské wellness? Pak jedině Hochgurgl! Vítejte na vrcholu potěšení z lyžování, obklopeném 21 třítisícovkami v Ötztálských Alpách.

 

Celý článek