dnes je 23.10.2020 a svátek má Teodor

Nejznámější města módy

Přidat na Seznam.cz
Milujete módu a chcete jí být nablízku? Co tak navštívit nejznámější města módy a nechat se okouzlit jejich atmosférou? Na vlastní oči uvidíte nejen památky a historii města, ale také všechny možné obchody s luxusními značkami.

zdroj: pexels.com

Situace se už pomalu uklidňuje a snad bude možné opět volně a bez problémů cestovat. Co tak podniknout „road trip“ po hlavních městech módy?

Miláno

Itálie je samotná kolébka módy a není proto náhoda, že zde vznikly jedny z nejznámějších značek, jako je například Prada, Gucci, Armani a Versace. O Italech se říká, že si dokáží užívat života, to zajisté pocítíte při procházce po luxusních čtvrtí a ulic, jako je Manzoni, Della Spiga nebo Monte Napoleone. Můžete zamířit také do celosvětově známé obchodní čtvrti Quadrilatero della moda.

zdroj: pexels.com

Paříž

Nádherné romantické město nesmí na vašem seznamu módních měst chybět. Při procházení města se můžete těšit na proslulé Francouzky, které vědí, jak se stylově oblékat i správně vonět. Ty nejluxusnější značky naleznete na známém bulváru Champ Elysees. Pokud hledáte velká obchodní střediska, můžete zamířit do La Samaritaine nebo Printemps.

zdroj: pexels.com

Londýn

Dalším evropským městem je jednoznačně Londýn. I když se nejspíše deštivému počasí nevyhnete, můžete si užít nákupy v uzavřeném středisku Westfield London nebo v nákupní galerii Harrods. Nesmíte vynechat ani čtvrť Knightsbridge nebo New Bond Street. Londýn na vás dýchne svým ponurým, ale zato elegantním stylem, který si zamilujete. 

zdroj: pexels.com

New York

Město, které stojí za to navštívit. I když je New York trochu z ruky, tak pohled na luxusní butiky a velkolepé budovy se nezapomíná. Můžete se těšit například na slavnou ulici 5. Avenue, kde se nacházejí ty nejlepší luxusní značky. Ráno začněte v Lower East Side, což je jedna z nejstarších částí města, pokračujte do SoHo a ukončete svůj den v módním muzeu Fashion Institute of Technology. Tak které město navštívíte vy?

zdroj: pexels.com

Přidat na Seznam.cz
CESTOVÁNÍ MĚSTA MÓDY MÓDNÍ MĚSTA KAM VYRAZIT DOVOLENÁ ZA MÓDOU PAŘÍŽ MILÁNO NEW YORK LONDÝN LUXUSNÍ ZNAČKY

Související články

Tour de France: Legenda o žlutém trikotu

I letošní ročník slavného cyklistického závodu Tour de France se pomalu chýlí ke konečné etapě, kdy závodníci projedou hlavním městem Francie - Paříží. Francouzské cyklistické žně nejsou pouze o sportu, ale také překvapivě o módě. Podívali jsme se proto na historii legendárních trikotů.

Celý článek

Nocleh jako v pohádce

Lákají vás na přespání netradiční místa, stany v korunách stromů nebo vysokohorské chaty nabízející víc než nádherný výhled? Máme pro vás jeden skvělý tip!

Celý článek

Eiffelova věž, Seina a Balmain. Nová přehlídka francouzské značky byla plná elegance a pravého couture

Kreativní ředitel Olivier Rousteing zvolil řeku Seinu jako molo pro představení nové couture kolekce na sezonu podzim a zima. Hravé modely hýřící všemi barvami, modré nebe s mraky a Paříž v pozadí vytvářely dohromady nezapomenutelnou atmosféru.

Celý článek

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Balmain v Paříži: Podzimní a zimní kolekce pro milovníky koní i Francie

Jako by si návrhář Olivier Rousteing chtěl splnit své životní cíle. Jeho osud adoptovaného dítěte podle všech doplňuje každou přehlídku, kterou Olivier pro Balmain udělá. Podívejte se s námi na podzimní a zimní kolekci Balmain 2020.

Celý článek

Sí, Italy aneb objevte kouzlo slunečného Toskánska

Kraj plný gastronomických skvostů a architektury, kde na každém rohu voní olivové háje, vinohrady a výborné pokrmy. Sí, Italy je cestovatelský projekt, který svým zákazníkům ukazuje krásy vřelého Toskánska.

Celý článek

Premium Outlet Prague Airport: 200 prémiových značek na jednom místě!

Stovky oblíbených značek a desítky obchodů s tak lákavou nabídkou sortimentu, že jí lze jen stěží odolat – přesně takový je Premium Outlet Prague Airport.

Celý článek