dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Nenáročné podzimní účesy, kterých se už nebudete chtít vzdát

Přidat na Seznam.cz
Pár tipů na účesy, které vás v unavených podzimních dnech nebudou stát moc úsilí a zato budou vypadat skvěle, se hodí vždy. Móda.cz je přináší právě teď!

Culík, a nebo ne?

První účes, který vám na podzim plně doporučujeme, je takový falešný culík. Část vlasů v něm totiž je a druhá ne. Společně s heboučkým svetrem a kávou doladí vaše unavená rána cestou do práce a nenuceně přesto upraveně bude vypadat celý den. 


Krátce střižené vlasy, ale jenom na oko

Když už jsme u těch účesů, které nejsou tvořené úplně tak, jak vypadají, patří sem také falešný krátký střih. Je určen pro majitelky dlouhých vlasů, když prameny šikovně přehnete a sepnete na zátylku hlavy, vznikne dokonale nedokonalý účes, vyhlížející jako krátký bob, který jste si ráno ani neobtěžovala pročesat. 


Přeležený drdol

I to je totiž skvělá podzimní alternativa jindy uhlazeného a precizního drdolu. Nejlepšího efektu dosáhnete, zamotáte-li do drdolu vlasy bez rozčesání. Abyste ale nebudila dojem neupravené ženy, pečlivost, jež uberete u účesu, přidejte při líčení. Ať je jasně poznat, jaký byl váš úmysl. 


Uvoněný culík

Culík je culík. Praktický a mezi ženami mimořádně oblíbený. I on si ale na podzim zaslouží zvolnit a tak z něj nechte vykukovat vlasy, padat pramínky a netrapte se s častým přečesáváním. 

fashionising.com ; pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY DÁMSKÉ ÚČESY PODZIM DLOUHÉ VLASY DRDOLY CULÍK PODZIMNÍ TRENDY ÚČESY POLODLOUHÉ VLASY

Související články

Slavné obočí

Linie pohledu slavných dam

Preferujete obočí do úhledného tvaru, orámované tužkou, vysoce posazené, tenké či husté? Ač tak nebo onak, právě obočí je jedním z nejdůležitějších rysů našeho obličeje. Udává výraz, kterým se lišíme od ostatních.

Celý článek

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Celý článek

Oční sérum šetrné k člověku i přírodě si teď vaše pleť zaslouží dvojnásob

Čas, který teď máme navíc, můžeme perfektně využít k tomu, abychom své pleti, zejména pak očím, dopřáli maximální péči. Vyzkoušejte novinku Inlight Bio oční sérum Supreme, je to takový malý drahokam.

Celý článek

Vrásky jako symbol moudrosti a stáří? Naučte se je lehce skrývat

Ve chvíli, kdy se nám v obličeji začnou tvořit vrásky, může nás pohltit menší panika, co s nimi? Je však několik způsobů, jak se o svou pleť starat i s vráskami, jak jim předcházet a udržovat vitalitu vaší pleti v co nejlepší kondici!

Celý článek

Jak používat lesk na rty, abyste dosáhla perfektního výsledku?

Milujete lesk na rty? Máte vždy alespoň jeden po ruce a neumíte si bez něj představit běžnou činnost? Naprosto vám rozumíme, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dosáhnout ještě lepšího výsledku.

Celý článek

Jak si udělat krásné lokny hned dvěma způsoby

Udělat si krásné romantické kudrliny není jen tak, a my vám poradíme, jak je vykouzlit s kulmou nebo žehličkou. Provedeme vás krok za krokem, jediné, co potřebujete je trocha zručnosti, času a odhodlání.

Celý článek