dnes je 24.05.2019 a svátek má Jana

Neobyčejně obyčejná modelka Tess McMillan mění svět modellingu

Přidat na Seznam.cz
To, co se dříve nepovažovalo za ideál krásy, je dnes oceňováno a obdivováno. Potvrzuje to i netypická kráska a modelka Tess z Texasu. Pihovatá zrzka s kyprými tvary si podmaňuje svět modelingu.

Netypická modelka

Osmnáctiletá Tess byla objevena na Instagramu známým fotografem Heatherem Hazzadem. To nezní jako nic nového a mnoho slavných modelek bylo objeveno právě na této sociální síti, ale nejednalo se o plus size modelku se zrzavými vlasy a pihami. Tess představuje naprosto odlišnou podobu modelky, než si dokážete představit. Její bujné křivky, porcelánová pleť, drobné pihy a výrazně zrzavé vlasy připomínají spíše ženu z odlišného století.

Pihy, zrzavé vlasy a kypré tvary

Důvodem objevení a proslavení se ve světě módy a modellingu byla okatá podoba s renesančními typy žen. Mladá modelka nevypadá jako štíhlé krásky, které se procházejí po mole. Možná to je podstatou toho, proč je nyní populární. Je jiná. V letech minulých byly zrzavé vlasy, pihy, nadváha a extrémně bílá pokožka často k posměchu hlavně mezi dětmi ve škole. Tess dokazuje, že půvabná je každá žena. Ne každá má však to štěstí, že jí objeví významný fotograf. Pihovatá Texasanka je poslíčkem, který dodá naději, sebevědomí a ujištění všem ženám jejího typu, že je v pořádku být od přírody unikátní a krásnou svým vlastním způsobem. Tess především posílá na Instagram neretušované fotografie sama sebe. Mnoho mladých dívek k ní proto vzhlíží.

Unikátní vzor

Dolce & Gabanna si vybrali Tess na svou přehlídku a modelka nesla své kypré tvary s grácií. Fotila už do několika významných časopisů. Plus size modelka se těší na to, co jí svět módy přinese, ale její srdce podle vlastních slov patří herectví. Pro před rokem neznámou dívku z Texasu, je to neuvěřitelný úspěch a třeba se jí splní i sen být herečkou. Znatelný posun modelingu směrem k přirozenějším dívkám skutečných proporcí je znatelný celosvětově. Předpokladem je ovšem vždy unikátní krása a osobnost. Třeba se díky Tess změní pohled veřejnosti na to, co je opravdu půvabné.

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI TESS MCMILLA MODELKA MODELLING 18 LET ZRZKA PIHY PLUS SIZE

Související články

60 let od vzniku Barbie: Prestižní módní panel v USA vzdá 3. června panence hold

Ikonická hračka oslaví významné kulatiny a americký panel CFDA udělí Barbie speciální cenu za přínos módě. Jak se změnila panenka od 60. let minulého století?

Celý článek

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek

Herečka Kristin Davis ze Sexu ve městě prodává dům za 85 miliónů korun

Známá herečka prodává svůj kalifornský dům v Brentwoodu. Vyhlášená adresa slavných amerických celebrit přijde na desítky miliónů. Jak vypadá luxusní interiér známé herečky, který je obklopen přírodou?

Celý článek