dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Neobyčejně obyčejná modelka Tess McMillan mění svět modellingu

Přidat na Seznam.cz
To, co se dříve nepovažovalo za ideál krásy, je dnes oceňováno a obdivováno. Potvrzuje to i netypická kráska a modelka Tess z Texasu. Pihovatá zrzka s kyprými tvary si podmaňuje svět modelingu.

Netypická modelka

Osmnáctiletá Tess byla objevena na Instagramu známým fotografem Heatherem Hazzadem. To nezní jako nic nového a mnoho slavných modelek bylo objeveno právě na této sociální síti, ale nejednalo se o plus size modelku se zrzavými vlasy a pihami. Tess představuje naprosto odlišnou podobu modelky, než si dokážete představit. Její bujné křivky, porcelánová pleť, drobné pihy a výrazně zrzavé vlasy připomínají spíše ženu z odlišného století.

Pihy, zrzavé vlasy a kypré tvary

Důvodem objevení a proslavení se ve světě módy a modellingu byla okatá podoba s renesančními typy žen. Mladá modelka nevypadá jako štíhlé krásky, které se procházejí po mole. Možná to je podstatou toho, proč je nyní populární. Je jiná. V letech minulých byly zrzavé vlasy, pihy, nadváha a extrémně bílá pokožka často k posměchu hlavně mezi dětmi ve škole. Tess dokazuje, že půvabná je každá žena. Ne každá má však to štěstí, že jí objeví významný fotograf. Pihovatá Texasanka je poslíčkem, který dodá naději, sebevědomí a ujištění všem ženám jejího typu, že je v pořádku být od přírody unikátní a krásnou svým vlastním způsobem. Tess především posílá na Instagram neretušované fotografie sama sebe. Mnoho mladých dívek k ní proto vzhlíží.

Unikátní vzor

Dolce & Gabanna si vybrali Tess na svou přehlídku a modelka nesla své kypré tvary s grácií. Fotila už do několika významných časopisů. Plus size modelka se těší na to, co jí svět módy přinese, ale její srdce podle vlastních slov patří herectví. Pro před rokem neznámou dívku z Texasu, je to neuvěřitelný úspěch a třeba se jí splní i sen být herečkou. Znatelný posun modelingu směrem k přirozenějším dívkám skutečných proporcí je znatelný celosvětově. Předpokladem je ovšem vždy unikátní krása a osobnost. Třeba se díky Tess změní pohled veřejnosti na to, co je opravdu půvabné.

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI TESS MCMILLA MODELKA MODELLING 18 LET ZRZKA PIHY PLUS SIZE

Související články

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek