dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Neobyčejně obyčejná modelka Tess McMillan mění svět modellingu

Přidat na Seznam.cz
To, co se dříve nepovažovalo za ideál krásy, je dnes oceňováno a obdivováno. Potvrzuje to i netypická kráska a modelka Tess z Texasu. Pihovatá zrzka s kyprými tvary si podmaňuje svět modelingu.

Netypická modelka

Osmnáctiletá Tess byla objevena na Instagramu známým fotografem Heatherem Hazzadem. To nezní jako nic nového a mnoho slavných modelek bylo objeveno právě na této sociální síti, ale nejednalo se o plus size modelku se zrzavými vlasy a pihami. Tess představuje naprosto odlišnou podobu modelky, než si dokážete představit. Její bujné křivky, porcelánová pleť, drobné pihy a výrazně zrzavé vlasy připomínají spíše ženu z odlišného století.

Pihy, zrzavé vlasy a kypré tvary

Důvodem objevení a proslavení se ve světě módy a modellingu byla okatá podoba s renesančními typy žen. Mladá modelka nevypadá jako štíhlé krásky, které se procházejí po mole. Možná to je podstatou toho, proč je nyní populární. Je jiná. V letech minulých byly zrzavé vlasy, pihy, nadváha a extrémně bílá pokožka často k posměchu hlavně mezi dětmi ve škole. Tess dokazuje, že půvabná je každá žena. Ne každá má však to štěstí, že jí objeví významný fotograf. Pihovatá Texasanka je poslíčkem, který dodá naději, sebevědomí a ujištění všem ženám jejího typu, že je v pořádku být od přírody unikátní a krásnou svým vlastním způsobem. Tess především posílá na Instagram neretušované fotografie sama sebe. Mnoho mladých dívek k ní proto vzhlíží.

Unikátní vzor

Dolce & Gabanna si vybrali Tess na svou přehlídku a modelka nesla své kypré tvary s grácií. Fotila už do několika významných časopisů. Plus size modelka se těší na to, co jí svět módy přinese, ale její srdce podle vlastních slov patří herectví. Pro před rokem neznámou dívku z Texasu, je to neuvěřitelný úspěch a třeba se jí splní i sen být herečkou. Znatelný posun modelingu směrem k přirozenějším dívkám skutečných proporcí je znatelný celosvětově. Předpokladem je ovšem vždy unikátní krása a osobnost. Třeba se díky Tess změní pohled veřejnosti na to, co je opravdu půvabné.

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI TESS MCMILLA MODELKA MODELLING 18 LET ZRZKA PIHY PLUS SIZE

Související články

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Český režisér a umělec Jakub Jahn odstartoval svou výstavu snů

Výstava s názvem SWEET DREAMS přináší nahlédnutí do zákulisí české módní scény. Není to však jen móda, kterou chce umělec divákům představit.  

Celý článek

14. ročník módního večera Fashion Stars Night nás upřímně oslovil

Pražská křižovatka kostel sv. Anny opět ožil módními přehlídkami. Přijali jsme pozvání a šli kouknout na nové kolekce čtyř designérů z Česka a Slovenska.  

Celý článek

Těsně před porodem, ale přesto v modelech přímo z přehlídek! Meghan Markle je šik.

Za několik týdnů má porodit, ale to vévodkyni Meghan nebrzdí v tom, aby si oblékla ty nejkrásnější modely přímo z přehlídkových mol. Tentokrát zvolila kousky od Erdem a Victoria Beckham. 

Celý článek