dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Neobyčejně obyčejná modelka Tess McMillan mění svět modellingu

Přidat na Seznam.cz
To, co se dříve nepovažovalo za ideál krásy, je dnes oceňováno a obdivováno. Potvrzuje to i netypická kráska a modelka Tess z Texasu. Pihovatá zrzka s kyprými tvary si podmaňuje svět modelingu.

Netypická modelka

Osmnáctiletá Tess byla objevena na Instagramu známým fotografem Heatherem Hazzadem. To nezní jako nic nového a mnoho slavných modelek bylo objeveno právě na této sociální síti, ale nejednalo se o plus size modelku se zrzavými vlasy a pihami. Tess představuje naprosto odlišnou podobu modelky, než si dokážete představit. Její bujné křivky, porcelánová pleť, drobné pihy a výrazně zrzavé vlasy připomínají spíše ženu z odlišného století.

Pihy, zrzavé vlasy a kypré tvary

Důvodem objevení a proslavení se ve světě módy a modellingu byla okatá podoba s renesančními typy žen. Mladá modelka nevypadá jako štíhlé krásky, které se procházejí po mole. Možná to je podstatou toho, proč je nyní populární. Je jiná. V letech minulých byly zrzavé vlasy, pihy, nadváha a extrémně bílá pokožka často k posměchu hlavně mezi dětmi ve škole. Tess dokazuje, že půvabná je každá žena. Ne každá má však to štěstí, že jí objeví významný fotograf. Pihovatá Texasanka je poslíčkem, který dodá naději, sebevědomí a ujištění všem ženám jejího typu, že je v pořádku být od přírody unikátní a krásnou svým vlastním způsobem. Tess především posílá na Instagram neretušované fotografie sama sebe. Mnoho mladých dívek k ní proto vzhlíží.

Unikátní vzor

Dolce & Gabanna si vybrali Tess na svou přehlídku a modelka nesla své kypré tvary s grácií. Fotila už do několika významných časopisů. Plus size modelka se těší na to, co jí svět módy přinese, ale její srdce podle vlastních slov patří herectví. Pro před rokem neznámou dívku z Texasu, je to neuvěřitelný úspěch a třeba se jí splní i sen být herečkou. Znatelný posun modelingu směrem k přirozenějším dívkám skutečných proporcí je znatelný celosvětově. Předpokladem je ovšem vždy unikátní krása a osobnost. Třeba se díky Tess změní pohled veřejnosti na to, co je opravdu půvabné.

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI TESS MCMILLA MODELKA MODELLING 18 LET ZRZKA PIHY PLUS SIZE

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek