dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Nevěsta na scénu - svatební kolekce Elie Saab podzim 2018

Přidat na Seznam.cz
14 modelů dokazující naprosto perfektní řemeslnou práci si v rámci podzimní Bridal kolekce 2018 připravil Libanonec Elie Saab.

O tom, jak libanonští návrháři dokážou pro Evropany nepředstavitelné, píšeme téměř pokaždé. Jenže ona je to čistá pravda. Při pohledu na nejčerstvěji uvedenou kolekci Elieho Saaba - svatební šaty pro podzim 2018 opět se nám to potvrzuje. Návrhář uvedl přes desítku exkluzivních modelů plných old-schoolových svatebních siluet v moderním pojetí. Prohlédněte si třeba model s áčkovou sukní do poloviny lýtek, který nechal Saab pošít plastickými květy. 

Šaty byly protkané typickými arabskými krajkami. Návrhář si vyhrál zejména s pošíváním vleček a korzetových vršků. Jeho nevěsta měla vše, co by měla mít - dlouhou vlečku, zvýrazněný pas a hodně modelů ozvláštnily dlouhé rukávy. Na podzimní a zimní svatbu naprosto ideální. Oblíbené siluety Saab zasadil na pódium historického divadla a nechal je efektně nasvítit. Právě prostředí dodalo kolekci na jedinečné a trochu ponuré atmosféře. Na scéně nebylo nic jiného. Jen nevěsta. 

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY SVATEBNÍ ŠATY ELIE SAAB PODZIM 2018 BRIDAL LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Monique Lhuillier představila pohádkovou svatební kolekci na podzim 2020

Filipínská návrhářka Monique Lhuillier vytváří nezapomenutelné svatební kolekce vždy s odlišným příběhem. Tentokrát měla v myšlenkách nevěstu kráčející po rozlehlé zahradě u vily v Itálii. 

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Svatební kolekce módního domu Viktor & Rolf byla zahalena do sněhu a ledu

Nizozemský módní dům Viktor & Rolf představil svatební kolekci na podzim 2020. Honosné róby i několik retro kousků šedesátých let byly inspirované sněhovou vánicí a ledem.

 

Celý článek

Letní romantické svatby při západu slunce

Léto, romantický západ slunce a teplý vzduch. Není novinkou, že letní svatby jsou v těchto měsících nejoblíbenější. Jaké barvy frčí, proč zvážit večerní svatbu a co vás nejvíce okouzlí?

Celý článek