dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

NEW BALANCE OSLAVUJE GREY DAY

Přidat na Seznam.cz
Pro značku New Balance je symbolem šedá barva, která je trvalým elementem této značky. Letos si na oslavu tohoto odkazu připravila značka New Balance speciální edici obuvi a oblečení, které spojuje legendární šedá barva.
Boty a obuv

Padesát odstínů šedé

Šedá je ve své podstatě jednoduchá, a přesto nekonečně složitá. Lidské oko dokáže rozpoznat stovky různých odstínů šedé, a přestože se rozdíly mezi nimi mohou na první pohled zdát nepatrné, může tato barva vyprávět obrovské množství příběhů v závislosti na tom, jak je na teniskách použita. Šedá je rovnováha. Šedá je neutrální. Šedá je uklidňující. Je nadčasová, může být sofistikovaná, robustní nebo jednoduchá. Šedá barva je zkrátka pro značku New Balance legendární a je to vidět.


Zdroj: se svolením New Balance

Ikonické modely

Tato široká paleta šedé je středobodem designu společnosti New Balance již od 80. let minulého století. Ačkoli byla šedá mezi teniskami New Balance dlouho používána, v 80. letech se stala výjimečnou díky ikonickým modelům, jako jsou 990 a 574. Když byl model 990 v roce 1982 poprvé uveden na trh, jeho cena 100 dolarů a svršek z prémiového semiše, na kterém se nešetřilo, z něj okamžitě udělaly symbol statusu a upevnily šedou jako barvu královských tenisek. O šest let později, v roce 1988, přinesl model 574 tento odstín široké veřejnosti. Díky své dostupné ceně a statusu první skutečné "lifestylové" tenisky New Balance se model 574 stal základem šatníku bez složité a pracné kampaně a stal se nejikoničtější siluetou značky.


Zdroj: se svolením New Balance

Vliv a uvědomění

O vlivu a působení legendárního šedého odstínu New Balance a bot, které z něj udělaly ikonu, není pochyb. Každý rok připravuje značka speciální vydání bot na oslavu barvy, která se pro ni stala synonymem. Pro rok 2022 se značka soustředí na tři modely, které navíc splňují Green Leaf Standard. Boty doplňuje speciální kolekce oblečení, která může, ale nemusí sdílet stejný vzhled. Green Leaf Standard, který je součástí ekologicky uvědomělé mise New Balance, se stane součástí širšího katalogu značky v roce 2022. Pokud jste někdy váhali, jestli New Balance patří do vašeho botníku a šatníku, věřte, že si je zamilujete. Jejich ikonický vzhled přímo zve obout je a pohodlí, které v nich najdete už vás nepustí.

Přidat na Seznam.cz
NEW BALANCE BOTY BOTY A OBUV

Související články

Boty na léto

NADČASOVÁ KAPSULOVÁ KOLEKCE CCC JENNY FAIRY

Trendy řetízky a holografické sandálky nejsou jen záležitostí jednoho léta. Nadčasová kapsulová kolekce Janny Fairy Soft Chains a Rainbow Forever je další letní must have.

Celý článek

Boty, které ovládly letní sezonu: Jaké z nich musíte mít?

Boty jsou jedním z těch módních kousků, kterých se ženy nemohou nabažit. Jaké jsou letošní dámské letní trendy, které teď ovládají trh? Nechte se inspirovat našimi tipy a obnovte svůj letní botník o tyhle krásné kousky. Každá z vás si zajisté vybere.

Celý článek
Sportovní móda

PUMA A ZPĚVAČKA DUA LIPA PŘEDSTAVUJÍ POKRAČOVÁNÍ KOLEKCE FLUTUR

PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.

Celý článek
Boty a obuv

SPRANDI TAKE CARE DAY S CCC KLUBEM

Být členem klubu CCC má výhody v podobě slev, ale také se můžete zúčastnit zajímavých akcí. Pojďte si prohlédnout, jaké odpoledne CCC ve spolupráci se značkou SPRANDI připravilo v rámci Take Care Day.

Celý článek

Jak módně sladit boty a kabelku se zbytkem vašeho outfitu?

Jestli-že chcete být trendy, bude dobré, když budete znát základní módní pravidla pro vytváření outfitů. Jestli-že nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jak to udělat, aby byly vaše doplňky plně kompatibilní se zbytkem elegantního i sportovního outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek
CONVERSE X IBN JASPER

CONVERSE X IBN JASPER ONE STAR

Přípravte se na Adrenalinem nabitou kolaboraci legendy jménem Converse s designérem Ibn Jasperem. Propojení inspirace v motoristických sportech se skejtovým dědictvím historické společnosti Converse bude skutečně jízda.

 

Celý článek

REALITA V NOVÉM POJETÍ – DIXIE D'AMELIO NOSÍ NOVÉ PUMA KOSMO RIDER

Globální sportovní značka PUMA pokračuje v rozšiřování své Rider kolekce s nejnovější dámskou verzí Kosmo Rider, která je stylovým přírůstkem podporujícím téma sebevyjádření.

Celý článek

Dámské boty, které by měla mít ve svém šatníku každá stylová žena

Chceme-li vypadat stylově, měly bychom do našich outfitů zvolit také trendy boty. Na následujících řádcích vám prozradíme, podle čeho dámské boty vybírat, aby byl náš outfit vyšperkovaný do posledního detailu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek