dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

New Balance uvádí kolekci obuvi, která splňuje ekologický  green leaf standard

Přidat na Seznam.cz
Společnost New Balance oznámila, že rozšiřuje svůj sortiment výrobků podle green leaf standardu. Ten nyní zahrnuje i nejpopulárnější modely, konkrétně se jedná o vybrané barevné modelů z řady 574.

Polyester a kůže jsou pro  New Balance dva materiály s největším dopadem na klima a tato iniciativa má pomoci podpořit ekologické cíle společnosti.

Green leaf standard společnosti New Balance označuje přijetí ekologicky preferovaných materiálů ve všech jejích výrobcích, obuvi a oblečení. V kolekci Jaro 2022 bude vybraná nová obuv a také inline oblečení splňovat právě green leaf standard, který se zaměřuje na urychlení systémových změn a zvýšení efektivity ke snížení materiálních dopadů značky na životní prostředí. 

new_balance_tenisky_0.jpg

Volba používání ekologicky preferovaných materiálů je jedním z největších a nejpřímějších způsobů, jak může značka ovlivnit svůj dopad na životní prostředí.  „Vytváření našich produktů zodpovědnějším způsobem je nekonečná cesta“, řekla Cynthia Maletz, ředitelka pro tvorbu produktů společnosti New Balance. "Pokračujeme v našem projektu green leaf u stylů z našich nejpopulárnějších řad obuvi, přičemž naše úsilí směřujeme tam, kde bude dopad největší."  

New Balance již několik let buduje pevné základy postupů udržitelnosti prostřednictvím svého programu Responsible Leadership a nastínila soubor odvážných kroků a aliancí zaměřených na různé aspekty změny klimatu, například využívání obnovitelné energie nebo užívání materiálů s nižšími emisemi uhlíku. „Společnost New Balance je hrdá na to, že může prostřednictvím standardu green leaf zviditelnit ekologicky preferované materiály v obuvi a oblečení," říká Laura Wittmanová, viceprezidentka společnosti New Balance pro odpovědné vedení a dodržování firemních předpisů.

Bostonská společnost New Balance debutovala se svým standardem green leaf pro oděvy v roce 2020 a v následujících měsících a letech bude nabídku dále rozšiřovat a výrazně zvýší počet produktů a kategorií výrobků s ekologicky preferovanými materiály. Green leaf standard označuje přijetí ekologicky preferovaných materiálů ve všech výrobcích, obuvi a oblečení značky New Balance. 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
BOTY A OBUV NEW BALANCE GREEN LEAF TENISKY

Související články

Black Friday 2022 – jaké slevy na Eobuv.cz hledat?

Jestliže si chcete nakoupit kvalitní a trendy obuv nebo módní doplňky ve slevě, koukněte se do 27.11. i na e-shop Eobuv.cz. Na tzv. černý pátek tu nakoupíte zboží ve výrazných slevách. Nákupem z domu tak ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Celý článek

Naboso i v zimě? Žádný problém, jen musíte nohy probudit k životu

Prošli jste se někdy bosí ve sněhu? Jestli ne, tak si tenhle zážitek rozhodně dopřejte, je úžasně osvěžující. Měkkost sněhové peřiny vám dá pocit, jako když chodíte po hebkém mechu. Zároveň se nohy, v zimě většinou úzkostlivě držené v teple, jakoby nadechnou a na chvíli probudí.

Celý článek
Zdroj: Zamberlan

Boty na hory - tradice a moderna

Treková obuv urazila od počátků horolezectví dlouhou cestu. Špičkové outdoorové značky dnes nabízejí boty připomínající klasické modely z doby před půl stoletím i futuristické designy, které se vyrovnají moderní sportovní obuvi. Jsou však rozdíly v tomto typu obuvi skutečně tak významné?

Celý článek

Trend, který musíte mít: COMBAT BOOTS

Podzim je tady a s ním také nová kolekce obuvi Deichmann plná nejnovějších módních trendů. Jedním z nejvýraznějších je obuv v combat stylu, inspirovaná robustním vojenským obutím.

Celý článek
Boty a kabelky Jenny fair

JENNY FAIRY RECORDS HUDEBNÍ KAMPAŇ NA SEZÓNU PODZIM-ZIMA

Jenny Fairy uvedlo podzimní kolekci plnou trendů a temperamentní hudby, do které vás vtáhnou španělské rytmy. 

Celý článek

Dior v kolekci šperků a obuvi drží detailní exkluzivitu a přináší inovace

Dior letos představil svou kolekci podzim/zima 2022. Pozornosti však rozhodně nesmí uniknout elegantní kolekce šperků a obuvi. Ponořte se s námi do světa detailu i inovace.

Celý článek

Flexibilní a měkká barefoot bota na celodenní nošení do města

Zdravé obouvání dostává každým rokem nové rozměry. Ne jinak je tomu u celokožené obuvi na tkaničku OXFORD. Nadchne vás svým designem, ale i maximálním komfortem díky ručnímu zpracování.

Celý článek

Běžecká kolekce 4F kombinuje trendy a funkcionalitu

Polská značka 4F představuje v České republice a na Slovensku svou běžeckou kolekci. Díky zaměření na funkcionalitu, materiály a jejich testování během vývoje, ale i díky důrazu na design, přináší velmi kvalitní produkty pro každodenní běžce, ale i pro ty, kteří jsou teprve na začátku.

Celý článek