dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

New Balance uvádí kolekci obuvi, která splňuje ekologický  green leaf standard

Přidat na Seznam.cz
Společnost New Balance oznámila, že rozšiřuje svůj sortiment výrobků podle green leaf standardu. Ten nyní zahrnuje i nejpopulárnější modely, konkrétně se jedná o vybrané barevné modelů z řady 574.

Polyester a kůže jsou pro  New Balance dva materiály s největším dopadem na klima a tato iniciativa má pomoci podpořit ekologické cíle společnosti.

Green leaf standard společnosti New Balance označuje přijetí ekologicky preferovaných materiálů ve všech jejích výrobcích, obuvi a oblečení. V kolekci Jaro 2022 bude vybraná nová obuv a také inline oblečení splňovat právě green leaf standard, který se zaměřuje na urychlení systémových změn a zvýšení efektivity ke snížení materiálních dopadů značky na životní prostředí. 

new_balance_tenisky_0.jpg

Volba používání ekologicky preferovaných materiálů je jedním z největších a nejpřímějších způsobů, jak může značka ovlivnit svůj dopad na životní prostředí.  „Vytváření našich produktů zodpovědnějším způsobem je nekonečná cesta“, řekla Cynthia Maletz, ředitelka pro tvorbu produktů společnosti New Balance. "Pokračujeme v našem projektu green leaf u stylů z našich nejpopulárnějších řad obuvi, přičemž naše úsilí směřujeme tam, kde bude dopad největší."  

New Balance již několik let buduje pevné základy postupů udržitelnosti prostřednictvím svého programu Responsible Leadership a nastínila soubor odvážných kroků a aliancí zaměřených na různé aspekty změny klimatu, například využívání obnovitelné energie nebo užívání materiálů s nižšími emisemi uhlíku. „Společnost New Balance je hrdá na to, že může prostřednictvím standardu green leaf zviditelnit ekologicky preferované materiály v obuvi a oblečení," říká Laura Wittmanová, viceprezidentka společnosti New Balance pro odpovědné vedení a dodržování firemních předpisů.

Bostonská společnost New Balance debutovala se svým standardem green leaf pro oděvy v roce 2020 a v následujících měsících a letech bude nabídku dále rozšiřovat a výrazně zvýší počet produktů a kategorií výrobků s ekologicky preferovanými materiály. Green leaf standard označuje přijetí ekologicky preferovaných materiálů ve všech výrobcích, obuvi a oblečení značky New Balance. 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
BOTY A OBUV NEW BALANCE GREEN LEAF TENISKY

Související články

Boty a obuv

NEW BALANCE OSLAVUJE GREY DAY

Pro značku New Balance je symbolem šedá barva, která je trvalým elementem této značky. Letos si na oslavu tohoto odkazu připravila značka New Balance speciální edici obuvi a oblečení, které spojuje legendární šedá barva.

Celý článek

Jak módně sladit boty a kabelku se zbytkem vašeho outfitu?

Jestli-že chcete být trendy, bude dobré, když budete znát základní módní pravidla pro vytváření outfitů. Jestli-že nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jak to udělat, aby byly vaše doplňky plně kompatibilní se zbytkem elegantního i sportovního outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek
CONVERSE X IBN JASPER

CONVERSE X IBN JASPER ONE STAR

Přípravte se na Adrenalinem nabitou kolaboraci legendy jménem Converse s designérem Ibn Jasperem. Propojení inspirace v motoristických sportech se skejtovým dědictvím historické společnosti Converse bude skutečně jízda.

 

Celý článek

REALITA V NOVÉM POJETÍ – DIXIE D'AMELIO NOSÍ NOVÉ PUMA KOSMO RIDER

Globální sportovní značka PUMA pokračuje v rozšiřování své Rider kolekce s nejnovější dámskou verzí Kosmo Rider, která je stylovým přírůstkem podporujícím téma sebevyjádření.

Celý článek

Dámské boty, které by měla mít ve svém šatníku každá stylová žena

Chceme-li vypadat stylově, měly bychom do našich outfitů zvolit také trendy boty. Na následujících řádcích vám prozradíme, podle čeho dámské boty vybírat, aby byl náš outfit vyšperkovaný do posledního detailu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek

Sportovní ikonické tenisky mají zelenou, jsou stále oblíbenější nejen u mladé generace

Dříve se tenisky nosily spíše na sport, ale dnes je to minulostí. Už dávno neplatí stereotyp, že si elegantní žena musí vzít jen podpatky. Tenisky už zaujímají místo v botníku každé moderní ženy. Jaké tenisky nosí slavní a které značky vedou na plné čáře?

Celý článek

CONVERSE X JOSHUA VIDES

Konceptuální umělec Joshua Vides se vrací ke spolupráci s Converse, tentokrát s řemeslně propracovanou kolekcí představující jedinečně provedené modely a cool oblečení. Ukáže vám, jak s perfektně zvládnutými technikami pozvednou každodenní obuv na designový zážitek. Stačí se nebát posouvat hranice zajetých představ. 

Celý článek

Vysoké krejčovství a inovativní design sportovního oblečení ve spojení značek PUMA a AMI

Romeo Beckham a Mia Regan se poprvé představí jako pár v globální kampani se značkami PUMA a AMI. Exkluzivní spolupráce oslavuje rodinu a přátelství.

Celý článek