dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Něžná Karlie Kloss ve vánoční kampani na šperky Swarovski

Uznávaná značka Swarovski rozjíždí éru vánočních kampaní. Přichází s decentními fotografiemi půvabné Karlie Kloss.

Sotva se ochladilo a definitivně zmizelo léto, módní značky nastolují Vánoce. Snad tou úplně první, která uvádí svou sváteční kampaň, je Swarovski. Šperkařský gigant se ani nemusí příliš snažit a do pozadí montovat ověšené vánoční stromečky, kouzelnou zimní sváteční atmosféru totiž vykouzlí samotné jeho šperky. Ty v několika vrstvách pouze v jednom looku oblékla okouzlující Karlie Kloss. Když vyberete skvělou topmodelku a vytvoříte dechberoucí styling šperků, pak bohatě stačí jen jedna kombinace na vícero snímcích a kampaň je hotová. A je skvělá. Užijte si pohled na něžnou blondýnku v decentním líčení a s přírodní manikúrou, jak si pohrává s delšími řetízky a broží brouka, zatímco jí prsty ruky zdobí výrazné prsteny.  

fashiongonerogue.com

DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY KARLIE KLOSS SWAROVSKI KAMPAŇ VÁNOCE VÁNOCE 2018 ZIMA 2018

Související články

Ruční výroba, kvalitní materiály a podpora vzdělanosti dětí z Kapverd, to je AMAMI fashion!

Při výběru obuvi a kabelek hrají hlavní roli tři nejdůležitější aspekty. Design, zpracování a kvalita. Když najdete symbiózu všech tří požadavků, máte vyhráno. A my ji našli.

Celý článek

Kruhy do uší slaví velkolepý návrat

Mezi horké favority šperkařských trendů na přehlídkách patří kruhy. Objevily se na převážné většině modelek v mnoha provedeních. Jak je nosit v roce 2019?

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Náramky z minerálů pro radost i pro pevné zdraví

Zajímavé barevné korálky se staly módní záležitostí. Náramky z minerálů potěší nejedno ženské oko a nemusí zůstat pouze u toho. Náramky nás nejen zdobí, ale mohou nám pomoci od různých nemocí či jiných neduhů.

 

Celý článek

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Celý článek

Nejikoničtější kabelky, které byly kdy vytvořeny

Po luxusní kabelce touží alespoň jednou za život téměř každá z nás. Vykukují na nás z výloh a také z módních magazínů. Jejich cena je ovšem něco, co si nemůže dovolit každý. 

Celý článek

Největší trendy Instagramu 2018

Síla sociálních sítí nezná mezí, a tak i v roce 2018 Instagram ovládly trendy, které si dost možná získaly sympatie i nejedné z nás.

Celý článek

Provoňte dům vánočním punčem

Punč si můžete dopřát i v teple domova, nejenom na vánočních trzích, nebo v oblíbené restauraci. Zkuste si ho vytvořit během pár minut doma.

Celý článek