dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Něžná Karlie Kloss ve vánoční kampani na šperky Swarovski

Přidat na Seznam.cz
Uznávaná značka Swarovski rozjíždí éru vánočních kampaní. Přichází s decentními fotografiemi půvabné Karlie Kloss.

Sotva se ochladilo a definitivně zmizelo léto, módní značky nastolují Vánoce. Snad tou úplně první, která uvádí svou sváteční kampaň, je Swarovski. Šperkařský gigant se ani nemusí příliš snažit a do pozadí montovat ověšené vánoční stromečky, kouzelnou zimní sváteční atmosféru totiž vykouzlí samotné jeho šperky. Ty v několika vrstvách pouze v jednom looku oblékla okouzlující Karlie Kloss. Když vyberete skvělou topmodelku a vytvoříte dechberoucí styling šperků, pak bohatě stačí jen jedna kombinace na vícero snímcích a kampaň je hotová. A je skvělá. Užijte si pohled na něžnou blondýnku v decentním líčení a s přírodní manikúrou, jak si pohrává s delšími řetízky a broží brouka, zatímco jí prsty ruky zdobí výrazné prsteny.  

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY KARLIE KLOSS SWAROVSKI KAMPAŇ VÁNOCE VÁNOCE 2018 ZIMA 2018

Související články

Smyslná Gisele Bündchen v nové kampani šperků Vivara

Šperky Vivara prezentuje jedna z nejkrásnějších žen světa. Gisele Bündchen před objektivem okusuje zakázané ovoce.

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek

5 trendů slunečních brýlí pro rok 2019

Přiznejte se, také patříte mezi ty, kteří nedokáží po většinu roku udělat bez brýlí ani krok? My ano. Proto vám přinášíme pět trendů, které si ihned zamilujete.

Celý článek

Kim Kardashian navrhla ve spolupráci s Carolinou Lemke futuristické sluneční brýle

Americká televizní osobnost Kim Kardashian navázala spolupráci s německou značkou slunečních brýlí Carolinou Lemke. Z kolaborace vzešly futuristické sluneční brýle v různo barevném provedení. 

Celý článek

Emma Stone a Alicia Vikander jako hvězdy nové kampaně Louis Vuitton

Jedny z nejkrásnějších kabelek světa jsou zároveň velmi populárními. Nejnovější trendy v kabelkách představují tři krásné herečky.

Celý článek

Nová kabelka od Louis Vuitton je pouze na rtěnku

Louis Vuitton obohatil svou rozsáhlou kolekci kabelek o nejnovější miniaturní verzi. Inspirace pramení z období Art Deco a starých LV kufrů. Jak nosit novou mini kabelku?

Celý článek

Ruční výroba, kvalitní materiály a podpora vzdělanosti dětí z Kapverd, to je AMAMI fashion!

Při výběru obuvi a kabelek hrají hlavní roli tři nejdůležitější aspekty. Design, zpracování a kvalita. Když najdete symbiózu všech tří požadavků, máte vyhráno. A my ji našli.

Celý článek

Kruhy do uší slaví velkolepý návrat

Mezi horké favority šperkařských trendů na přehlídkách patří kruhy. Objevily se na převážné většině modelek v mnoha provedeních. Jak je nosit v roce 2019?

Celý článek