dnes je 20.01.2019 a svátek má Ilona

Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Návrhářka Nicky Zimmermann se nechala pro jarní kolekci roku 2019 ovlivnit australským hitem „Number 96“ ze sedmdesátých let.

Čerstvá vůně a svěžest na vás dýchnou hned při prvních modelech nové kolekce značky Zimmermann. Žena této kolekce je sebejistá a sexy. Šaty, halenky i kalhoty navržené z krajky jsou jedinečným výtvorem. Bílá se zlatou působí velmi noblesně.

Do svých modelů návrhářka vložila i sportovní prvky včetně modré teplákové soupravy a dlouhé lyžařské sukně. Přehlídka prezentovala originalitu a hezký vzhled, což je jedním ze základních bodů úspěšného prodeje.

„Number 96“ byl televizní hit, který vysílala výhradně jen Austrálie. Mladá dívka v něm představila sexy těsné šaty, obrovské kožichy, vycpávky v ramenou a bohatou hřívu. Hit byl svým způsobem velmi provokativní, protože zobrazoval témata, která byla v té době tabu, jako například homosexualita či cizoložství. Nicky Zimmermann si z něj vzala inspiraci v podobě odvážného zobrazení sexy modelů a smyslnosti.

Krátké topy nad pupík, dlouhé kalhoty, šaty plné průstřihů či květinových potisků, hedvábné blůzy i volánky a midi šaty zdobené jemnými detaily jsou jen malým shrnutím. Tolik toho zvládla návrhářka díky inspiraci z minulosti přivést modely „k životu“. Značka Zimmermann má jednoduše jasnou představu, jak své klientky oslovit.

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ZIMMERMANN NICKY ZIMMERMANN JARO 2019 MÓDNÍ TÝDEN V NEW YORKU

Související články

Saint Laurent ukazuje pravou tvář letní kampaně

Modelky v této kampani hrají roli nových aristokratů a rozhodně se nebojí své sexuální orientace. Vypadají totiž báječně.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Jarní kampaň značky Coach míří na pouť

Módní značka Coach si pro svou jarní kampaň roku 2019 zajela do Los Angeles na klasickou pouť plnou kolotočů.

Celý článek

TOP 26 nejkrásnějších plesových šatů od návrhářských špiček

Blíží se plesová sezóna. Večerní róba je klíčovým vyjádřením sebe samé. Co nabízí nejluxusnější značky a mistři v oboru? Výběr toho nejlepšího zde… 

Celý článek

Gucci ve své nové kolekci představil kulturní dědictví

Důležitost kulturních odkazů je tématem nové kolekce značky Gucci. Mix tradicí, retro střihů i inovativních materiálů tvoří dokonale barevný look.

Celý článek

Prada v nové kampani představila západ slunce připomínající peklo

Západ slunce v opravdu velkém provedení působí, spíše jako by samotné peklo vystoupilo na zem. Netradičně pojatá kampaň je z rukou fotografa Willy Vanderperre.

Celý článek

Nejoblíbenější návrhář celebrit pro rok 2018: Marc Jacobs

Geniální kreace od Marca Jacobse si zamilovaly celebrity mnoha zemí při každé významné příležitosti během tohoto roku. Jaké je jeho tajemství?

Celý článek

Maxmara se v kolekci Pre-Fall 2019 inspiroval svou kamarádkou baletkou

Blízký vztah návrháře a kamarádky, profesionální baletky se hluboce otiskl do jeho nejnovější tvorby. Jak vypadá šatník pro balerínu?

Celý článek