dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Nicky Zimmermann se nechala pro jarní kolekci roku 2019 ovlivnit australským hitem „Number 96“ ze sedmdesátých let.

Čerstvá vůně a svěžest na vás dýchnou hned při prvních modelech nové kolekce značky Zimmermann. Žena této kolekce je sebejistá a sexy. Šaty, halenky i kalhoty navržené z krajky jsou jedinečným výtvorem. Bílá se zlatou působí velmi noblesně.

Do svých modelů návrhářka vložila i sportovní prvky včetně modré teplákové soupravy a dlouhé lyžařské sukně. Přehlídka prezentovala originalitu a hezký vzhled, což je jedním ze základních bodů úspěšného prodeje.

„Number 96“ byl televizní hit, který vysílala výhradně jen Austrálie. Mladá dívka v něm představila sexy těsné šaty, obrovské kožichy, vycpávky v ramenou a bohatou hřívu. Hit byl svým způsobem velmi provokativní, protože zobrazoval témata, která byla v té době tabu, jako například homosexualita či cizoložství. Nicky Zimmermann si z něj vzala inspiraci v podobě odvážného zobrazení sexy modelů a smyslnosti.

Krátké topy nad pupík, dlouhé kalhoty, šaty plné průstřihů či květinových potisků, hedvábné blůzy i volánky a midi šaty zdobené jemnými detaily jsou jen malým shrnutím. Tolik toho zvládla návrhářka díky inspiraci z minulosti přivést modely „k životu“. Značka Zimmermann má jednoduše jasnou představu, jak své klientky oslovit.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ZIMMERMANN NICKY ZIMMERMANN JARO 2019 MÓDNÍ TÝDEN V NEW YORKU

Související články

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek

Vítání jara s Levi's? Proč by ne?!

Džíny jsou nepostradatelným kouskem v šatníku žen, mužů i dětí. Nosí a nosili je všichni. Vždyť původně se jednalo o součást pracovního oděvu. Značka Levi's jako původní producent džín je symbolem tradice a kvality. Podívejte se na jejich novou jarní kolekci.

Celý článek

Stylová jarní pyžámka

Jarní pyžama pro rok 2019 jsou vrženy, už máte vybrané i vy to své? Pokud ne, nechte se inspirovat stylovými kousky na spaní.

Celý článek

Nová capsule kolekce od Victoria Beckham je plná šatů inspirovaných minulostí

Návrhářka vybrala do nové kolekce 11 šatů, které celý život nosila a milovala. Historické modely přizpůsobila svým zákaznicím dneška. Capsule kolekce je plná elegantních, ale i svůdných střihů vhodných na celý rok.

Celý článek

MBPFW z pohledu návrhářky Denisy Dovalové

Mercedes Benz Prague Fashion Week z pohledu návrhářky Denisy Dovalové. Jak se cítila před přehlídkou a jaký má pohled na pražský fashion week. 

Celý článek

Kůže z ananasových slupek či pomerančové vlákno? V této kolekci rozhodně ano!

Kůže z ananasových slupek nebo pomerančové vlákno? V této kolekci rozhodně najdete více než dva materiály z udržitelných zdrojů. H&M jde vstříc budoucnosti naší planety.

Celý článek

Přírodní romantika, výlet na měsíc i grafické hrátky od UTB Zlín na MBPFW

Ateliér designu oděvu ve Zlíně představil klauzurní práce studentů na MBPFW. Mezi hlavními tématy je vztah k přírodě, plošná barvená grafika, návštěva ženy na měsíci a mnohem více! Modely byly alternativně i tradičně pojaty. 

Celý článek

Petra Ptáčková a Dominika Kozáková nám ukázaly nevšednost a extravaganci

Závěrečná přehlídka Mercedes-Benz Prague Fashion Week, během které se představily dvě mladé návrhářky, Petra Ptáčková a Dominika Kozáková, byla výrazně odlišně pojatá než všechny předchozí přehlídky. Catwalk už nebyl pouze o tom, že se okolo vás projdou modelky a modelové a na konci při závěrečném defilé jim a autorům kolekce zatleskáte. 

Celý článek