dnes je 21.09.2020 a svátek má Matouš

Nikol a Jakub Ponerovi vsadili na sportovně elegantní městský styl

Přidat na Seznam.cz
Módní přehlídka Iconic není tím jediným, co je u sourozeneckého dua Nikol a Jakuba Ponerových nového. Mají za sebou také focení se známými osobnostmi, Nikol Švantnerovou, Jitkou Boho a známou blogerkou Andulou.

Módní přehlídka ICONIC proběhla na konci října v Hradci Králové. Sourozenecká dvojice Nikol a Jakub Ponerovi v první části přehlídky představili módní kousky praktické pro běžné nošení. Mezi nimi úpletové šaty i v teplejší variantě, šikmo střižené svetrové šaty s novinkou – koženým páskem, ale také sportovní kalhoty, mikiny, trika či košile.

Společenské šaty následovaly v druhé půlce přehlídky. Na mole se vystřídaly Nikol Švantnerová, Tereza Budková i vítězky České Miss nebo Miss Face. Tyto krásné ženy vynesly zdobené šaty honosnějšího stylu, stejně jako střihy klasické a jednoduché.

Na šatech nechybí ani náročné krajkové výšivky. Ponerovi opět ukázali, že jejich ruční práce a zdobení jsou perfektní. Modely jsou šité v běžných i větších konfekčních velikostech, což ocení mnoho žen.

K nové kolekci také vznikl nový lookbook, kdy na focení kývly tři krásné ženy – Nikol Švantnerová, Jitka Boho a známá blogerka Andula. Čas, který focení modelů napříč novou kolekcí s fotografkou Annou Koniaevou věnovaly, se rozhodně vyplatil.
Ponerovi se také začínají více věnovat casual a sportovní módě, po které je čím dál větší poptávka. Proto u nich najdete sportovní soupravy, městské šaty i nové doplňky v podobě variabilních pásků.

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI NIKOL PONEROVÁ JAKUB PONER PONER SVETROVÉ ŠATY SPORTOVNÍ SOUPRAVA

Související články

Značka Zimmermann objevovala v nové kolekci kouzla australské přírody

Nicky Zimmermann vytvořila kolekci nazvanou Divoká botanika. V ní se snoubily florální i zvířecí motivy natištěné na romantických oděvech a oslavovaly tak bohatost australské přírody. 

Celý článek

Nová Versace resort kolekce byla inspirovaná vzpourou mladých hudebníků

Kolekce s názvem Flash italského módního domu Versace byla plná odkazů na osmdesátá léta. Jednalo se o hravou a mladistvou sbírku, která jde proti proudu a snaží se vnést do klidných vod módního světa trochu energie. 

Celý článek

Odivi zavíralo MBPFW ve velkém stylu

Iva Burkertová a značka Odivi vzbudila nemalý zájem veřejnosti minulý rok, kdy poslala modely během své show na fashion weeku na molo nahé. Není tedy divu, že letošní týden módy uzavírala a tato poslední přehlídka přinesla velká očekávání.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

MBPFW: Jiří Kalfař ve své kolekci znázornil čistotu a pravdu

Úspěch spojený se zahraničním přesahem a loňskou prezentací na týdnu módy v New Yorku žene českého návrháře Jiřího Kalfaře dál a dál. Tentokrát opět potěšil domácí publikum a zaměřil se na organické a veganské materiály.

Celý článek

Dechberoucí přehlídka Jakuba Polanky na MBPFW

Třetí den fashion weeku se smíchovská Gabriel Loci naplnila téměř k prasknutí. Svou kolekci předvedl talentovaný a renomovaný návrhář Jakub Polanka. A všem vyrazil dech.

Celý článek

Jitka Klett představila v Teplicích unikátní show

Dlouhá historie módní značky Jitky Klett přináší jak doma, tak v zahraničí ženskost, eleganci, harmonii a energii do módního světa. I tentokrát v rámci módní show Jitka Klett bodovala!

Celý článek

MBPFW: Denisa Dovala vsadila na minimallismus, Daniela Pešková na skvělý výběr materiálů

Druhý den po slavnostním zahájení pražského fashionweeku odstartoval v nádherném prostředí kláštera sv. Gabriela přehlídkou Daniely Peškové a Denisy Dovaly. Obě tyto dámy jsou stálicemi české módní scény a kvůli koronavirové pandemii jsme viděli kolekci jak na podzim / zimu 2020, tak jaro / léto 2021.

Celý článek