dnes je 06.12.2019 a svátek má Mikuláš

Nikol a Jakub Ponerovi vsadili na sportovně elegantní městský styl

Přidat na Seznam.cz
Módní přehlídka Iconic není tím jediným, co je u sourozeneckého dua Nikol a Jakuba Ponerových nového. Mají za sebou také focení se známými osobnostmi, Nikol Švantnerovou, Jitkou Boho a známou blogerkou Andulou.

Módní přehlídka ICONIC proběhla na konci října v Hradci Králové. Sourozenecká dvojice Nikol a Jakub Ponerovi v první části přehlídky představili módní kousky praktické pro běžné nošení. Mezi nimi úpletové šaty i v teplejší variantě, šikmo střižené svetrové šaty s novinkou – koženým páskem, ale také sportovní kalhoty, mikiny, trika či košile.

Společenské šaty následovaly v druhé půlce přehlídky. Na mole se vystřídaly Nikol Švantnerová, Tereza Budková i vítězky České Miss nebo Miss Face. Tyto krásné ženy vynesly zdobené šaty honosnějšího stylu, stejně jako střihy klasické a jednoduché.

Na šatech nechybí ani náročné krajkové výšivky. Ponerovi opět ukázali, že jejich ruční práce a zdobení jsou perfektní. Modely jsou šité v běžných i větších konfekčních velikostech, což ocení mnoho žen.

K nové kolekci také vznikl nový lookbook, kdy na focení kývly tři krásné ženy – Nikol Švantnerová, Jitka Boho a známá blogerka Andula. Čas, který focení modelů napříč novou kolekcí s fotografkou Annou Koniaevou věnovaly, se rozhodně vyplatil.
Ponerovi se také začínají více věnovat casual a sportovní módě, po které je čím dál větší poptávka. Proto u nich najdete sportovní soupravy, městské šaty i nové doplňky v podobě variabilních pásků.

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI NIKOL PONEROVÁ JAKUB PONER PONER SVETROVÉ ŠATY SPORTOVNÍ SOUPRAVA

Související články

Slovenská značka Moela představila kolekci určenou pro ženy 21. století

Nová módní značka Moela přináší ready-to-wear kolekci, která je v souladu s udržitelnou módou a přírodními materiály. Cílí na ženy 21. století, které jsou úspěšné a zodpovědné.

Celý článek

Alexander McQueen se inspiroval křehkou krásou přírody, kterou vložil do jarní kolekce 2020

Kolekce, kterou sice využijeme až za pár měsíců, nás může potěšit svým bytím už dnes. Alexander McQueen oslavuje faunu a flóru a bohatství Země. To vše propojil ve smyslu krásy žen a květin propletené dohromady.

Celý článek

Olivia Palermo a její nová dámská kolekce

Elegance, styl a smysl pro detail - to je Olivia Palermo. Pokud byste se chtěla oblékat právě jako ona, pak máme dobrou zprávu. Začátkem příštího roku bude mít svou vlastní kolekci. Jak my se těšíme.

Celý článek
Zákulisí módních přehlídek

Ze zákulisí módních přehlídek očima modelky

Velkolepé módní show patří k oblíbeným společenských událostem, na které se všichni milovníci módy chodí inspirovat a zároveň se podívat na snovou podívanou krásných dam, doslova plujících po mole, mnohdy za doprovodu tanečních kreací. Co se ale za jinak pohodovou show, z pohledu diváka, skrývá v zákulisí?

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová představila další šetrnou kolekci White Sage

Láska k přírodě, touha po oblečení, které má duši, schopnost kombinovat, vrstvit a upravovat, než oblečení nahradíme novým, to vše je jejím motorem pro vytváření smysluplného a nadčasového oblečení.

Celý článek

Zimní kolekce značky Talabaya je určena ženám, které se odmítají oblékat vyzývavě

Poutavá elegance a materiály typické pro arabskou módu v nové kolekci české značky Talabaya jsou nyní dostupné i pro české zákaznice.

Celý článek
Giambattista Valli

Giambattista Valli ukázal to nejlepší spojení punku a haute couture ve spolupráci s H&M

Spolupráce designérů H&M se zase posunula o něco výš! Po spolupráci s Karlem Lagerfeldem, Versacem, Balmainem a Moschinem, přichází na scénu kolekce inspirovaná haute couture v podání návrháře Giambattista Valli.

Celý článek