dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Nikol Švantnerová ovládla Filmový festival v Karlových Varech

Přidat na Seznam.cz
Které šaty na Filmovém festivalu v Karlových Varech vzbudily největší rozruch? Rozhodně ty, které oblékla Nikol Švantnerová.

Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu a my každý den obdivujeme róby celebrit a outfity návštěvníků. Nad jedním jsme se však pozastavili trochu déle než nad ostatními - jedná se o šaty, které oblékla Nikol Švantnerová na večírek. Jedna z nejkrásnějších českých modelka oblékla luxusní, třpytivý model od tuzemských návrhářů, který vznikal jak v českých tak italských řemeslných dílnách. Jeho výroba zabrala několik desítek hodin.

V čem jsou šaty tak unikátní? Velmi podstatným faktem je, že byly celé šité ručně. Zhotovené jsou z velmi jemné tělové síťoviny, kterou zdobí 150 českých křišťálů od značky Preciosa. Výběr kamenů však nebyl náhodný, pro co nejtřpytivější efekt byly zvoleny kameny typu Maxima, které odráží až 264 paprsků světla. Dále byly šaty doplněné různými aplikacemi. Toto všechno se podepsalo i na finální sumě; šaty mají hodnotu půl milionu korun. I přesto, že nebylo cílem vytvořit ty nejdražší šaty v České republice, kombinací techniky a materiálů se cena vyšplhala.

facebook.com/ponerofficial

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY 53. MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY NIKOL ŠVANTNEROVÁ

Související články

Nejpopulárnější modelky uplynulých celosvětových týdnů módy

Které krásné mladé tváře byly nejčastěji k vidění skrze všechny významné přehlídky módních týdnů? Od Milána po New York: tyhle unikátní a půvabné ženy jsou každá jiná a návrháři je milují. 

Celý článek

Očarovaná městem bohů Barbora Mottlová vypráví

Nechci se vůbec rouhat, ale v Paříži, Římě a v Barceloně už jsem byla několikrát a Amsterdam si šetřím na teplejší dny. 

Celý článek

Kteří mezinárodní hosté se objeví na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

Již zítra oficiálně odstartujeme začátek největší módní akce u nás. Přehlídky výběru nejlepších českých a slovenských návrhářů uvidíme od soboty. Jaký další program nás v průběhu těchto dní čeká?

Celý článek

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek