dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Noční oblečení značky Pop přináší spojení návrhářky Zuzany Kubíčkové a české topmodelky Taťány Gregor Brzobohaté

Přidat na Seznam.cz
Tuto kolekci pyžam a župánků jsme vám již lehce představili na našich sociálních sítích, teď se na ni podíváme více zblízka. První počin návrhářky Zuzany Kubíčkové a její značky Pop a Miss world, české topmodelky a zakladatelky Nadace „Krása pomoci” Taťány Gregor Brzobohaté totiž nenechá chladnou snad žádnou ženu.

Návrhářka Zuzana Kubíčková využila konec roku k tomu, aby představila kolekci pyžam a županů, na kterou se chystala již delší čas. Rozhodla se, že tyto kousky jsou jako dělané k obdarování milované osoby a my s ní naprosto souhlasíme.

„Značka Pop je o tom, dobře se cítit a současně dobře vypadat,“ říká návrhářka. „A pro mě je to stejně důležité venku i doma, v soukromí, “ vysvětluje Zuzana, proč značku Pop rozšiřuje o domácí oblečení.

V kolekci najdeme klasický propínací kabátek, top na ramínka, top ve střihu volnějšího trička, dlouhé kalhoty a šortky. Vše z hladkého a lehkého hedvábí pro ten nejpříjemnější pocit. Kolekci doplňuje župánek v kimonovém stylu. Vybírat můžete ze smetanové, pudrové, tmavě modré a černé. Návrhářka myslela i na pány, pro které navrhla pyžamo s dlouhými nohavicemi a klasickým propínacím kabátkem a pánský župan.

Domácí a noční prádlo Pop ve spolupráci s Taťánou jsou začátkem, který bude následován o rozšíření i na Couture kolekci a zakázkovou tvorbu.

Tváří kampaně je miss world Taťána Gregor Brzobohatá, o které Zuzana Kubíčková řekla: „Taťána se ve svých mnoha rolích – modelky, zakladatelky nadace i manželky – ocitá na řadě společenských akcích, kam se hodí vynést speciální róbu. A tak se Táňa stane osobností, která v reálném kontextu představí Couture modely a rovněž šaty představující naši zakázkovou tvorbu.“

Foto: Lukáš Dvořák

Make-up & hair: Hristina Georgievska

Set design: Klára Tománková

Backstage foto: Gréta Blumajerová

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA NOČNÍ OBLEČENÍ DOMÁCÍ OBLEČENÍ PYŽAMO DÁMSKÉ PYŽAMO PÁNSKÉ PYŽAMO ŽUPAN KOŠILKA ZUZANA KUBÍČKOVÁ POP BY ZUZANA KUBÍČKOVÁ TAŤÁNA GREGOR BRZOBOHATÁ

Související články

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Co je módní deziluze a jak funguje svět módy?

Celý svět se zrychluje a my s ním. Móda už není, co bývala a rychlost, kterou se mění je neuvěřitelná. Víte, co je módní deziluze? A jak opravdu funguje svět módy?

Celý článek

Módní inspirace: Se zimní parkou do města i do přírody

Parka nás provází po spoustu let, ne jinak je tomu i letos. Mluvíme o těch zimních, které jsou nejenom perfektním módním kouskem, ale také nás dokážou krásně zahřát. Vybrali jsme pro vás tři takové, které se jednoduše kombinují a vypadají skvěle.

Celý článek

10 nejčastějších módních chyb

Móda je hra. Hra, která má ovšem také svá pravidla. Jak si ji užívat i bez přešlapů? Máme pro vás několik tipů, kterých je dobré se vyvarovat.

Celý článek

AXA Primátorky ve stylu Le Premier, takový byl 107. ročník známého závodu

Když se řeknou AXA Primátorky, každý si představí Vltavu, pražskou náplavku, veslaře, ale také noblesní oblečení a významnou společenskou událost. Tak tomu bylo i letos v září.

Celý článek