dnes je 18.10.2021 a svátek má Lukáš

Non-deminová móda, to je Aemkei

Přidat na Seznam.cz
Víte, co je to aemkei? Je to nový kosmetický přípravek či počeštěný anglický paskvil? 

Možná o aemkei slyšíte prvně, ale nejedná se o „zajíčka“ v módních vodách. Dámy zasvěcené do módních tajů vědí, že tato značka je dostupná také v Praze v Dušní ulici v butiku, jenž byl před nedávnem otevřen. Pro nezasvěcené „nevymetačky“ butiků by bylo vhodné uvést, co od značky aemkei můžete očekávat, že? Aemkei je „non-denimovým“ specialistou.

Zaměřuje se na streetovou módu bez použití džínoviny, což je v dnešní době velmi neobvyklý krok. Ovšem ne neuvážený, neboť aemkei má se svými kolekcemi značný úspěch. Aemkei je moderní, městská a „volnočasá“ móda. U této značky panuje přímá úměra „ kvalita-cena“. Nečekají vás tedy žádné přemrštěné ceny za nulovou kvalitu. Kolekce pro jaro / léto 2007 je neobvykle a překvapivě provokativní. Je tu kontrast ženského sex appealu a neochvějného klidu. Kolekce je rozdělena do tří samostatných částí. První část „Ladies“ nabízí velmi ženské a exkluzivní oblečení, jenž bylo vytvořeno z lehkého materiálu, jakým je hedvábí a žerzej. „St. Tropez“ je sportovně laděná letní část kolekce. V této části najdete čisté linie proužků, jednoduchost a klasiku sportovního oblečení a dále také nechybí sexy plavky. Poslední je „Urban Safari“, jenž modernizuje uniformy. Aemkei má pro ženy připravené vzdušné letní šaty i sukně. V poslední době velmi oblíbené košilové šaty tato značka navrhla v podobě overalu s kraťasy. Kolekci vládnou přírodní barvy. Nechybí nutná letní klasika, kterou je bílá barva. Aemkei není jen oblečení, aemkei také produkuje svou vlastní řadu spodního prádla. Aemkei nemyslí jenom na ženy, angažuje se také v pánské módní oblasti.

 

Zdroj fotografií: Aemkei.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ OBLEČENÍ ŠATY OBLEČENÍ LETNÍ ŠATY JARO MÓDA ŽENY ZNAČKY ZNAČKA MODNI KOŠILOVÉ ŠATY

Související články

České oděvní duo SegraSegra přináší unikátní pánskou kolekci z nepromokavé džínoviny

Dagmar a Eliška Mertovy přichází s novinkou – nepromokavou džínovinou, ze které šijí bundy, klasické kalhoty, ale i kraťasy na kolo. Kromě funkčnosti a nadčasovosti splňuje nová kolekce ještě další aspekt, který je pro tuto značku klíčový, udržitelnost.

Celý článek

“Žádný drama” je oslavou 1. výročí Pre-owned kategorie Zalando

Kampaň oslavuje nejen roční výročí existence možnosti vyměňovat oblečení z druhé ruky za kredit na Zalando, ale také jednoduchost, se kterou uživatelé mohou vyhledávat a vyměňovat svoje oblečení a zpestřit si šatník jedinečnými poklady.

Celý článek

Barvy, vzory a střihy, které vládnou podzimu 2021

Klesající teplota na teploměru jasně hlásí, jaké období přichází. Jestli v šatníku ještě nemáte aktuální podzimní a zimní trendy, na tyhle čtyři byste se měla zaměřit.

Celý článek

Fashion must have: Splyňte v říjnu s přírodou

Cítíte tu vůni ve vzduchu? Blíží se podzim a s ním nespočet nádherně zbarvených stromů. Tohle období miluje většina lidí na světě. Ať už mezi ně patříte nebo ne, zkuste se s přírodou sladit a prožít tak tento měsíc v nekonečné pohodě.

Celý článek

Nesmrtelné braletky pro menší i větší poprsí

Výběr spodního prádla je pro někoho opravdu složitý. Moc vyztužené, málo vyztužené, špatný tvar nebo žádná opora. Jak si jen vybrat tu správnou…

Celý článek

Malá česká manufaktura s velkým srdcem vyniká jedinečnými pletenými kousky

Láska k vlně dává možnost vzniknout produktům, které si zamilujete napříč celým rokem. Tím se rozhodně řídí Kateřina Petrová se svou značkou La Stella.

Celý článek

H&M SPOLUPRACUJE S MÓDNÍ IKONOU IRIS APFEL K OSLAVĚ 100 LET ŽIVOTA PLNÉHO STYLU A INSPIRACE

Inspirativní žena Iris Apfel je na žebříčku popularity již celá desetiletí. Nyní se přidala ke značce H&M, aby vytvořily jedinečnou kolekci.

Celý článek

ZALANDO PŘEDSTAVUJE PRVNÍ ČESKOU KAMPAŇ ZAMĚŘENOU NA PÁNSKOU MÓDU. NECHYBÍ V NÍ ZNÁMÉ ČESKÉ TVÁŘE

Konečně kampaň zaměřená pouze na muže! V popředí se známými českými osobnostmi. Ve stylovém hávu. Tohle se vám prostě bude líbit!

Celý článek