dnes je 08.04.2020 a svátek má Ema

Nová česká značka Circlle vznikla z lásky k planetě a pohybu

Přidat na Seznam.cz
Udržitelná a ekologická značka sportovního oblečení je novinkou na českém trhu. A rozhodně stojí za pozornost. Svou inspiraci našla v józe a oceánu.

Jistě sami tušíte, že ne vždy jsou pojmy jako udržitelnost či etičnost skutečným smyslem mnoha značek, že se za nimi skrývá pouze propracovaný marketing, ale skutek utek… Ryze česká značka Circlle však přemýšlí jinak a zakládá si na férovosti i ohledu vůči životnímu prostředí. Proto je její první kolekce vyrobena z unikátního materiálu ECONYL® pocházejícího z Itálie. Jedná se o regenerovaný nylon z rybářských sítí a ostatního nylonového odpadu. I další kolekce značka plánuje ve smyslu použití inovativních materiálů, které jsou šetrné k planetě.

Proto Circlle vnímá náročnost a ekologickou stránku při dovozu materiálů a najímání levných pracovních sil, čemuž se vyhýbá. Každá nit rPet, každého kousku Circlle je vyrobena z recyklovaných plastů, a při doručování produktů k zákazníkům jsou využity kompostovatelné obaly. Všechny fáze výrobního i doručovacího procesu lze s čistým svědomím sdílet s celým světem. Řada firem z důvodu udržení nízkých cen využívá materiály i pracovní síly v Asii. Circlle tento neviditelný trend nechce podporovat. Proto pracuje výhradně s dodavateli, které mohou sami osobně navštívit a se kterými sdílí své hodnoty.

Co si pod aktuální kolekcí značky Circlle představit? Minimalistický design, příjemné materiály a pohodlné nošení. Kolekce zahrnuje legíny, crop topy, trička a sportovní podprsenky. To vše přichází ve třech barevných variantách: tmavě zelené, královské modré a černé.

Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte webové stránky značky Circlle.

Volba značky Circlle je začátek cesty, jak se skrze etickou výrobu z recyklovaných materiálů postavit problémům spojených se znečištěnými oceány a vykořisťováním pracovníků módních gigantů. Noste oblečení, na které můžete být opravdu hrdí!

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LOKÁLNÍ TVORBA DOMÁCÍ TVORBA SPORTOVNÍ OBLEČENÍ CIRCLLE EKOLOGICKÁ MÓDA ČESKÁ MÓDA LEGÍNY SPORTOVNÍ LEGÍNY TOPY

Související články

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Pyžamo jako součást vašeho outfitu

Pyžamo je vhodné nejen na večerní relax a přípravu ke spánku, ale také může skvěle posloužit jako pohodlná součást vašeho každodenního outfitu. Že nevěříte?

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek

Dubnová must haves v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek