dnes je 01.04.2020 a svátek má Hugo

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Přidat na Seznam.cz
Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Kolekce nabídla od všeho něco - klasické elegantní oděvy střídaly ty pohodlnější na běžnou procházku. Gordon vytvořil romantické šaty z organzy s balonovými rukávy, mini sukně, dámské obleky, puntíkaté černobílé šaty, dlouhé kalhoty s průstřihy nebo jednoduchá trika s logem. To vše v různobarevném provedení. Nechyběly ani doplňky v podobě mohutných čelenek, náušnic, kulatých brýlí, psaníček a různě širokých opasků. 

Resort ztělesňuje vše, co v sobě snoubí značka Herrera - sluníčko, smích, tanec a zábavu,” řekl Gordon. Kolekce se drží kořenů značky, ale je zároveň mladistvá a svěží. Gordon se inspiroval venezuelským původem zakladatelky Caroliny Herrera, proto ve sbírce nechyběly barvy, vzory a florální výšivky připomínající Latinskou Ameriku. V dospělosti žila Herrera na Upper East Side v New Yorku, přičemž i to se do kolekce promítlo v podobě formálních oděvů. 

Vogue.com, NowFashion.com, WWD.com

Přidat na Seznam.cz
CAROLINA HERRERA resort 2020 DÁMSKÁ KOLEKCE RESORT KOLEKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA NÁVRHÁŘI

Související články

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek

Pozitivní spirálu roztáčí Nespresso

Již po páté míří značka Nespresso na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kde vyhlásí nejlepší snímky z českého národního kola soutěže vertikálních filmů Nespresso Talents 2020.

Celý článek

Na Fashion Stars Night se představily čtyři české návrhářky společně s britskou posilou

Již patnáctý ročník jedinečné módní události v Praze je za námi a s ním i spoustu autentických modelů a půvabných přehlídek z rukou vybraných módních návrhářek. Navíc se zde poprvé předávala cena Czech Fashion Award, kterou získala Tatiana Kovaříková.

Celý článek

Virginie Viard zakončila pařížský týden módy nesourodou přehlídkou Chanel

Jedna z nejočekávanějších přehlídek na pařížském týdnu módy nedopadla zrovna podle očekávání. Kreativní ředitelka Virginie Viard představila nesourodou podzimní kolekci, která pouze v některých pasážích připomínala typický Chanel.

Celý článek

Podzimní kolekce Valentino byla téměř celá zahalená v temných barvách

Předchozí kolekce stále ještě čerstvého kreativního ředitele Pierpaola Piccioli byly barevné a plné hravých materiálů. Nejnovější podzimní kolekce značky Valentino se nesla v tlumenějších barvách.

Celý článek

Kolekce Alexander McQueen je inspirována velšským kiltem

Kolekce, kde hlavní roli hraje žena, tak by se dala popsat podzimní a zimní kolekce Alexander McQueen, kterou představila v podobě přehlídky na týdnu módy v Paříži hlavní návrhářka a kreativní ředitelka značky Sarah Burton.

Celý článek