dnes je 09.12.2019 a svátek má Vratislav

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Přidat na Seznam.cz
Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Kolekce nabídla od všeho něco - klasické elegantní oděvy střídaly ty pohodlnější na běžnou procházku. Gordon vytvořil romantické šaty z organzy s balonovými rukávy, mini sukně, dámské obleky, puntíkaté černobílé šaty, dlouhé kalhoty s průstřihy nebo jednoduchá trika s logem. To vše v různobarevném provedení. Nechyběly ani doplňky v podobě mohutných čelenek, náušnic, kulatých brýlí, psaníček a různě širokých opasků. 

Resort ztělesňuje vše, co v sobě snoubí značka Herrera - sluníčko, smích, tanec a zábavu,” řekl Gordon. Kolekce se drží kořenů značky, ale je zároveň mladistvá a svěží. Gordon se inspiroval venezuelským původem zakladatelky Caroliny Herrera, proto ve sbírce nechyběly barvy, vzory a florální výšivky připomínající Latinskou Ameriku. V dospělosti žila Herrera na Upper East Side v New Yorku, přičemž i to se do kolekce promítlo v podobě formálních oděvů. 

Vogue.com, NowFashion.com, WWD.com

Přidat na Seznam.cz
CAROLINA HERRERA resort 2020 DÁMSKÁ KOLEKCE RESORT KOLEKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA NÁVRHÁŘI

Související články

Slovenská značka Moela představila kolekci určenou pro ženy 21. století

Nová módní značka Moela přináší ready-to-wear kolekci, která je v souladu s udržitelnou módou a přírodními materiály. Cílí na ženy 21. století, které jsou úspěšné a zodpovědné.

Celý článek

Alexander McQueen se inspiroval křehkou krásou přírody, kterou vložil do jarní kolekce 2020

Kolekce, kterou sice využijeme až za pár měsíců, nás může potěšit svým bytím už dnes. Alexander McQueen oslavuje faunu a flóru a bohatství Země. To vše propojil ve smyslu krásy žen a květin propletené dohromady.

Celý článek

Olivia Palermo a její nová dámská kolekce

Elegance, styl a smysl pro detail - to je Olivia Palermo. Pokud byste se chtěla oblékat právě jako ona, pak máme dobrou zprávu. Začátkem příštího roku bude mít svou vlastní kolekci. Jak my se těšíme.

Celý článek
Zákulisí módních přehlídek

Ze zákulisí módních přehlídek očima modelky

Velkolepé módní show patří k oblíbeným společenských událostem, na které se všichni milovníci módy chodí inspirovat a zároveň se podívat na snovou podívanou krásných dam, doslova plujících po mole, mnohdy za doprovodu tanečních kreací. Co se ale za jinak pohodovou show, z pohledu diváka, skrývá v zákulisí?

Celý článek

Kampaň Marc Jacobs Resort 2020 patřila psům

Značka The Marc Jacobs představila první resort kampaň, která patřila známým modelkám a psům. Barevná kolekce čítá kromě oblečení i doplňky v podobě kabelek, náušnic a hodinek. 

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Nikol a Jakub Ponerovi vsadili na sportovně elegantní městský styl

Módní přehlídka Iconic není tím jediným, co je u sourozeneckého dua Nikol a Jakuba Ponerových nového. Mají za sebou také focení se známými osobnostmi, Nikol Švantnerovou, Jitkou Boho a známou blogerkou Andulou.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová představila další šetrnou kolekci White Sage

Láska k přírodě, touha po oblečení, které má duši, schopnost kombinovat, vrstvit a upravovat, než oblečení nahradíme novým, to vše je jejím motorem pro vytváření smysluplného a nadčasového oblečení.

Celý článek