dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Přidat na Seznam.cz
Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Zdroj: se svolením Cartier

Slavnostní večer se konal v hotelu Il Sereno Lago di Como, které leží na samotném břehu jezera Como. Hotel Il Sereno Lago di Como respektuje zdejší krajinu a snaží se zachovat své historické okolí pro další generace. Se svojí intimní ambiencí byl perfektním hostitelem pro tuto akci. Tato lokalita symbolizuje pocit věčnosti tak jako vysoké šperkařství. Hotel byl před nedávnem úplně zrekonstruován španělskou architetkou a designérkou Patricií Urquila. Byla taky významnou osobou večera a ujala se scénografie, která propojila architekturu a vysoké šperkařství. 

Zdroj: se svolením Cartier

Kolekce Sixième Sens par Cartier vystihuje duchaplnost a věčnost, tak stejně jako vysoké šperkařství samo o sobě. Precizní práce, umělecký duch a snaha vyvolat i ty nejhlubší emoce, to vše se skrývá v tomto řemeslu. Na těchto ručně vyrobených špercích se pracuje měsíce ne-li roky, než se zdokonalí celé kolekce a jsou připraveny pro publikum k vidění. Jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších a nejvíce okouzlujících drahokamů, které probudí i ty nejživější emoce. Podtrhují pocit ženskosti, vyvolávají v ženě odvážnost a pocit sebevědomí. 


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier

Hostitel slavnostního večera byl Cyrille Vigneron, president & CEO Cartier International. Zlatý hřeb večera byla slavnostní večeře, která se konala ve Villa Lário s výhledem na jezero Como. Mezi pozvanými hosty nechyběli ani ambasadoři nebo přátelé značky Cartier. Svoji přítomností obohatiliy celý večer ambasadorka a tvář kolekce Sixième Sens par Cartier Golshifteh Farahani, modelka a herečka Yasmine Sabri, režisérka a herečka Nadine Labaki, podnikatelka a editorka Deena Abdulaziz, modelka Bianca Brandolini, či herečky Fatima Al Banawi, Hannah Herzsprung nebo Sibel Kekilli. 


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier

Cartier využilo svých sociálních síti a celou kampaň mají dostupnou na jejich Instagramovém profilu. Zdokumentován byl i slavnostní večer a fotky známých tváří, nesměly chybět na jejich sociálních platformách. Všichni byli elegantně oblečeni do svých večerních rób a měli na sobě kousky z nové kolekce Sixième Sens par Cartier. 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER ŠPERKY

Související články

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek

Diamanty z Ruska oficiálně přestane nakupovat společnost Tiffany & Co.

Tiffany & Co. se v posledních dnech dostává pod velký tlak společnosti, která žádá zastavení prodeje produktů pocházejících z Ruska. Přidávají se tak k dalším klenotníkům, kteří dělají krok na podporu Ukrajiny.

Celý článek