dnes je 27.11.2022 a svátek má Xenie

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Přidat na Seznam.cz
Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Zdroj: se svolením Cartier

Slavnostní večer se konal v hotelu Il Sereno Lago di Como, které leží na samotném břehu jezera Como. Hotel Il Sereno Lago di Como respektuje zdejší krajinu a snaží se zachovat své historické okolí pro další generace. Se svojí intimní ambiencí byl perfektním hostitelem pro tuto akci. Tato lokalita symbolizuje pocit věčnosti tak jako vysoké šperkařství. Hotel byl před nedávnem úplně zrekonstruován španělskou architetkou a designérkou Patricií Urquila. Byla taky významnou osobou večera a ujala se scénografie, která propojila architekturu a vysoké šperkařství. 

Zdroj: se svolením Cartier

Kolekce Sixième Sens par Cartier vystihuje duchaplnost a věčnost, tak stejně jako vysoké šperkařství samo o sobě. Precizní práce, umělecký duch a snaha vyvolat i ty nejhlubší emoce, to vše se skrývá v tomto řemeslu. Na těchto ručně vyrobených špercích se pracuje měsíce ne-li roky, než se zdokonalí celé kolekce a jsou připraveny pro publikum k vidění. Jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších a nejvíce okouzlujících drahokamů, které probudí i ty nejživější emoce. Podtrhují pocit ženskosti, vyvolávají v ženě odvážnost a pocit sebevědomí. 


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier

Hostitel slavnostního večera byl Cyrille Vigneron, president & CEO Cartier International. Zlatý hřeb večera byla slavnostní večeře, která se konala ve Villa Lário s výhledem na jezero Como. Mezi pozvanými hosty nechyběli ani ambasadoři nebo přátelé značky Cartier. Svoji přítomností obohatiliy celý večer ambasadorka a tvář kolekce Sixième Sens par Cartier Golshifteh Farahani, modelka a herečka Yasmine Sabri, režisérka a herečka Nadine Labaki, podnikatelka a editorka Deena Abdulaziz, modelka Bianca Brandolini, či herečky Fatima Al Banawi, Hannah Herzsprung nebo Sibel Kekilli. 


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier

Cartier využilo svých sociálních síti a celou kampaň mají dostupnou na jejich Instagramovém profilu. Zdokumentován byl i slavnostní večer a fotky známých tváří, nesměly chybět na jejich sociálních platformách. Všichni byli elegantně oblečeni do svých večerních rób a měli na sobě kousky z nové kolekce Sixième Sens par Cartier. 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER ŠPERKY

Související články

Vánoční kolekce Swarovski

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků s představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek
Bulgari Vánoce

OSLAVTE LETOŠNÍ VÁNOCE S LUXUSNÍMI ŠPERKY BULGARI

Letos na Vánoce představuje klenotnický dům Bulgari kampaň I Believe in Wonder, která nás nabádá, abychom uvěřili na zázraky. Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle.

Celý článek
Cartier kolekce

NOVÁ KOLEKCE VÝJIMEČNÝCH HOME DECOR DOPLŇKŮ CARTIER

Hry, cestování, psaní, děti, dekorace. To vše nám hraje v mysli, jako speciální zážitky a příležitosti našeho života. K tomu Cartier vytvořil speciální kolekci doplňků a dekorací do domácnosti, které budou při těchto příležitostech s námi.

Celý článek

Vánoční kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol oslavuje minulost i přítomnost zároveň

Populární značka šperků vypustila do světa svou novou vánoční kampaň pro rok 2022, do které obsadila modelku Hailey Bieber. Tiffany & Co. se vrací do minulosti a zároveň oslavuje přítomnost.

Celý článek

Beyoncé oslnila zlatem a diamanty. Večírkem na speciální pozvánky uzavřela pařížský týden módy

Na konci pařížského týdne módy oslnila Beyoncé zlatem a diamanty od Tiffany & Co. v celkové hodnotě přes 5 milionů korun. Oblékla si k tomu šaty Saint Lauren a pozvala na svůj další večírek jen nejvybranější společnost.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek

Pro nejhezčí kameny jezdím do Kolumbie, říká šperkař Luboš Korbička

Luboš Korbička je šperkařem i velkým dobrodruhem v jednom. Svým zákazníkům se snaží najít jen to nejlepší a pro drahé kameny lítá po celém světě. I když mu ještě nebylo ani čtyřicet, zažil toho díky své profesi více než mnozí za celý život.

Celý článek