dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Přidat na Seznam.cz
Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Zdroj: se svolením Cartier

Slavnostní večer se konal v hotelu Il Sereno Lago di Como, které leží na samotném břehu jezera Como. Hotel Il Sereno Lago di Como respektuje zdejší krajinu a snaží se zachovat své historické okolí pro další generace. Se svojí intimní ambiencí byl perfektním hostitelem pro tuto akci. Tato lokalita symbolizuje pocit věčnosti tak jako vysoké šperkařství. Hotel byl před nedávnem úplně zrekonstruován španělskou architetkou a designérkou Patricií Urquila. Byla taky významnou osobou večera a ujala se scénografie, která propojila architekturu a vysoké šperkařství. 

Zdroj: se svolením Cartier

Kolekce Sixième Sens par Cartier vystihuje duchaplnost a věčnost, tak stejně jako vysoké šperkařství samo o sobě. Precizní práce, umělecký duch a snaha vyvolat i ty nejhlubší emoce, to vše se skrývá v tomto řemeslu. Na těchto ručně vyrobených špercích se pracuje měsíce ne-li roky, než se zdokonalí celé kolekce a jsou připraveny pro publikum k vidění. Jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších a nejvíce okouzlujících drahokamů, které probudí i ty nejživější emoce. Podtrhují pocit ženskosti, vyvolávají v ženě odvážnost a pocit sebevědomí. 


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier

Hostitel slavnostního večera byl Cyrille Vigneron, president & CEO Cartier International. Zlatý hřeb večera byla slavnostní večeře, která se konala ve Villa Lário s výhledem na jezero Como. Mezi pozvanými hosty nechyběli ani ambasadoři nebo přátelé značky Cartier. Svoji přítomností obohatiliy celý večer ambasadorka a tvář kolekce Sixième Sens par Cartier Golshifteh Farahani, modelka a herečka Yasmine Sabri, režisérka a herečka Nadine Labaki, podnikatelka a editorka Deena Abdulaziz, modelka Bianca Brandolini, či herečky Fatima Al Banawi, Hannah Herzsprung nebo Sibel Kekilli. 


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier

Cartier využilo svých sociálních síti a celou kampaň mají dostupnou na jejich Instagramovém profilu. Zdokumentován byl i slavnostní večer a fotky známých tváří, nesměly chybět na jejich sociálních platformách. Všichni byli elegantně oblečeni do svých večerních rób a měli na sobě kousky z nové kolekce Sixième Sens par Cartier. 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER ŠPERKY

Související články

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Jaké doplňky a šperky si vybrat pro dokonalý letní vzhled?

Jste milovnice všech krásných šperků a doplňků? Pak je tento článek přímo pro vás. Jaké jsou letní trendy a s čím určitě nešlápnete vedle? To vše vám prozradí magazín Móda.

Celý článek

Toni Garrn tváří nové kampaně značky BOSS

Značka BOSS odhalila nové optické i sluneční brýle pro moderní ženu. Tváří kampaně se stala německá modelka a herečka, která je aktuálně těhotná.

Celý článek

Řekněte to hrnkem. Kolekce Statement vás pobaví každý den

Sada hrnků s názvem Statement od německé porcelánky Villeroy & Boch přistupuje k životu s nadhledem a hravostí.

Celý článek

Obnovit učňovský obor rukavičkářství je jedním z hlavních cílů majitelky české značky Bohemia Gloves

Rukavičkářské řemeslo má v Česku obrovskou tradici a sahá až do středověku. V Dobříši u Prahy se začalo vyrábět v polovině devatenáctého století a tradiční produkce rukavic trvá dodnes.

Celý článek

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek