dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Přidat na Seznam.cz
Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Zdroj: se svolením Cartier

Slavnostní večer se konal v hotelu Il Sereno Lago di Como, které leží na samotném břehu jezera Como. Hotel Il Sereno Lago di Como respektuje zdejší krajinu a snaží se zachovat své historické okolí pro další generace. Se svojí intimní ambiencí byl perfektním hostitelem pro tuto akci. Tato lokalita symbolizuje pocit věčnosti tak jako vysoké šperkařství. Hotel byl před nedávnem úplně zrekonstruován španělskou architetkou a designérkou Patricií Urquila. Byla taky významnou osobou večera a ujala se scénografie, která propojila architekturu a vysoké šperkařství. 

Zdroj: se svolením Cartier

Kolekce Sixième Sens par Cartier vystihuje duchaplnost a věčnost, tak stejně jako vysoké šperkařství samo o sobě. Precizní práce, umělecký duch a snaha vyvolat i ty nejhlubší emoce, to vše se skrývá v tomto řemeslu. Na těchto ručně vyrobených špercích se pracuje měsíce ne-li roky, než se zdokonalí celé kolekce a jsou připraveny pro publikum k vidění. Jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších a nejvíce okouzlujících drahokamů, které probudí i ty nejživější emoce. Podtrhují pocit ženskosti, vyvolávají v ženě odvážnost a pocit sebevědomí. 


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier

Hostitel slavnostního večera byl Cyrille Vigneron, president & CEO Cartier International. Zlatý hřeb večera byla slavnostní večeře, která se konala ve Villa Lário s výhledem na jezero Como. Mezi pozvanými hosty nechyběli ani ambasadoři nebo přátelé značky Cartier. Svoji přítomností obohatiliy celý večer ambasadorka a tvář kolekce Sixième Sens par Cartier Golshifteh Farahani, modelka a herečka Yasmine Sabri, režisérka a herečka Nadine Labaki, podnikatelka a editorka Deena Abdulaziz, modelka Bianca Brandolini, či herečky Fatima Al Banawi, Hannah Herzsprung nebo Sibel Kekilli. 


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier


Zdroj: se svolením Cartier

Cartier využilo svých sociálních síti a celou kampaň mají dostupnou na jejich Instagramovém profilu. Zdokumentován byl i slavnostní večer a fotky známých tváří, nesměly chybět na jejich sociálních platformách. Všichni byli elegantně oblečeni do svých večerních rób a měli na sobě kousky z nové kolekce Sixième Sens par Cartier. 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER ŠPERKY

Související články

Módní bonbónky z Met Gala 2021

Letošní svátek milovníků vysoké módy Met Gala je již za námi, a nezbývá než si vychutnat módní bonbónky. A že jich bylo! Hvězdy světového formátu ukázaly svůj smysl pro módu i extravaganci.

Celý článek

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a ráda byste svůj outfit oživila? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled.

Celý článek

Osvěžující spojení Veuve Clicquot se značkou trendy barevných pláštěnek K-WAY®

V jedné z neočekávaných spolupráci sezóny se setkalo slunce s deštěm. Šampaňský dům Veuve Clicquot, proslulý svou ikonicky žlutou vinětou připomínající sluneční záři, se spojil se značkou pestrobarevných trendy pláštěnek K-WAY®.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Celý článek

Irský herec Cillian Murphy vypráví příběh prostřednictvím nové kampaně značky Montblanc

Kolekce UltraBlack odkrývá styl jako módní vyjádření a zároveň v sobě ukrývá příběh dvou výjimečných osobností, se kterými značka nově navázala spolupráci. Mezi nimi zejména se hvězdou seriálu Peaky Blinders.

Celý článek

Česká značka FOLBEUR zahalila kabelku MACARON GRAND ORO do zlatého kování

Kabelka ze zlata? Přesně takovou si teď můžete pořídit z řady menších kabelek v kolekci Folbeur Macaron Grand. Tato česká značka zná touhy žen velice dobře.

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek