dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Nová kolekce CCC boty neobouvají pouze dámy a páni, ale zdobí nožky také dětem

Přidat na Seznam.cz
Novinkou v prodejnách CCC jsou značky Lasocki Kids 

Novinkou mezi dětskou obuví v prodejnách CCC jsou značky Lasocki Kids pro menší děti a Lasocki Young již pro ty větší. Nová kolekce obuvi pro děti zajistí dětem lehkost pohybu i flexibilitu od prvních krůčků. Lasocki Kids a Lasocki Young jsou velice pohodlné a měkké kožené boty s elastickou podrážkou, zaručující komfortní chůzi.

Autoři kolekce bot pro děti v CCC boty brali v potaz i fakt, že se jedná o dětskou kolekci, a proto boty zdobí hravé motivy, které si vaše děti zamilují. Pro chlapce jsou zde boty v praktické modré a černé barvě. Malé dámy si mohou vyšlápnout v modelech v růžové, bílé nebo fialové barvě. „Pokud chcete, aby vaše ratolest měla boty i na další sezonu, tak kupujte boty minimálně o číslo větší, než je velkost chodidla. Dětem rostou nohy v průměru o 12 mm za rok.

Další články o botách

Nezapomeňte také při nákupu bot na oblíbenou větu našich maminek: „Zahýbej tím palcem.“ Děti mají menší citlivost vůči bolesti a otlakům, takže pokud vám potomek bude tvrdit, že ho boty netlačí, raději si to zkontrolujte,“ říká Veronika Sajdoková ze společnosti CCC Boty.

 

Zdroj obrázků: CCC boty

Přidat na Seznam.cz
BOTY CCC CCC Boty DĚTI OBLEČENÍ LASOCKI KIDS KOLEKCE

Související články

Boty na léto

NADČASOVÁ KAPSULOVÁ KOLEKCE CCC JENNY FAIRY

Trendy řetízky a holografické sandálky nejsou jen záležitostí jednoho léta. Nadčasová kapsulová kolekce Janny Fairy Soft Chains a Rainbow Forever je další letní must have.

Celý článek

Boty, které ovládly letní sezonu: Jaké z nich musíte mít?

Boty jsou jedním z těch módních kousků, kterých se ženy nemohou nabažit. Jaké jsou letošní dámské letní trendy, které teď ovládají trh? Nechte se inspirovat našimi tipy a obnovte svůj letní botník o tyhle krásné kousky. Každá z vás si zajisté vybere.

Celý článek
Boty a obuv

NEW BALANCE OSLAVUJE GREY DAY

Pro značku New Balance je symbolem šedá barva, která je trvalým elementem této značky. Letos si na oslavu tohoto odkazu připravila značka New Balance speciální edici obuvi a oblečení, které spojuje legendární šedá barva.

Celý článek

Jak módně sladit boty a kabelku se zbytkem vašeho outfitu?

Jestli-že chcete být trendy, bude dobré, když budete znát základní módní pravidla pro vytváření outfitů. Jestli-že nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jak to udělat, aby byly vaše doplňky plně kompatibilní se zbytkem elegantního i sportovního outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek

Dámské boty, které by měla mít ve svém šatníku každá stylová žena

Chceme-li vypadat stylově, měly bychom do našich outfitů zvolit také trendy boty. Na následujících řádcích vám prozradíme, podle čeho dámské boty vybírat, aby byl náš outfit vyšperkovaný do posledního detailu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek

Pohodlí jako módní styl

Už dávno neplatí, že pro krásu se musí trpět, jak tomu bylo v dobách, kdy dámy nosily těsné korzety a pánové naškrobené límce. Nedávno jsme na vlastní kůži zjistili, že vlastně lze pracovat z domova v teplácích a také v nich narychlo vyběhnout do obchodu pro něco k snědku. Pohodlí se stalo požadovaným rysem novodobých módních kolekcí a také běžnou součástí našeho životního stylu.

Celý článek

VE ZNAMENÍ TEPLA, MÓDY A POHODLÍ: KAPSULOVÁ KOLEKCE CURLY SHEARLING OD JENNY FAIRY

Boty, kabelky a čepice s detaily z umělé kožešiny jsou součástí nejnovější kapsulové kolekce, která je nově v prodeji v CCC. Vysoké boty odkazují na sportovní styl après ski, kabelky a shopperky stejně dobře poslouží v lyžařském středisku i ve městě.

Celý článek

H&M přináší novou kolekci pro mladou generaci ve spolupráci s No Fear

Nová kolekce No Fear x H&M si hraje s kombinací oversized a přiléhavých střihů a basic kousků doplněných o nápadná grafická loga a ilustrace. Co je ovšem hlavní myšlenkou vzniku této spolupráce?

Celý článek