dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Nová kolekce H&M SKATE & SURF je pro sebevědomé holky

Přidat na Seznam.cz
Tato kolekce podporuje sebevědomí a viditelnost pro všechny bruslařky různých orientací nebo barvy pleti. Oblíbily si ji i české skateřky a surfařky jako Natálie Kotková nebo Míša Štoudková.

Denisa Levová a Bára Macalová, foto se svolením H&M

Kolekce vznikla pod záštitou Black Girls Skate, neziskovou organizací, jejímž cílem je podpora kultury skatování a surfování. Kampaň umožňuje členkám Black Girls Skate podělit se o své příběhy v rámci online editoriálu H&M.

Najdete v ní plavky, surfařské komplety, trička, kraťasy či bermudy ve velmi živých barvách. Svou oblibu si našly i mezi českými sportovkyněmi z řad skateřek a surfařek, jako jsou Denisa Levová, Bára Macalová nebo již zmiňované Natálie Kotková a Míša Štoudková.

Míša Štoudková, foto: se svolením H&M

Tato cool kolekce obnáší i pár klasičtějších kousků v šedivé a černé či doplňky, jako jsou sandály, sluneční brýle nebo klobouček. Celou kolekci najdete online na e-shopu značky i v kamenných prodejnách.

Ve věrnostním programu HELLO MEMBER můžete dokonce vyhrát jeden z oblíbených a originálních longboardů od české značky @honzovylongboardy.

Natálie Kotková, foto se svolením H&M

Bára Macalová, foto se svolením H&M

Denisa Levová, foto se svolením H&M

Natálie Kotková, foto se svolením H&M

Denisa Levová, Bára Macalová, foto se svolením H&M

Míša Štoudková, foto se svolením H&M

Natálie Kotková, foto se svolením H&M

foto se svolením H&M

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA H&M H&M SKATE & SURF NATÁLLIE KOTKOVÁ MÍŠA ŠTOUDKOVÁ DENISA LEVOVÁ BÁRA MACALOVÁ SKATE STYL SKATEBOARD SURFBOARD SURF STYLE

Související články

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek