dnes je 13.06.2021 a svátek má Antonín

Nová kolekce H&M SKATE & SURF je pro sebevědomé holky

Přidat na Seznam.cz
Tato kolekce podporuje sebevědomí a viditelnost pro všechny bruslařky různých orientací nebo barvy pleti. Oblíbily si ji i české skateřky a surfařky jako Natálie Kotková nebo Míša Štoudková.

Denisa Levová a Bára Macalová, foto se svolením H&M

Kolekce vznikla pod záštitou Black Girls Skate, neziskovou organizací, jejímž cílem je podpora kultury skatování a surfování. Kampaň umožňuje členkám Black Girls Skate podělit se o své příběhy v rámci online editoriálu H&M.

Najdete v ní plavky, surfařské komplety, trička, kraťasy či bermudy ve velmi živých barvách. Svou oblibu si našly i mezi českými sportovkyněmi z řad skateřek a surfařek, jako jsou Denisa Levová, Bára Macalová nebo již zmiňované Natálie Kotková a Míša Štoudková.

Míša Štoudková, foto: se svolením H&M

Tato cool kolekce obnáší i pár klasičtějších kousků v šedivé a černé či doplňky, jako jsou sandály, sluneční brýle nebo klobouček. Celou kolekci najdete online na e-shopu značky i v kamenných prodejnách.

Ve věrnostním programu HELLO MEMBER můžete dokonce vyhrát jeden z oblíbených a originálních longboardů od české značky @honzovylongboardy.

Natálie Kotková, foto se svolením H&M

Bára Macalová, foto se svolením H&M

Denisa Levová, foto se svolením H&M

Natálie Kotková, foto se svolením H&M

Denisa Levová, Bára Macalová, foto se svolením H&M

Míša Štoudková, foto se svolením H&M

Natálie Kotková, foto se svolením H&M

foto se svolením H&M

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA H&M H&M SKATE & SURF NATÁLLIE KOTKOVÁ MÍŠA ŠTOUDKOVÁ DENISA LEVOVÁ BÁRA MACALOVÁ SKATE STYL SKATEBOARD SURFBOARD SURF STYLE

Související články

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Dior vítá léto spuštěním své nové plážové kolekce

Teplé počasí evokuje pocit léta a dovolené. Kolekce s názvem Dioriviera pro léto 2021 myslí na všechny milovníky plážové pohody.

Celý článek

Příprava šatníku na léto

Rok uběhl jako voda a o slovo se opět začíná hlásit teplé počasí. Nastal čas otevřít skříně a zjistit, jestli vám v nich nechybí základní kousky jako kraťasy, tílka nebo plavky.

Celý článek

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

Celý článek

Anja Rubik na letní vlně v kolekci plavek značky Zara

Plážová sezóna je tu a Zara nabízí spoustu trendy stylů a vzorů pro léto 2021. Tentokrát je představila na polské modelce Anje Rubik, které zanedlouho oslaví 38. narozeniny.

Celý článek

Kolekce plavek a šatů spojená se sebeláskou a pozitivním pohledem na své tělo

To, jak nás hodnotí druzí, ovlivňuje i náš pohled na sebe samu. „Body positivity“ neboli pozitivní pohled na sebe a své tělo je velmi důležité, často však ženami nepřijatelné. Pojďme to letos v létě změnit, mít se ráda na tisíc procent, a to i přes veškeré „nedostatky“, které na sobě vidíme.

Celý článek

Těhotenská móda: kde sehnat pohodlné, ale přesto stylové kousky?

Pokud se ráno přistihnete u otevřené skříně a přemýšlíte, co si dnes obléknete, v těhotenství je to snad ještě horší. To nám dá za pravdu asi každá nastávající maminka. 

Celý článek