dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Nová kolekce H&M SKATE & SURF je pro sebevědomé holky

Přidat na Seznam.cz
Tato kolekce podporuje sebevědomí a viditelnost pro všechny bruslařky různých orientací nebo barvy pleti. Oblíbily si ji i české skateřky a surfařky jako Natálie Kotková nebo Míša Štoudková.

Denisa Levová a Bára Macalová, foto se svolením H&M

Kolekce vznikla pod záštitou Black Girls Skate, neziskovou organizací, jejímž cílem je podpora kultury skatování a surfování. Kampaň umožňuje členkám Black Girls Skate podělit se o své příběhy v rámci online editoriálu H&M.

Najdete v ní plavky, surfařské komplety, trička, kraťasy či bermudy ve velmi živých barvách. Svou oblibu si našly i mezi českými sportovkyněmi z řad skateřek a surfařek, jako jsou Denisa Levová, Bára Macalová nebo již zmiňované Natálie Kotková a Míša Štoudková.

Míša Štoudková, foto: se svolením H&M

Tato cool kolekce obnáší i pár klasičtějších kousků v šedivé a černé či doplňky, jako jsou sandály, sluneční brýle nebo klobouček. Celou kolekci najdete online na e-shopu značky i v kamenných prodejnách.

Ve věrnostním programu HELLO MEMBER můžete dokonce vyhrát jeden z oblíbených a originálních longboardů od české značky @honzovylongboardy.

Natálie Kotková, foto se svolením H&M

Bára Macalová, foto se svolením H&M

Denisa Levová, foto se svolením H&M

Natálie Kotková, foto se svolením H&M

Denisa Levová, Bára Macalová, foto se svolením H&M

Míša Štoudková, foto se svolením H&M

Natálie Kotková, foto se svolením H&M

foto se svolením H&M

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA H&M H&M SKATE & SURF NATÁLLIE KOTKOVÁ MÍŠA ŠTOUDKOVÁ DENISA LEVOVÁ BÁRA MACALOVÁ SKATE STYL SKATEBOARD SURFBOARD SURF STYLE

Související články

Jak vybrat plavky vhodné pro vaši postavu radí Mária Padová, odbornice na aktuální trendy

Chystáte se vyrazit na dovolenou k moři anebo na prodloužený víkend k vodě, ale vaše aktuální plavky ztratily tvar, vybledly anebo už neodpovídají aktuálním trendům? Pořiďte si nové, poradíme jaké.

Celý článek

Udržitelné šaty, které si tohle léto zamilujete

Lehké, prodyšné, trendy a navíc udržitelné? Naštěstí již tyhle požadavky nejsou žádné velké sci-fi a je z čeho vybírat.

Celý článek

Naomi Campbell v 51 letech nafotila kampaň odhalující její skvělé tělo

Třetí kolekce s názvem TB Summer Monogram i tentokrát přináší tři barevné varianty, s nimi také supermodelku Naomi Campbell.

Celý článek

PUMA bude pomáhat chránit pralesy a lesy prostřednictvím partnerství s ekologickou organizací Canopy

Globální sportovní značka PUMA se zavázala, že bude chránit pralesy a lesy po celém světě, a to šetrným získáváním papíru, lepenky a viskózy prostřednictvím nového partnerství s neziskovou ekologickou organizací Canopy.

Celý článek

Dramatická podzimní kampaň značky Dior vyzařuje pohádkovým tématem

Francouzský módní dům nechal svou kampaň pro nadcházející podzim a zimu plně inspirovat pohádkovými designy.

Celý článek

Písecký víkend módy a designu

Pokud jste velkými zastánci módy a rádi podpoříte menší tvůrce Písecký víkend módy a designu stojí rozhodně za návštěvu. Tento víkend módy a designu proběhne dne 25. a 26. září 2021

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Šetřete vodu v námořnickém tričku Vodáci od Bohempia

Česká značka Bohempia přichází s novou limitovanou kolekcí triček s názvem Vodáci, která vznikla proto, abychom se zamysleli nad spotřebou vody v našich domácnostech, ale především v našich šatnících.

Celý článek