dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

NOVÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON HRAJE VŠEMI BARVAMI

Přidat na Seznam.cz
Louis Vuitton rozehrává s novou kolekcí match point na kurtech nejznámějších turnajů od French Open až po Wimbledon. Kolekce je neodolatelným mixem zajímavých detailů a působivých dynamických barev.

Zdroj: se svolením Louis Vuitton

Nadčasové a kultovní

Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl s tou nejlepší kvalitou. Kolekci tvoří několik modelů se společnou tématikou. Každý z nich zaujme svým jiskrným charakterem prosyceným nádechem urbanistického a sportovního stylu. Hvězdou kampaně ke kolekci je australská herečka Samara Weaving. Kolekce je neodolatelným mixem zajímavých detailů a působivých dynamických barev. Podtrhne váš styl a zahalí vás sebedůvěrou.


Zdroj: se svolením Louis Vuitton

Hrají všemi barvami

Móda často čerpá inspiraci z tenisového prostředí: svěží a elegantní designové kódy podněcují kreativitu. Trávová zeleň, nebesky modrá a hnědá jsou klíčovými barvami nové kolekce, objevují se v podobě ikonických designů Damier i Monogram. Velmi atraktivní je kabelka Coussin z ultra jemné reliéfní kůže. Design doplňků je energický a sofistikovaný zároveň.


Zdroj: se svolením Louis Vuitton

 

Září, svítí a jsou přátelské

Oblíbené kabelky ikonického módního domu od Speedy přes OntheGo až k modelu Loop, září ve svítivých odstínech 100% eko-přátelského sametového žakáru. Zvolte si svoji ikonockou kabelkou v jakékoliv barvě nové kolekce a budete zářit. Kolekce má podtrhnout vaši sebedůvěru a doplnit váš styl, ať je zrovna volnočasový nebo elegantní.


Zdroj: se svolením Louis Vuitton

Klasické prvky trochu jinak

Kolekce oděvů oslavuje ikonický potisk s motivem řetězu a klíče i vzor anglické krajky přenesený na kůži. Louis Vuitton zajímavě kombinuje francouzský preppy styl s originálním pohledem na designové prvky uniforem. Elegance tak kráčí ruku v ruce s uniformní disciplínou. Klasicky a přesto hravě je kombinace, která nikdy neomrzí.


Zdroj: se svolením Louis Vuitton

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA KABELKY KABELKA LOUIS VUITTON PRE FALL 2022

Související články

Návrhář Jan Černý představuje svoji desátou kolekci pod názvem „A boy who plays with fire“

Nejnovější ready-to-wear show představená v pražské Staroměstské tržnici ukazuje Janovu vizi menswearu a unisexwearu na rok 2023. Oslavuje deset sezón, v průběhu kterých návrhář představuje svoji tvorbu pravidelně veřejnosti.

Celý článek

Nová kolekce značky LEEDA vznikala ve spolupráci s herečkou Barborou Bočkovou

Svítí na cestu, i když zrovna nejsou vidět. Možná se jen odráží v hladině jezera nebo zapomenutém střepu na ulici. Někde tam jsou, pro vás. Řeč je o šatech z nové kolekce značky LEEDA.

Celý článek
Jitka Klett Couture

JITKA KLETT NABÍZÍ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY MÓDY

Velice oblíbená návrhářka z domácí scény Jitka Klett při příležitosti stěhování jejího módního salonu nabízí jedinečnou možnost nevšedního zážitku pro všechny milovníky módy a její tvorby.

Celý článek

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

Kristen, Vittoria a Paloma ve fantasy kampani značky H&M

Kristen, Vittoria a Paloma se chopily ztvárnění módní fantazie inspirované virtuální realitou. H&M Innovation Story je kampaň, která symbolizuje tři odlišné dimenze módy.

Celý článek
MODIVO Black Friday

MODIVO POVYŠUJE BLACK FRIDAY NA VYŠŠÍ LEVEL A ZAJÍMAVÝMI NABÍDKAMI SE CHLUBÍ CELÝ MĚSÍC

Black Friday je považován za největší “svátek slev", který letos připadá na 25. listopad. Přestože slevové šílenství po celém světě začíná přímo ve zmiňovaný den, v MODIVO mění Black Friday na Black Month. Využijte exkluzivní příležitost a doplňte svůj šatník o nejnovější trendy. 
 

Celý článek

Corpus Lingerie spouští novou kolekci spodního prádla Candy Pink na podporu růžového října

Brněnská značka Corpus Lingerie s myšlenkou na podporu prevence rakoviny vytvořila kolekci Candy Pink, která svou jasně růžovou barvou odkazuje na projekt #prsakoule, který probíhá v rámci růžového října.

Celý článek

Podzimní styling nejen do kanceláře

Dlouhé korporátní chodby by rozhodně mohly být dobrým pomyslným molem, co myslíte? Tak proč si to jen představovat. Rozzařte s pomocí aktuálních trendů právě tu vaši kancelář a vneste mezi své kolegy trochu svěžího podzimního vánku.

Celý článek