dnes je 27.07.2021 a svátek má Věroslav

Nová kolekce luxusních bot Louis Vuitton jaro/léto 2014 se nese ve stylu vintage

Přidat na Seznam.cz
S novou kolekcí bot Louis Vuitton se vracíme zpět do 50. a 60. let, plné neotřelé, nekompromisní a odlehčené elegance, která se nese v úžasných pastelových barvách

S novou kolekcí bot 2014 vás Louis Vuitton opět zve na transatlantickou plavbu parníkem Le France, který v 60. letech vyplul z Paříže a dnes doráží do současného New Yorku. Na palubě legendárního zaoceánského parníku lze pozorovat uvolněnou, vytříbenou eleganci, která prostupuje celou kolekcí pro léto 2014.

Louis Vuitton vás obuje do hravého luxusu nejen na ranní procházku po palubě, ale také k bazénu, příjemnému posezení nebo na večerní párty. Pro nejrůznější příležitosti navrhl nepřeberné množství lákavých elegantních dámských bot.

Ležérní sandálky, v nichž se odráží Voyage motiv, elegantní lodičky na vysokém jehlovém podpatku, extravagantní vysoké páskové sandále s ohromujícími dekory, jako jsou například pštrosí pera a v neposlední řadě pohodlné trendy mokasíny, baleríny a sportovní boty.

Kolekce se nese v paletě zmrzlinových barev od korálové, žluté, šeříkové až po výrazné odstíny typické pro 60. léta, jako je rudá, béžová, zlatá a kombinace kontrastních barev.