dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Nová kolekce Petry Měchurové Moda.cz nemohla chybět

Přidat na Seznam.cz
Salon Petra Měchurová se v rámci prestižního projektu Designblok prezentuje již od svého založení. Tento rok Petra Měchurová představila svoji novou kolekci DRIVE v art stylu.

Již tradičně se v rámci Desingbloku konala v Salonu Petra Měchurová párty odhalující novinky z oblasti vlasového designu. Jejím hlavním bodem letos byla hair show u příležitosti představení nové kolekce v art stylu s názvem DRIVE. Kolekce je především o hře s vlasy, rozevláté siluetě do prostoru a výrazné barevnosti. Nepřehlédnutelný pánský styl účesů s důrazem na asymetrii střihu vytváří z kolekce inspiraci pro nadčasové účesy.

Kromě představení nové kolekce si hosté mohli vychutnat exkluzivní vystoupení Ondřeje Brzobohatého, který usedl za klavírem. V průběhu večera bylo možné přispět na nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci, která zajišťuje zlepšení života seniorů. „S nadací Krása pomoci usilujeme především o zlepšení kvality života seniorů. Snažíme se je inspirovat k aktivnímu životu a k péči o sebe tak, aby žili plnohodnotně. Senioři jsou, stejně jako já nebo Vy, prospěšné osoby, jen je potřeba zlepšit jejich vnímání společností a zajistit jim důstojné postavení v ní,” komentuje poslání nadace Taťána Kuchařová.

Jedním z hlavních bodů večera bylo i nové pojetí péče o vlasy, které Petra Měchurová nyní zavádí. Jak říká: „Jedná se o zcela nový přístup k vlasům, především jde o komplexní péči o ně. Péče znamená v našem novém pojetí cestu, díky které může dojít k absolutní proměně kvality vlasů.” Součástí této nové služby je i diagnostika vlasů, která prověří stav vlasů i pokožky. Po celý týden v rámci Designbloku bylo možné si na přání diagnostiku vlasů vyzkoušet a nechat si poradit od vlasových stylistů Salonu Petra Měchurová, jak s vlasy pracovat a upravovat je k dokonalosti.

Celým večerem provázela Lenny Trčková
 


 

Partneři:
Auto Podbabská
Auto Podbabská je společnost již se 40 letou tradicí, vyzkoušejte naše zkušenosti v praxi. Jsme autorizovaným dealerem a servisem vozů Volkswagen, Seat, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy na Praze 6. Samozřejmostí pro nás je péče nejen o Vás, ale i o Vaše čtyřkolé miláčky.

La Fattoria
Dbáme především na nekompromisní kvalitu produktu, která odpovídá těm nejvyšším požadavkům náročného zákazníka. Spolupracujeme s nejlepšími vinaři Itálie, a to jak z tradičních oblastí, jako je například Marchesi di Barolo v Piemontu, Biondi Santi v Toskánsku, Tedeschi ve Venetu, tak i s těmi vinaři, kteří jsou z u nás zatím méně známých regionů. Nejsme jen dovozci a obchodníci s italskými víny a ušlechtilými destiláty, jsme kompetentním partnerem pro střední a vyšší gastronomii.

Krása pomoci
Posláním nadace je usilovat o kontinuální a systematické řešení problematické situace seniorů v České republice a zlepšení kvality jejich života. Nadace svým působením usiluje o rozvoj a uplatňování základních humanitárních a právních principů života společnosti, a tak deklaruje svoji snahu o všestrannou podporu a pomoc vedoucí ke zlepšování a rozvoji kvality života seniorů.

Zdroj: Blue Gekko

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PETRA MĚCHUROVÁ DRIVE VLASY KOLEKCE

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Skřipce a sponky do vlasů, žhavý trend a všestranný doplněk

Jestli existuje nějaký vlasový trend, který je praktický i stylový zároveň, pak jsou to vlasové sponky, gumičky a skřipce. Využijete je nejen při každodenní praktické úpravě svých vlasů, ale také pro dokonalé vlasové kreace při mimořádných příležitostech.

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

H&M přináší novou kolekci pro mladou generaci ve spolupráci s No Fear

Nová kolekce No Fear x H&M si hraje s kombinací oversized a přiléhavých střihů a basic kousků doplněných o nápadná grafická loga a ilustrace. Co je ovšem hlavní myšlenkou vzniku této spolupráce?

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek