dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

NOVÁ KOLEKCE VÝJIMEČNÝCH HOME DECOR DOPLŇKŮ CARTIER

Přidat na Seznam.cz
Hry, cestování, psaní, děti, dekorace. To vše nám hraje v mysli, jako speciální zážitky a příležitosti našeho života. K tomu Cartier vytvořil speciální kolekci doplňků a dekorací do domácnosti, které budou při těchto příležitostech s námi.
Cartier kolekce

Životně důležité milníky

Oslava rodiny, přátelství i důležitých životních milníků. Výjimečné objekty a doplňky Cartier vstupují do všech oblastí života jako připomínka našich vzácných okamžiků, které by neměly být zapomenuty. Vybrat některý z nich pro sebe či někoho blízkého, znamená stát se součástí impozantního světa Cartier, jedinečného vesmíru, který dalece přesahuje oblast šperkařství a hodinářství. Svými symbolickými kódy značky a elegancí tradičního savoir-faire objekty vzbuzují sváteční atmosféru a přináší radost.


Zdroj: se svolením Cartier

Klasické znaky

Podmanivý černý panter, emblematické zvíře značky Cartier na pozadí cypřišových stromů je srdcem kolekce bytových doplňků Panthère de Cartier. Variantu bílo-zlatého porcelánového servisu s pavím dekorem doplňuje modro-zelený porcelán, jež je v souladu s uměleckým odkazem Cartier inspirovaným především islámským uměním.


Zdroj: se svolením Cartier

Kousky pro každou příležitost

Oslavte konec roku s elegancí a kuráží s neodolatelnou kolekci Diabolo od Cartier. Jmenovka na zavazadlo, toaletní zrcátko, sněhová koule, malý tácek na drobnosti nebo tradiční hra piškvorky... ozdobené ikonickými obrázky v podobě portýra, pantera, loga Cartier či ptáčkem puštěným z klece na svobodu, všechny tyto předměty si můžete vybrat v červeném nebo poprvé v tmavě modrém designu.


Zdroj: se svolením Cartier

Do dětství u vánočního stromečku vás vrátí kouzelná kolekce pro děti, která vybízí pantera k hlídání a hře na jemných bílých porcelánových miskách a hrníčcích s modrými či růžovými detaily. Kolekci doplňují sety příborů s vidličkou a lžičkou a kašmírové dětské deky.

Přidat na Seznam.cz
CARTIER KOLEKCE DOPLŇKŮ KOLEKCE 2022 HOME DECOR

Související články

Bulgari Vánoce

OSLAVTE LETOŠNÍ VÁNOCE S LUXUSNÍMI ŠPERKY BULGARI

Letos na Vánoce představuje klenotnický dům Bulgari kampaň I Believe in Wonder, která nás nabádá, abychom uvěřili na zázraky. Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle.

Celý článek
Elements Port of Stars

KOLEKCE ELEMENTS OD ČESKÉ ZNAČKY PORT OF STARS

Nadčasová značka představuje novou nadčasovou kolekci ''Elements''. Okouzlí vás svými minimalistickými střihy i trendy barvami.

Celý článek
Berkyho větrovka

NOVÁ DESIGNOVÁ VĚTROVKA PAVLA BERKYHO

Novinka z dílny návrháře Pavla Berkyho – nadčasová designová větrovka z lehoučké padákoviny. Chcete na podzim zazářit trendy barvami?

Celý článek
Puma - kolekce Jana Bicana

PUMA VE SPOLUPRÁCI S JANEM BICANEM PŘEDSTAVUJE KOLEKCI HORSKÁ DRÁHA

Puma opět přichází ve spolupráci s českým designérem a kreslo-malířem Janem Bicanem s originální kolekcí s názvem Horská dráha, která je inspirována životem samotným. Po první spolupráci  limitované kolekci mikin, je to již druhý počin, který poukazuje na životní podstatu a dění ve společnosti.

Celý článek
Salon Petra Měchurová

Salon Petra Měchurová představuje novou vlasovou kolekci

Salon Petra Měchurová představuje novou vlasovou kolekci Generation of Love. Jedná se o kolekci láskyplných střihů a sladění osobností napříč generacemi.

Celý článek
Boty Converse

NOVÁ SILUETA CONVERSE CHUCK 70 PLUS

Converse představuje novou siluetu Chuck 70 Plus, která upoutá pozornost na první pohled zkreslenými liniemi a posunutými proporcemi.

Celý článek
Kolekce Puma a Vogue

PUMA A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.

Celý článek
Denim košile

NOVÁ KOLEKCE ZNAČKY VERMI BY DARA, DENIM BY DARA LIGHT

Denim light je dalším dropem džínové kolekce z dílny Vermi by Dara, jenž úspěšně navazuje na první ucelenou kolekci nadčasových denim kousků. Tentokrát ve světle modré džínovině, která svým optimistickým odstínem prodlouží a rozzáří přicházející babí léto.

Celý článek