dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Nová plesová kolekcia Martiny Vrábelové SeeChicWear

Přidat na Seznam.cz
Najnovšia plesová kolekcia originálnych modelov GoldRush/Zlatá horúčka je inšpirovaná cestou orientálnymi krajinami blízkeho východu Istanbul a Dubaj, kde boli exkluzívne materiály aj zakúpené.

Ornamentálne vzory, krajka, lesklý taft-satén a honosný brokát v duchu orientálnej estetiky prepojené s jednoduchými líniami v sukniach rafinovane kopirujúc ženské krivky, ale aj kus pompéznej nadčasovej elegancie vychádzajúcej z Dubajskej architektúry a dizajnu.

martina_vrabelova_navrharka.jpg

Vybrané modely boli odprezentované v rámci galavečera Krištáľové krídlo speváčkami Lucia Lužinská a Andrea Zimányiová, ale aj v rámci exkluzívnej plesovej prehliadky Bratislavských módnych dní, kde modely odprezentovala mladá a talentovaná Nikola Benedikovičová.

vrabelova_navrharka_2.jpg

vrabelova_navrharka_3.jpg

vrabelova_navrharka_4.jpg

vrabelova_navrharka_5.jpg

módní návrhářka Martina Vrábelová 

Přidat na Seznam.cz
MARTINA VRÁBELOVÁ SPOLEČENSKÉ ŠATY

Související články

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Československý ples, kouzelná noc v obecním domě

Vyvrcholení plesové sezóny si nenechaly ujít významné osobnosti z kultury, vědy, sportu ani z podnikatelské sféry. Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním domě zářil všemi barvami a kypřil přepychem. 

Celý článek

Modely české značky LEEDA si nyní můžete na pár dní zapůjčit

Česká značka LEEDA posouvá své mantinely. A možná tím inspiruje i nejednu další značku, která vnímá udržitelnost módy jako ten správný krok kupředu…

Celý článek

Nová kolekce F.designers na přehlídce v Duplexu

Střešní terasa Duplexu se proměnila na přehlídkové molo, po kterém kráčely modelky s nejvybranějšími kousky nové kolekce českých a slovenských návrhářů stmelené pod módním butikem F.designers. Divákům se tajil dech. Zapůsobili i tématem večera.

Celý článek

Jste pozvaná na svatbu? Tipy, jak se na ni obléct

Je tu jeden z nejočekávanějších okamžiků tohoto roku - svatební čas. Pokud jste pozvaná na svatbu a lámete si hlavu co na sebe, máme pro vás několik tipů. Nadýchejte inspiraci...

Celý článek

TOP červené šaty nejenom na sváteční dny, plesy a oslavy

Také se vám zdá, že vidíte všude jen červenou? Vybrali jsem top červené sváteční šaty třeba na Silvestra nebo Nový rok...

Celý článek

Kolekce designérky Ivety Paulerové ukazuje, že mateřstvím nic nekončí

Mateřství a ženskost. To je hlavní téma nové módní kolekce české módní designérky Ivety Paulerové MOM2019.

Celý článek