dnes je 28.01.2020 a svátek má Otýlie

Nově otevřený Myskino Butik v Praze snoubí svět luxusní přírodní kosmetiky a parfémů

Přidat na Seznam.cz
První butik v České republice značky Myskino je zaměřený na francouzské niche parfémy a luxusní přírodní kosmetiku. Sídlí v centru Prahy na Vinohradské třídě.

Známý concept store Myskino je nyní možné obdivovat i v Praze. A nejenom to, můžete si zde vyzkoušet jedinečné vůně a to nejlepší z poctivého parfumérského řemesla. Minimalistický a světlý interiér vás přilákají nakouknout blíže do butiku. Ze značek tu najdete například Antonia Burrell, která je založená na vzácných rostlinných olejích, extraktech bylinných I zeleninových, šťávě z aloe vera a kombinaci výjimečně účinných látek, které tak ve vzájemné synergii nabízejí komplexní ošetření každé pleti. Z dekorativní kosmetiky v Myskino sortimentu pak určitě zaujme Henné Organics, značka rovněž čistě přírodních tónovaných balzámů, masek a peelingů na rty, které se postarají nejen o dokonale sytou barvu, ale i maximální výživu a ochranu okolí rtů. Austin Austin je jednoduchá řada péče o vlasy, ruce a tělo, založená na maximální péči a precizním výběru surovin. Vše je zabaleno do malých uměleckých děl, krabiček a lahviček, na jejichž výrobě se podílí přední současní umělci.

Z niche parfému, na které se Myskino butik zaměřuje, můžeme vyjmenovat například značku Nicolaï. Nicolaï Parfumeur-Createur má bohatou historii a svůj úspěch si získává nejenom v rodné Francii. Za touto značkou můžete vidět pouze zcela raw ingredience nejvyšší kvality, tedy přírodní složky jako například indonéské pačuli nebo esenci z turecké růže. Na vysokou kvalitu si zakladatelé Patricie a Axela de Nicolaï potrpí.

Zajděte se osobně podívat do Myskino butiku v Praze nebo mrkněte na myskino.cz.

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY KOSMETIKA A PARFÉMY ZDRAVÍ A KRÁSA MYSKINO MYSKINO BUTIK ANTONIA BURRELL HENNÉ ORGANICS AUSTIN AUSTIN

Související články

Někdo to rád blond

Blond se zkrátka musí umět, o tom není třeba vést dlouhé diskuze. Když některý kadeřník ovládá kouzla, která stojí za vytvořením dokonalé blond pro její nositelku, stojí se na něj fronty. Doslova. Jednou z těchto kouzelníků je kadeřnice celebrit Lussi Bugnerová, která se s námi podělila hned o několik rad, jak být správná blondýnka.

Celý článek

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Zadejte si nové předsevzetí do roku 2020. Hýčkejte své tělo na maximum

Všechen spěch a shon hoďte na chvíli za hlavu. Stejně jako mají být Vánoce svátky klidu, i vstup do roku 2020 by měl provázet klid na duši. K tomu jednoznačně přispějete tím, že se budete starat i o své tělo tak, jak si zaslouží.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek