dnes je 26.11.2020 a svátek má Artur

Nové plesové šaty Petry Brzkové na fotografiích z Dubaje

Přidat na Seznam.cz
Česká návrhářka Petra Brzková si na své konto připsala další řadu povedených plesových modelů. Aby toho luxusu nebylo málo, focení proběhlo v Dubaji. 

Česká návrhářka Petra Brzková opět zamířila do Dubaje, kde pro ní fotografka Karolína Duschková nafotila několik nových plesových šatů. Focení proběhlo za účasti hned dvou modelek - finalistky České Miss Ivany Loušové, která trvale v Dubaji žije a také dubajské letušky Kristýny Kloučkové. Snímky zachycují rozevláté bílé šaty s plastickými červenými květy na promenádě a několikero dalších modelů laděných hlavně do šedé a stříbrné na balkóně jednoho z luxusních dubajských bytů nebo při projížďce na jachtě. A proč zrovna Dubaj? "Do Dubaje jsem se tak trochu zamilovala. Přesto, že jsem tam fotila už potřetí, pokaždé je focení úplně jedinečné. Nejdříve jsme fotili u moře, pak v poušti a teď přímo ve městě," vysvětluje Petra Brzková. 

Dubaj návrhářka objevila právě díky své kamarádce fotografce Karolíně Duschkové, která v Dubaji několik let žila. Tím se Petra Brzková dostala k jednomu z nejluxusnějších měst světa. "Cestu ale pokaždé skloubím i s výběrem a nákupem nových materiálů, pro které je Dubaj jako stvořená. I šaty, které jsme tu tentokrát nafotili, jsou ušité z místních materiálů," dodává Petra Brzková.  

Šaty a styling: Petra Brzková

Foto: Karolína Duschková

Modelky: Ivana Loušová

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA PETRA BRZKOVÁ DUBAJ PLESOVÉ ŠATY ČESKÁ NÁVRHÁŘKA JARO 2018

Související články

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Zimní vrstvení a retro elegance v podání francouzské značky Celine

Druhá část zimní kampaně značky Celine v kolaboraci s modelkou Fran Summers byla odhalena. A znovu se jedná o něco, co bude chtít mít v šatníku každá žena. 

Celý článek

Návrhářka Bára Sklenářová: Život v cizí zemi, bez rodiny, peněz a hezkého počasí vás prostě zocelí

První velkou kolekci má za sebou, studium v česku i Anglii jí dalo dobrý start, jen pandemie ji na chvíli zpomalila. Mladá návrhářka Bára Sklenářová se však nevzdává a po večerech připravuje nové střihy, které nám snad brzy představí.

Celý článek

Jsme rádi, že jsme Češi, říkají tvůrci Bohémy manželé Neubergerovi

Bohéma - trička s originálními motivy, které se navracejí k českým osobnostem a skvostům. I tak by se dal charakterizovat unikátní koncept, který mají na svědomí manželé Eliška a Oldřich Neubergerovi, kteří navrhují trička s velkými Čechy i českými uměleckými díly. Jak vznikla jejich značka Bohéma a co pro ně znamená být Čechy, jsme se zeptali v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Martin Kohout vychází ze svého osobního stylu bez opory a základů módní školy

Nabírané rukávy, důraz na ženské boky a celkově detaily mladého návrháře Martina Kohouta baví. Ačkoliv nemá jasnou představu o tom, kde bude za deset let, rozhodně ví, co chce tvořit teď a tady.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek