dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

Nové plesové šaty Petry Brzkové na fotografiích z Dubaje

Přidat na Seznam.cz
Česká návrhářka Petra Brzková si na své konto připsala další řadu povedených plesových modelů. Aby toho luxusu nebylo málo, focení proběhlo v Dubaji. 

Česká návrhářka Petra Brzková opět zamířila do Dubaje, kde pro ní fotografka Karolína Duschková nafotila několik nových plesových šatů. Focení proběhlo za účasti hned dvou modelek - finalistky České Miss Ivany Loušové, která trvale v Dubaji žije a také dubajské letušky Kristýny Kloučkové. Snímky zachycují rozevláté bílé šaty s plastickými červenými květy na promenádě a několikero dalších modelů laděných hlavně do šedé a stříbrné na balkóně jednoho z luxusních dubajských bytů nebo při projížďce na jachtě. A proč zrovna Dubaj? "Do Dubaje jsem se tak trochu zamilovala. Přesto, že jsem tam fotila už potřetí, pokaždé je focení úplně jedinečné. Nejdříve jsme fotili u moře, pak v poušti a teď přímo ve městě," vysvětluje Petra Brzková. 

Dubaj návrhářka objevila právě díky své kamarádce fotografce Karolíně Duschkové, která v Dubaji několik let žila. Tím se Petra Brzková dostala k jednomu z nejluxusnějších měst světa. "Cestu ale pokaždé skloubím i s výběrem a nákupem nových materiálů, pro které je Dubaj jako stvořená. I šaty, které jsme tu tentokrát nafotili, jsou ušité z místních materiálů," dodává Petra Brzková.  

Šaty a styling: Petra Brzková

Foto: Karolína Duschková

Modelky: Ivana Loušová

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA PETRA BRZKOVÁ DUBAJ PLESOVÉ ŠATY ČESKÁ NÁVRHÁŘKA JARO 2018

Související články

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Vaši podporu potřebuji nejen já, ale i ostatní české značky, říká česká návrhářka Lucie Marková

Zákazníci nenakupují, návrháři proto netvoří. Čeští designéři šijí jen roušky. Textilní průmysl v podstatě nic jiného neprodává. Pojďte to změnit tím, že uděláme radost sobě i jim.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

Chanel pozval v nové haute couture kolekci své diváky na svatební obřad

Kreativní ředitelka Virginie Viard předvedla v rámci couture týdne módy celkem dvaatřicet modelů. Některé jsou inspirované klíčovými kousky značky Chanel a jiné odhalují zcela novou tvář módního domu. 

Celý článek