dnes je 30.07.2021 a svátek má Bořivoj

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Přidat na Seznam.cz
Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

foto se svolením L’Oréal Paris

45ti letá herečka a držitelka Oscara využívá svou slávu k pozvednutí žen.

“Dalo práci dostat se na místo, kde se nemusím omlouvat za to, kým jsem a kde mohu přijímat své nedostatky. Jsem ráda, že se mohu připojit k L’Oréal Paris a říct: vyžaduje to odvahu a sílu věřit, že to jací jste, za to stojí!” uvedla v tiskové zprávě Winslet.

Samotná herečka přiznává, že se může stát, že nebudete mít pocit, že to za něco stojí, avšak pevně věří, že právě nová kampaň L’Oréal Paris, která bude uvedena během června, připomene lidem, že to je to, co z nás dělá lidi. “Všichni máme takové chvíle,” přiznala herečka, která ale věří, že to čím skutečně jsme je nejvíce definující. Kate Winslet se tak připojuje k posádce dalších ambasadorů L’Oréal Paris například vedle Evy Longoria, Helen Mirren, Elle Fanning nebo Violy Davis.

foto: se svolením L’Oréal Paris

Herečka také přiznala, že když zůstala doma uprostřed pandemie, začala si více všímat některých známek stárnutí. “Měla jsem vice času sledovat známky stárnutí ve své tváři, ale přijmula jsem to a vím, že jsem nyní ve věku, kdy se věci neustále mění,” dodala Winslet, která se nebojí vrátit zpět návrh fotky, kde je její pleť příliš vyretušovaná a fotografovi vzkázat, že moc dobře ví, kolik vrásek pod očima má, aby je na fotku zase vrátil.

foto se svolením L’Oréal Paris

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY L’ORÉAL PARIS LOREAL PARIS KATE WINSLET

Související články

Propojení síly přírody se špičkovými technologiemi snoubí kosmeceutická značka Novexpert

Francouzská kosmeceutická značka Novexpert byla vyvinuta předními vědci a lékaři. Poznatky z dlouholetých výzkumů a vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky snoubí ve svých kosmetických produktech.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kylie Jenner znovu spouští kosmetickou značku obohacenou o více veganských produktů

Společnost Coty Inc. oznámila opětovné spuštění kosmetické značky Kylie Jenner, a to s novými a vylepšenými recepturami, které jsou čisté a veganské.

Celý článek

Fashion must have: Proplujte červencem v jistotě a pohodlí

Abyste si léto užili naplno, je zapotřebí obklopit se věcmi, které vám dodají pohodlí a pocit jistoty. Máme pro vás pár letních must have tipů.

Celý článek

Rihanna je tváří nové žhavé lesklé novinky od Fenty Beauty

Značka Fenty Beauty by Rihanna představila nový lesk a rozjasňovač na rty v jednom. Tváří této kampaně se nestal nikdo jiný než známá zpěvačka Rihanna.

Celý článek

5 tipů na letní pedikúru

Lehký krok a krásná chodidla, tak i o tom je pedikúra. Jak připravit naše nohy na letní obuv, abychom se cítily sebevědomě? Jak pravidelně pečovat o chodidla a jaké barvy jsou letos trendy?

Celý článek

Přivoňte si k létu s limitkou Tom Tailor Beach Time

Žhavé paprsky odrážející se na azurové hladině a zlatavě třpytivých zrníčcích písku v rytmu mořských vln. Barevný koktejl s plátkem limetky a bujné květy všude kolem... Nová limitovaná dámská vůně Tom Tailor Beach Time v sobě ukrývá skutečnou esenci nespoutaného léta.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek