dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Přidat na Seznam.cz
Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

foto se svolením L’Oréal Paris

45ti letá herečka a držitelka Oscara využívá svou slávu k pozvednutí žen.

“Dalo práci dostat se na místo, kde se nemusím omlouvat za to, kým jsem a kde mohu přijímat své nedostatky. Jsem ráda, že se mohu připojit k L’Oréal Paris a říct: vyžaduje to odvahu a sílu věřit, že to jací jste, za to stojí!” uvedla v tiskové zprávě Winslet.

Samotná herečka přiznává, že se může stát, že nebudete mít pocit, že to za něco stojí, avšak pevně věří, že právě nová kampaň L’Oréal Paris, která bude uvedena během června, připomene lidem, že to je to, co z nás dělá lidi. “Všichni máme takové chvíle,” přiznala herečka, která ale věří, že to čím skutečně jsme je nejvíce definující. Kate Winslet se tak připojuje k posádce dalších ambasadorů L’Oréal Paris například vedle Evy Longoria, Helen Mirren, Elle Fanning nebo Violy Davis.

foto: se svolením L’Oréal Paris

Herečka také přiznala, že když zůstala doma uprostřed pandemie, začala si více všímat některých známek stárnutí. “Měla jsem vice času sledovat známky stárnutí ve své tváři, ale přijmula jsem to a vím, že jsem nyní ve věku, kdy se věci neustále mění,” dodala Winslet, která se nebojí vrátit zpět návrh fotky, kde je její pleť příliš vyretušovaná a fotografovi vzkázat, že moc dobře ví, kolik vrásek pod očima má, aby je na fotku zase vrátil.

foto se svolením L’Oréal Paris

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY L’ORÉAL PARIS LOREAL PARIS KATE WINSLET

Související články

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Biodynamická vinná kosmetika, kterou používá i britská královská rodina

Vinná réva je skutečným zázrakem, protože prospěšné látky obsahuje doslova celá rostlina. Výtažky z hroznových jadérek a slupek navíc podporují v lidské kůži produkci kolagenu a elastinu, které zodpovídají za pružnost a mladistvý vzhled pokožky.

Celý článek

Řasy až do nebe: nejlepší řasenky 2022

Vybrali jsme pro vás 7 řasenek, které se staly skutečnými bestsellery po celém světě.

Celý článek

Noční masky: pracují, zatímco vy spíte

Pleťové masky jsou takovým malým zázrakem pro naši pokožku. Zvláště pak noční masky, které dokáží pleti dodat potřebnou hydrataci a živiny během celé noci. Jak vybrat tu správnou pro vaši pleť?

Celý článek

Máte citlivou pleť? Vsaďte v létě na kosmetickou řadu s magnéziem

Osvěžení, hydratace a zklidnění pleti kdykoliv během dne si můžete dopřát díky kosmetické řadě s magnéziem, která v kombinaci s probiotiky a postbiotiky poskytuje pozoruhodné zklidňující účinky i té nejcitlivější pleti.

Celý článek

Oblečte své tělo do závoje krásy a svěžesti

Ať už strávíte parné léto ve městě, v přírodě nebo u moře, čím uděláte své pleti největší radost? Určitě sprchou pro rychlé osvěžení a ideálně pečující kosmetikou, která jí dodá ochranu, hydrataci, osvěžení a omlazení.

Celý článek

Kosmetická taštička na cesty: Tuhá luxusní pleťová i tělová péče se vejde do každého zavazadla

Kosmetická taštička, která projde každou letištní kontrolou, neváží víc, než balení sušenek, a přitom obsahuje intenzivní péči o pleť a tělo? Žádný problém, našli jsme ji pro vás.

Celý článek