dnes je 13.06.2021 a svátek má Antonín

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Přidat na Seznam.cz
Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

foto se svolením L’Oréal Paris

45ti letá herečka a držitelka Oscara využívá svou slávu k pozvednutí žen.

“Dalo práci dostat se na místo, kde se nemusím omlouvat za to, kým jsem a kde mohu přijímat své nedostatky. Jsem ráda, že se mohu připojit k L’Oréal Paris a říct: vyžaduje to odvahu a sílu věřit, že to jací jste, za to stojí!” uvedla v tiskové zprávě Winslet.

Samotná herečka přiznává, že se může stát, že nebudete mít pocit, že to za něco stojí, avšak pevně věří, že právě nová kampaň L’Oréal Paris, která bude uvedena během června, připomene lidem, že to je to, co z nás dělá lidi. “Všichni máme takové chvíle,” přiznala herečka, která ale věří, že to čím skutečně jsme je nejvíce definující. Kate Winslet se tak připojuje k posádce dalších ambasadorů L’Oréal Paris například vedle Evy Longoria, Helen Mirren, Elle Fanning nebo Violy Davis.

foto: se svolením L’Oréal Paris

Herečka také přiznala, že když zůstala doma uprostřed pandemie, začala si více všímat některých známek stárnutí. “Měla jsem vice času sledovat známky stárnutí ve své tváři, ale přijmula jsem to a vím, že jsem nyní ve věku, kdy se věci neustále mění,” dodala Winslet, která se nebojí vrátit zpět návrh fotky, kde je její pleť příliš vyretušovaná a fotografovi vzkázat, že moc dobře ví, kolik vrásek pod očima má, aby je na fotku zase vrátil.

foto se svolením L’Oréal Paris

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY L’ORÉAL PARIS LOREAL PARIS KATE WINSLET

Související články

5 tipů na letní pedikúru

Lehký krok a krásná chodidla, tak i o tom je pedikúra. Jak připravit naše nohy na letní obuv, abychom se cítily sebevědomě? Jak pravidelně pečovat o chodidla a jaké barvy jsou letos trendy?

Celý článek

Přivoňte si k létu s limitkou Tom Tailor Beach Time

Žhavé paprsky odrážející se na azurové hladině a zlatavě třpytivých zrníčcích písku v rytmu mořských vln. Barevný koktejl s plátkem limetky a bujné květy všude kolem... Nová limitovaná dámská vůně Tom Tailor Beach Time v sobě ukrývá skutečnou esenci nespoutaného léta.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ BEZ CHEMIE

Lidí, kteří se zajímají nejen o kvalitu jídla, ale zároveň kladou důraz na složení přípravků určených k péči o tělo, je stále více. Více lidí začíná číst etikety a zajímá se o potenciálně škodlivé látky, které se vyskytují v krémech, šamponech, mýdlech či v zubních pastách.

Celý článek

Připravte svou pleť na léto, začít můžete s těmito kosmetickými tipy

Léto je za rohem a všechno nasvědčuje tomu, že si ho budeme moct užít plnými doušky. Připravte svou pleť na pořádnou dávku vitamínů, hydratace a ochrany, bez které se v létě rozhodně neobejde.

Celý článek

Videohovor na poslední chvíli? Máme pro vás SOS líčení, na které stačí 5 minut a 5 produktů

Poslední měsíce způsobují, že své pleti dáváme více volnosti. Jsou však chvíle, kdy potřebujeme vypadat perfektně, s čímž nám pomůže krátký beauty tutoriál od vizážistky Dermacol Silvie Sieger spolu se známou influencerkou Nikol Trojanovou.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Nezapomínejte dýchat!

Druhá část našeho miniseriálu na téma obličejové jógy vám přinese další poznání v tomto oblíbeném a velmi užitečném životním stylu. Říkáme životní styl, protože tím jóga, a to i ta obličejová, ve své podstatě opravdu je.

Celý článek