dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Přidat na Seznam.cz
Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

foto se svolením L’Oréal Paris

45ti letá herečka a držitelka Oscara využívá svou slávu k pozvednutí žen.

“Dalo práci dostat se na místo, kde se nemusím omlouvat za to, kým jsem a kde mohu přijímat své nedostatky. Jsem ráda, že se mohu připojit k L’Oréal Paris a říct: vyžaduje to odvahu a sílu věřit, že to jací jste, za to stojí!” uvedla v tiskové zprávě Winslet.

Samotná herečka přiznává, že se může stát, že nebudete mít pocit, že to za něco stojí, avšak pevně věří, že právě nová kampaň L’Oréal Paris, která bude uvedena během června, připomene lidem, že to je to, co z nás dělá lidi. “Všichni máme takové chvíle,” přiznala herečka, která ale věří, že to čím skutečně jsme je nejvíce definující. Kate Winslet se tak připojuje k posádce dalších ambasadorů L’Oréal Paris například vedle Evy Longoria, Helen Mirren, Elle Fanning nebo Violy Davis.

foto: se svolením L’Oréal Paris

Herečka také přiznala, že když zůstala doma uprostřed pandemie, začala si více všímat některých známek stárnutí. “Měla jsem vice času sledovat známky stárnutí ve své tváři, ale přijmula jsem to a vím, že jsem nyní ve věku, kdy se věci neustále mění,” dodala Winslet, která se nebojí vrátit zpět návrh fotky, kde je její pleť příliš vyretušovaná a fotografovi vzkázat, že moc dobře ví, kolik vrásek pod očima má, aby je na fotku zase vrátil.

foto se svolením L’Oréal Paris

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY L’ORÉAL PARIS LOREAL PARIS KATE WINSLET

Související články

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Objevte řadu pěti produktů obsahující komplex bylinných extraktů a éterických olejů pro aknózní pleť

Podzimní novinky, které ocení nejenom ti, kteří kvůli nošení roušek trpí více na akné. Řadu produktů Nobilis Tilia provází aroma hřebíčků, který se tradičně využívá pro své protizánětlivé účinky.

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

Známý návrhář Osmany Laffita si splnil další sen a nyní představuje kosmetiku Asombroso

Vášeň pro krásu a radost z nových projektů spojuje výsledek, kterým se nyní oblíbený návrhář může pochlubit. Kosmetika Asombrosso by Osmany Laffita sklízí první ovace.

Celý článek

Na vlídném místě zasvěceném aromaterapii a přírodě ve Vlčí Hoře naleznete novou energii v centru Nobilis Tilia

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii do aromaterapeutického centra Nobilis Tilia. Stejně tak jako výrobky, tak i celé nově zrekonstruované centrum aromaterapie si užije celá rodina. 

Celý článek

Propojení síly přírody se špičkovými technologiemi snoubí kosmeceutická značka Novexpert

Francouzská kosmeceutická značka Novexpert byla vyvinuta předními vědci a lékaři. Poznatky z dlouholetých výzkumů a vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky snoubí ve svých kosmetických produktech.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kylie Jenner znovu spouští kosmetickou značku obohacenou o více veganských produktů

Společnost Coty Inc. oznámila opětovné spuštění kosmetické značky Kylie Jenner, a to s novými a vylepšenými recepturami, které jsou čisté a veganské.

Celý článek