dnes je 17.09.2021 a svátek má Naděžda

Novou tváří Pandory se stala Ciara

Přidat na Seznam.cz
Známá zpěvačka Ciara se stala novou ambasadorkou světově proslulé šperkařské společnosti Pandora. 

Výherkyně Grammy, maminka dvou dětí a nově také ambasadorka značky Pandora - úspěšná zpěvačka Ciara. V jarní kampani pózuje v bílé košili a sametovém tílku. Oči má zvýrazněné kouřovým líčením, bohatá hříva se jí vlní ve větru. Okolo krku má připnutých několik náhrdelníků, ruce jí zdobí nejen řada náramků ale také mnoho prstýnků. Když už, tak už, jakoby se nám tím Pandora snažila říci. Šperky spadají do nové kolekce Shine. Jednotlivé kousky se dají navzájem ideálně kombinovat a dotvoří tak vám outfit, ať už máte jakoukoli náladu. “Ráda se vyjadřuji prostřednictvím šperků. Věřím, že čím víc, tím líp," poznamenala Ciara.

Kolekce obsahuje 33 kousků, které se cenově pohybují mezi pětistovkou a dvěma tisíci korunami.  

Podívejte se ještě na pár záběrů z doprovodného videa...

youtube.com ; fashionisers.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY HODINKY CIARA PANDORA JARO 2018

Související články

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a ráda byste svůj outfit oživila? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled.

Celý článek

Osvěžující spojení Veuve Clicquot se značkou trendy barevných pláštěnek K-WAY®

V jedné z neočekávaných spolupráci sezóny se setkalo slunce s deštěm. Šampaňský dům Veuve Clicquot, proslulý svou ikonicky žlutou vinětou připomínající sluneční záři, se spojil se značkou pestrobarevných trendy pláštěnek K-WAY®.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Celý článek

Irský herec Cillian Murphy vypráví příběh prostřednictvím nové kampaně značky Montblanc

Kolekce UltraBlack odkrývá styl jako módní vyjádření a zároveň v sobě ukrývá příběh dvou výjimečných osobností, se kterými značka nově navázala spolupráci. Mezi nimi zejména se hvězdou seriálu Peaky Blinders.

Celý článek

Česká značka FOLBEUR zahalila kabelku MACARON GRAND ORO do zlatého kování

Kabelka ze zlata? Přesně takovou si teď můžete pořídit z řady menších kabelek v kolekci Folbeur Macaron Grand. Tato česká značka zná touhy žen velice dobře.

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Celý článek