dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Nový design dámských hodinek

Přidat na Seznam.cz
Swatch je švýcarský fenomén, který byl představen již v březnu roku 1983. Po krátké krizi jsou hodinky od této firmy opětně v popředí hodinářského průmyslu a nemají konkurenci. Nechejte se tedy inspirovat novými a neokoukanými modely velmi atraktivních a barevných hodinek od firmy Swatch.

Hodinky Swatch jsou vyrobené ze syntetického materiálu, levné a dostupné v nejrůznějších provedení od luxusních zlatých až po strakatě barevné či dokonce extravagantní. A proč jsou hodinky Swatch tak velmi oblíbené?

Odpověď je snadná, propojují několik vlastností, které jsou lidmi velmi oblíbené:
- nízká cena
- vysoká kvalita vzhledem k nízké ceně
- značka, která znamená vzrušující životní styl
- výrobek, který se nepřestává měnit

Nejznámější řada a fenomén značky, tak to je Swatch ORIGINALS
Zázrak složený z 51 modelů dámských hodinek. Obrovské spektrum nejrůznějších barev, materiálů a velikostí. To vše je propojeno do velmi originálního a neokoukaného designu, který vás zaujme ihned na první pohled. Nejdůležitější roli v této kolekci hodinek hraje na 100% barva, která spolu s materiálem tvoří dokonale harmonizující pár. Nechejte se inspirovat přiloženými fotografiemi. Žhavou novinku v trendu módních hodinek je kolekce Swatch TOUCH Značka Swatch opět dokázala překvapit něčím novým, neobvyklým a velmi zajímavým. Dokázala v sobě propojit nejmodernější technologii, atraktivní design, dokonalou představivost, lidské pocity, vtipy a dobrou náladu!

Žhavá novinka Swatch TOUCH nabízí šest modelů fungujících na principu doteku sklíčka s tím, že pokaždé lze dotekem dosáhnout jiného výsledku. Dva modely Swatch LOOMI vám prosvětlí den i noc, dva modely Swatch ALARM vás nikdy nenechají přijít pozdě a dva modely Swatch GAME vám zajistí dobrou zábavu. Pokud vás zradí stolní lampička či cestovní baterka nezoufejte. Tedy pokud máte svoje Swatchky. Vybrat si můžete mezi modelem MINIMOUSE a LIGHT ME UP. SNOOZE ME UP a BE ON TIME jsou dva pomocníci, kteří vám spolehlivě nahradí budík.

Nastavení, deaktivace i kontrola; vše se provádí jednoduše pomocí korunky. Podle požadovaného času se obě ručky nastaví do polohy ON nebo OFF. Během několika sekund se pak automaticky vrátí do původní polohy. Vypnout je lze jednoduchým dotekem sklíčka. A pro zamilované až po uši, stejně jako pro ty, kteří váhají a trápí se: FRENCH LOVER. Opět stačí jediný dotek a ručičky se sejdou v jednom místě. Vy budete vědět, jestli Vás miluje trochu, hodně, vášnivě, k zbláznění a nebo vůbec!

 

Zdroj fotografií: Swatch.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŃKY A ŠPERKY KORUNKA BUDÍK STYL DESIGN ŽIVOTNÍ STYL HODINKY SWATCH LUXUSNÍ ZNAČKA

Související články

Rádi byste zapomněli na všechny strasti života a nechali vaše tělo řádně zrelaxovat?

V tom případě byste si měli pořídit houpací vak od české značky Hojdavak a dovolit si terapii houpáním. A pozor! Myslí se i na ty nejmenší.

Celý článek

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek

Jak správně používat přírodní svíčky a získat od nich maximum

 Česká značka přírodních svíček Tvoje svíčka vyrábí své produkty ručně ze sójového vosku a s použitím pouze čistých éterických olejů. Její majitelé Katka a Ondra Becherovi si přejí, aby každá jejich svíčka sloužila co nejdéle a přinášela potěšení z vůní bez chemických složek.

Celý článek

Hugo Boss mění své logo a představuje nové kampaně

Nové logo představuje značka po padesáti letech své existence. Hugo Boss spouští dvě souběžné kampaně na podporu svých značek BOSS a HUGO. Dvojitý výstřel, který může umístit entitu k mladšímu cíli.

Celý článek

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

Celý článek