dnes je 21.10.2019 a svátek má Brigita

Nový obchod a kavárna Kateřiny Soukupové

Přidat na Seznam.cz
Své brány otevře veřejnosti království autorského textilu a tradičního českého řemesla, obchod KS Textile Art. Za vším stojí textilní výtvarnice Kateřina Soukupová, která se věnuje tvorbě originálních malosériových textilií z přírodních materiálů.

V novém obchodě najdete ručně tkané koberce (kelimy), vlněné deky a šály, originální piknikové deky, ubrusy, prostírání, povlečení a bavlněnou metráž. Všechny výrobky Kateřiny Soukupové vznikají v České republice poctivou ruční prací a tradičními tkalcovskými technikami. Každý z nich je také možné přizpůsobit představám a individuálním přáním zákazníků – od rozměrů a barevné škály až po vlastní iniciály.

@k.soukupova_textileart

Sortiment obchodu KS Textile Art doplňují pyžama, hedvábné šátky a dětské zavinovačky od Lucie Tučné, látková zvířátka Evy Kerhartové, háčkovaná zvířátka od Ivany Urbánkové, papírová přání a textilní drobnosti ilustrátorky Andrey Tachezy a autorský porcelán od Nela porcelán. Příjemnou atmosféru celého prostoru dotváří kavárna Zašívárna, která nabízí kávu z malých lokálních pražíren jako např. Candycane. Provozuje ji Stanislav Hampl, spolumajitel oblíbené vyšehradské kavárny Čekárna. Do budoucna zde Kateřina plánuje pořádat i nejrůznější akce: sousedská setkání, workshopy a přednášky zajímavých osobností z oboru a další.

“Dlouho jsem hledala místo, kde by mé věci mohly vznikat a lidé je tam zároveň viděli naživo a mohli si je osahat. Nová nuselská adresa je naprosto ideální. V prvním patře mám dílnu a zázemí pro půjčovnu textilií a dole je obchod. Prostor je poměrně velkorysý, a tak vedle obchodu vznikla i příjemná kavárna Zašívárna,” říká Kateřina Soukupová, která je vášnivou motorkářkou, vyznavačkou dlouhého spánku, amatérská baristka a profesionální textilní výtvarnice a také je vyhledávanou designérkou dekorací pro film a reklamu českých i zahraničních produkcí.. 

FB Událost

Nový obchod KS Textile Art najdete v ulici Táborská 34, Praha 4, otevřeno každý všední den od 10.00 do 18.00.

 

Přidat na Seznam.cz
OBCHOD KATEŘINA SOUKUPOVÁ KS TEXTILE ART LUCIE TUČNÁ EVA KERHARTOVÁ IVANA URBÁNKOVÁ ANDREA TACHEZY PYŽAMA HEDVÁBNÉ ŠÁTKY

Související články

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Do postele stylově! S námi si vyberete

Pojďte si vybrat s námi! Přijdou si na své romantické duše, zmrzlíci, ale také vyznavači pohodlí.

Celý článek

Obchod Dolce&Gabbana v Miami na sebe bere podobu operního domu

Nahlédněte do jednoho z kamenných obchodů návrhářského dua Dolce&Gabbana. Potěší vás neotřelý interiérový design. 

Celý článek

Kosmetická značka Too Faced otevřela první kamenný obchod

Akorát na vánoční nákupy dostali Londýňané první obchod značky plné roztomilosti - Too Faced.

Celý článek

Nový pop-up store Chanel zahalen do zlaté

Značka Chanel v rámci obchodu Nordstrom otevřela vlastní pop-up store. Inspirovala ho svou kolekcí Cruise 2017-2018. 

Celý článek

Balmain otevřel obchod obklopený přírodou v Los Angeles

Olivier Rousteing tvořící pod značkou Balmain přivítal v LA svůj první nový obchod. A obklopil ho přírodou.

Celý článek

Designové a pohodlné pyžamové kalhoty od Bora Pyžama

Bora Pyžama uvádějí kvalitní a pohodlné pyžamové kalhoty pro pány i dámy. 

Celý článek

JARNÍ TRENDY 2016, KTERÉ SE VÁM DOSTANOU POD KŮŽI

Konečně je to tady. Vykouklo sluníčko a meteorologové jsou k nám přívětiví. Vykročili jsme do jara, a abyste se v tom letošním neztratila, magazín Móda přináší velký přehled jarních trendů!

Celý článek