dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Přidat na Seznam.cz
Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

zdroj: pinterest.com

Pomalu se natáčí nová verze Gossip Girl a společnost HBO má co dělat. Známé tváře z Upper East Side nebude lehké nahradit. Je to už třináct let, co si každá dívka přála být Blair, Serena, nebo dokonce rebelka Jenny.

HBO v hlavní roli

Platforma HBO oznámila, že natáčí nový seriál a snaží se opět oslovit mladší generaci. Můžeme jen v napětí očekávat, jak se s tím vypořádají. Uspokojit původní fanoušky slavného seriálu a zaujmout i dnešní mládež nebude lehký úkol.

zdroj: pinterest.com

Neznámé tváře

V první verzi jsme mohli vidět luxusní šaty, podpatky a vkus. Ten nahradí rebelské tenisky a vysoké ponožky. Režiséři se rozhodli pracovat s novými tvářemi, kostýmy a neznámými herci, jako jsou například Emily Alyn Lind, Jordan Alexander, Savannah Lee Smith, Whitney Peak, Eli Brown, Tavi Gevinsona a Johnathan Fernandez. Otázkou je, zdali to byl chytrý tah, nebo krok k záhubě.

zdroj: pinterest.com

Vše bude jinak

Od původního seriálu se nebude lišit pouze oblečením a novými tvářemi, ale také novým moderním světem. Už žádné zastaralé SMS, ale v záři reflektorů budou právě sociální sítě. Především to, jaký dopad mohou mít na dospívající děti. V seriálu často uslyšíme hlas vypravěčky Kristen Bell, která k seriálu neodmyslitelně patří. Tvůrci seriálu se ani netají tím, že se snažili obsadit herce jiné barvy pleti a nechtějí v příběhu pouze heterosexuální bělochy.

zdroj: pinterest.com

Výkonný producent Joshua Safran poznamenal: "Poprvé nebylo v seriálu příliš zastoupení různých minorit. Tentokrát nebudou ústřední postavy jen světlé barvy pleti. Zaměří se na to, jaký je svět nyní, co je zdrojem bohatství a privilegií a jak se s tím vypořádat."

Můžeme jen napjatě čekat, co nám nový seriál Gossip Girl přinese. XOXO

Přidat na Seznam.cz
MÓDA GOSSIP GIRL SERIÁLY NOVINKY MLADÁ GENERACE MÓDNÍ IKONY

Související články

LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek
Sportovní móda

PUMA A ZPĚVAČKA DUA LIPA PŘEDSTAVUJÍ POKRAČOVÁNÍ KOLEKCE FLUTUR

PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.

Celý článek
Doplňky a šperky

BVLGARI NA FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Hvězdy 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech doplnily své krásné róby a outfity jedinečnými šperky a doplňky od značky BVLGARI. Zářily tak nejen šperky, ale i celebrity.

Celý článek
Móda na dovolenou

PORADÍME VÁM, JAK SI SBALIT NA DOVOLENOU A ZŮSTAT TRENDY

Připravili jsme pro vás pár rad a tipů pro pohodlnější cestování beze strachu z nedostatku trendy outfitů na vaši dovolenou. S tipy nám pomohla Mária Padová, módní expertka za Factcool.cz.  Poradíme vám, jak na to, aby se balení stalo bezstarostným. 

Celý článek