dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Přidat na Seznam.cz
Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

zdroj: pinterest.com

Pomalu se natáčí nová verze Gossip Girl a společnost HBO má co dělat. Známé tváře z Upper East Side nebude lehké nahradit. Je to už třináct let, co si každá dívka přála být Blair, Serena, nebo dokonce rebelka Jenny.

HBO v hlavní roli

Platforma HBO oznámila, že natáčí nový seriál a snaží se opět oslovit mladší generaci. Můžeme jen v napětí očekávat, jak se s tím vypořádají. Uspokojit původní fanoušky slavného seriálu a zaujmout i dnešní mládež nebude lehký úkol.

zdroj: pinterest.com

Neznámé tváře

V první verzi jsme mohli vidět luxusní šaty, podpatky a vkus. Ten nahradí rebelské tenisky a vysoké ponožky. Režiséři se rozhodli pracovat s novými tvářemi, kostýmy a neznámými herci, jako jsou například Emily Alyn Lind, Jordan Alexander, Savannah Lee Smith, Whitney Peak, Eli Brown, Tavi Gevinsona a Johnathan Fernandez. Otázkou je, zdali to byl chytrý tah, nebo krok k záhubě.

zdroj: pinterest.com

Vše bude jinak

Od původního seriálu se nebude lišit pouze oblečením a novými tvářemi, ale také novým moderním světem. Už žádné zastaralé SMS, ale v záři reflektorů budou právě sociální sítě. Především to, jaký dopad mohou mít na dospívající děti. V seriálu často uslyšíme hlas vypravěčky Kristen Bell, která k seriálu neodmyslitelně patří. Tvůrci seriálu se ani netají tím, že se snažili obsadit herce jiné barvy pleti a nechtějí v příběhu pouze heterosexuální bělochy.

zdroj: pinterest.com

Výkonný producent Joshua Safran poznamenal: "Poprvé nebylo v seriálu příliš zastoupení různých minorit. Tentokrát nebudou ústřední postavy jen světlé barvy pleti. Zaměří se na to, jaký je svět nyní, co je zdrojem bohatství a privilegií a jak se s tím vypořádat."

Můžeme jen napjatě čekat, co nám nový seriál Gossip Girl přinese. XOXO

Přidat na Seznam.cz
MÓDA GOSSIP GIRL SERIÁLY NOVINKY MLADÁ GENERACE MÓDNÍ IKONY

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek