dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Nový trend letošního podzimu – Modern Glamour

Přidat na Seznam.cz
Nový vlasový trend Modern Glamour se v nejrůznějších podobách objevil na mezinárodních přehlídkových molech a nyní se dostává i do kolekcí účesů profesionálních kadeřníků.

Přesvědčivý a univerzální vlasový trend – Modern Glamour je moderní verze příběhu, který existuje už od dob starého Hollywoodu, ale který nyní dostal pro letošní podzim a zimu zcela novou podobu.

Proto profesionální kadeřníci od Schwarckopf vytvořili kolekci účesů Essential Looks zaměřenou právě na tento nový trend Modern Glamour snoubící tři samostatné styly. Nové Essential Looks využívají pulzující energii těchto tří globálních trendů a zkrotili jí tak, aby byla použitelná pro každou ženu. Podívejme se na ně.

METAL CHIC
Je odvážná verze glamour trendu – silná, působivá, výrazná a založená na kontrastech. Kolekce Metal Chic nabízí skutečně žhavý kovový styl s nepřehlédnutelnými akcenty plnými nápadného lesku. Důmyslné odstíny lesklých stříbrných, zlatých, cínových a růžových barev dodávají tomuto výraznému třpytivému trendu punc originality. Zakulacené ofiny a dramatické akcenty lesklé tmavomodré i bohaté čokoládové barvy jsou základem. Použitá technika Shadow Light vytváří kontrastní zářivý a třpytivý finální vzhled pro skutečnou hloubku větších či menších grafických panelů barvy. 


BOHO CURL
Boho Curl je výzvou k novému druhu bohémského stylu vhodného pro nezávislé ženy milující intuitivní vzhled. Bohatá paleta černé a ohnivě červené barvy vzdává hold rebelskému stylu Rock Chic. Vlasy se představují v podobě objemných účesů s velkými měkkými a vrstvenými kadeřemi vytvářejícími kulaté tvary. Technika Dappling používá hnědé a zlaté skupiny tónů pro vytvoření postupného stupňování a přirozeně se prolínajících barevných výsledků.


UNDONE GLAMOUR
Undone Glamour představuje úžasnou podobu současného svobodomyslného vzhledu Glamour, je to trend inspirovaný ikonickou Bardotkou, vyjadřuje ležérní, současný, hravý styl, strukturu a pohyb nové generace. Střih vychází z bezstarostného přístupu založeného na kontrastních délkách a rozcuchaných strukturách. Technika Kiss Colour může být jemná i odvážná. Pomocí řady prosluněných odstínů sahajících od nejsvětlejších blond po jemné jantarové a teplé karamelové tóny obohacené o skutečně moderní nádech vytváří v délkách vlasů jedinečné kombinace.

Zdroj: Blue Gekko

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY GLAMOUR TRENDY ÚČESY PODZIMNÍ TRENDY SCHWARZKOPF ESSENTIAL LOOKS

Související články

Rotační kulmofén pro ohromující hairstyling jako ze salónu!

Správně vyfoukané vlasy na nás vždy působí elegantním dojmem, proč je to však z hlediska úpravy náš nejméně oblíbený účes? Vytvoření foukané s vysoušečem a kulatým kartáčem se mnohdy může změnit v noční můru – tu se vám kartáč zasekne na straně, vzadu na hlavě pro změnu nevíme, jak ruce správně naaranžovat a kam vysoušečem foukat.

Celý článek

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Celý článek

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek