dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Nudistická restaurace Bunyadi

Přidat na Seznam.cz
Nová restaurace v centru britské metropole nabídne nejen kvalitní potraviny, především ale také velmi netradiční zážitek.  

Britská metropole hodlá překvapit i šokovat naráz nejen samotné Londýňany, ale celkem hravě i zbytek celého světa, který pro jednoho originálním, pro druhého absurdním nápadem rozděluje na dva tábory.

Na léto totiž připravuje otevření restaurace, v níž prý návštěvníci naleznou dokonalé podmínky k oproštění se od výdobytků moderní doby.

V restauraci Bunyadi, což v hindštině znamená přirozený, si jednotliví návštěvníci odpočinou od mobilů a elektřiny, ale také, budou-li jen trochu chtít, tak i od šatů, s čímž přichází ona kontroverze mezi příznivci a odpůrci, které však podnik s kapacitou 42 míst k návštěvě nenutí.

Nutit vás zde ale nebudou ani k onomu obnažování. Restaurace má totiž nabídnout i oddělení pro méně odvážné, kteří tak s volnomyšlenkáři holdujícími nudismu nemusí vůbec přijít do kontaktu. Do restaurace nemusí přijet návštěvníci již bez šatů, ty si mohou odložit u vchodu v šatně. Tam také dostanou lehké župany, které mohou použít, či nemusí.

 

V celém objektu budou prý používány jen přírodní a ekologické produkty. Jídlo, které zde vyjde na zhruba 2000 korun, bude připravováno na ohni a servírováno na ručně vyrobeném keramickém nádobí. Světlo pak zajistí svíčky umístěné nad stoly s křesly zhotovenými výlučně ze dřeva. Jednotlivé stoly budou odděleny bambusovými rohožemi.

Restaurace nestíhá přijímat objednávky

A jaký že je o "první nudistický gastronomický zážitek", který návštěvníky zve do "tajného světa", zájem? Enormní. Zatímco restaurace Bunyadi ještě nestojí, na své čekací listině už má více než 25,000 zájemců, kteří však stále přibývají.

 

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN RESTAURACE LONDÝN SPOLEČNOST

Související články

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Pohádkové šaty Dior vystavuje Victoria & Albert muzeum v retrospektivní výstavě

Christian Dior patří k nejvlivnějším návrhářům 20. století. Haute Couture Dior šaty patří mezi špičku oděvního designu všech dob. Precizní a nápadité zdobení je snem snad každé ženy. V&A museum v Londýně nabízí pohled do historie geniálního designéra.

Celý článek

Výroba vlastního parfému je nyní možná v nákupním centru Harvey Nichols v Londýně

Harvey Nichols v Londýně nabízí možnost namíchat si svůj vlastní parfém na míru. Osobní vůni lze vytvořit ve vonném baru a podtrhnout tak svůj charakter či styl. Zákazníci si tak mohou vyzkoušet, vytvořit a zakoupit individuální parfém snů. 

Celý článek

London Craft Week: Stovky uměleckých řemesel na jednom místě

Tradiční i novější řemesla se oslavují celý týden na prestižním London Craft Weeku. Známí umělci, řemeslníci, firmy, společnosti, dílny, návrháři ale i studenti a ještě neobjevení talenti budou mít šanci naučit se něco nového nebo na sebe upozornit právě tady.

Celý článek

Nejlepší sushi restaurace v Česku

Japonské tradiční jídlo sushi zažívá v posledních letech obrovský boom. Kdo jí sushi, ten jde s dobou. Modelky a celebrity toto jídlo milují, nejen kvůli tomu, že se skvěle vyjímá na instagramu, ale také je téměř nemožné po něm ztloustnout.

Celý článek

Luxusní obuv od anglické návrhářky Kat Maconie je uměleckým dílem

Anglická návrhářka Kat Maconie patří k vycházejícím hvězdám v designu obuvi. Její grafické, barevné a originální boty jsou luxusním snem mnoha žen. 

Celý článek

Restaurace, která zkvalitní a obohatí váš život i díky vegetariánskému menu, sídlí v Praze

​Nemohli jsem odmítnout pozvání do pražské restaurace FoodLab na degustační vegetariánské menu. A jak to dopadlo?

Celý článek

Riskantní téma v kolekci Christophera Kane se vyplatilo

Není jiného návrháře, který by dokázal z bizarních a odpudivých sexuálních praktik vytvořit šik modely s nádechem luxusu a šarmu. Kolekce inspirovaná šokujícími vzrušujícími praktikami je tu.

Celý článek