dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

Nudistická restaurace Bunyadi

Přidat na Seznam.cz
Nová restaurace v centru britské metropole nabídne nejen kvalitní potraviny, především ale také velmi netradiční zážitek.  

Britská metropole hodlá překvapit i šokovat naráz nejen samotné Londýňany, ale celkem hravě i zbytek celého světa, který pro jednoho originálním, pro druhého absurdním nápadem rozděluje na dva tábory.

Na léto totiž připravuje otevření restaurace, v níž prý návštěvníci naleznou dokonalé podmínky k oproštění se od výdobytků moderní doby.

V restauraci Bunyadi, což v hindštině znamená přirozený, si jednotliví návštěvníci odpočinou od mobilů a elektřiny, ale také, budou-li jen trochu chtít, tak i od šatů, s čímž přichází ona kontroverze mezi příznivci a odpůrci, které však podnik s kapacitou 42 míst k návštěvě nenutí.

Nutit vás zde ale nebudou ani k onomu obnažování. Restaurace má totiž nabídnout i oddělení pro méně odvážné, kteří tak s volnomyšlenkáři holdujícími nudismu nemusí vůbec přijít do kontaktu. Do restaurace nemusí přijet návštěvníci již bez šatů, ty si mohou odložit u vchodu v šatně. Tam také dostanou lehké župany, které mohou použít, či nemusí.

 

V celém objektu budou prý používány jen přírodní a ekologické produkty. Jídlo, které zde vyjde na zhruba 2000 korun, bude připravováno na ohni a servírováno na ručně vyrobeném keramickém nádobí. Světlo pak zajistí svíčky umístěné nad stoly s křesly zhotovenými výlučně ze dřeva. Jednotlivé stoly budou odděleny bambusovými rohožemi.

Restaurace nestíhá přijímat objednávky

A jaký že je o "první nudistický gastronomický zážitek", který návštěvníky zve do "tajného světa", zájem? Enormní. Zatímco restaurace Bunyadi ještě nestojí, na své čekací listině už má více než 25,000 zájemců, kteří však stále přibývají.

 

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN RESTAURACE LONDÝN SPOLEČNOST

Související články

restaurace Praha

Dokonalá volba pro pracovní schůzky i příjemné posezení s kolegy

Hledáte zajímavé místo pro pracovní oběd s kolegy či klienty a chcete vyzkoušet něco nového? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout nová pražská restaurace ZEM, která se nachází na Senovážném náměstí v objektu luxusního lifestylového hotelu Andaz Prague.

Celý článek

Podpora české gastronomie v podání Markéty Pavleje alias Kitchenette

Kitchenette SoMe - nový projekt, který podpoří českou gastronomii a její prezentaci na sociálních sítích. Nestojí za ním nikdo jiný než známá foodblogerka Markéta Pavleje.

Celý článek

Restaurace FoodLab představuje unikátní sladký velikonoční projekt

To, že je lockdown, ještě neznamená, že musíte být na Velikonoce down. Sladké prokazatelně zvedá náladu a sladká kolekce velikonočních dezertů z Foodlabu vám zvedne náladu zaručeně. Ještě jednou věcí si můžete být jisti. O tahle vejce se s koledníky dělit chtít nebudete.

Celý článek

Restaurace Food Lab uvádí ve spolupráci s projektem Jsem žena, jsem bohyně. Charitativní menu podle celebrit

Začátkem října proběhla v pražské restauraci FOOD LAB výstava spojená se křtem knihy Jsem žena, jsem Bohyně a kalendáře Jsem žena, jsem Evropa. Restaurace na nápojový lístek na stálo zařadila speciálně namíchaný koktejl Evropa, ze kterého jdou v průběhu roku procenta na tři charity zapojené do projektu – Nadační fond AutTalk, Nadační fond Be Charity a Nadace Krása pomoci.

Celý článek

Středomořská atmosféra v Hliněné Baště

Hliněná Bašta se těší na babí léto. Prostorná terasa u rybníčku obklopeného kolem dokola vzrostlými stromy, lehký větřík i zurčení vody z potůčku umocňují dokonalé kulinární zážitky, kterými je Hliněná Bašta pověstná.

Celý článek

Nejznámější města módy

Milujete módu a chcete jí být nablízku? Co tak navštívit nejznámější města módy a nechat se okouzlit jejich atmosférou? Na vlastní oči uvidíte nejen památky a historii města, ale také všechny možné obchody s luxusními značkami.

Celý článek

Krásná zahrada, romantický dvůr selské usedlosti, ale především skvělé jídlo vám v restauraci Baroko učaruje

Protože k dobrému životnímu stylu patří bezpochyby i skvělé jídlo, je tu opět rubrika Móda v kuchyni. Tentokrát jsme navštívili restauraci Baroko v Praze 10.

Celý článek

Romantika na pražské Kampě

Umění vařit spojené s kvalitními surovinami přináší vynalézavost, která nám v kuchyni mnohdy chybí. Pokud máte chuť poznat jídla, která vás budou hýčkat, máme pro vás perfektní tip.

Celý článek