dnes je 07.06.2020 a svátek má Iveta/Slavoj

O (sebe)lásce a tričkách, které jsou jí plné

Přidat na Seznam.cz
Jsou dny, kdy se nemáme rády. Kdy naše kolegyně je úspěšnější, kamarádka hezčí a sestra oblíbenější. Dny, kdy už nechceme být samy sebou ale hlavně nějakou jinou.

To je škoda. Obecně platí pravidlo, že pokud nemilujeme sama sebe, jen těžko může někdo milovat nás. Však si to uvědomte. Všechny ty spolužačky ze střední školy, které byly hloupější, ve třídě problémové, na obličej si každé ráno nanesly několik vrstev makeupu a postavu úplně dokonalou také neměly a co - mají partnery, které je bezmezně milují a obdivují. Protože tyhle holky se v první řadě milují samy. Takové jaké jsou. Někdy to označujeme sebevědomí až za hrob, někdy právě toto sebevědomí chybí ke štěstí. 

  
Triko Femme Fatale 419 Kč ; Šedé volné triko 449 KčTriko se srdcem 229 Kč

Trička od Zootu jsou určená ženám; maminkám, babičkám, tetám, sestrám, kamarádkám, partnerkám a manželkám. Všem ženám, které se mají rády, a nebo se na kouzlo sebelásky alespoň snaží přijít. Černá, šedá a bílá - s velkými srdci nebo alespoň láskyplnými nápisy. Nám se zalíbilo černo-zlaté provedení se srdcem a nápisem LOVE. Zoot Originál vždy staví na jednoduchosti, příliš se netrápí s vybíráním fontů nebo dalších ozdob. Prostě vezme jednu myšlenku a tu natiskne na triko. Jednoduše a přímočaře. Někdy se to zdá být možná trochu nuda, na druhou stranu právě rovnost a upřímnost teď svět potřebuje...

  
Černé triko LOVE 469 Kč ; Bílé triko se srdcem 399 Kč ; Černé triko se srdcem 419 Kč

P.S. Ta trika vás milovat nebudou. Tak ať vám přinejmenším připomínají, že se máte milovat sama!

zoot.cz

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA ZOOT.CZ DÁMSKÁ TRIKA LÁSKA

Související články

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Úhel pohledu ženy a muže na vztah

Rozdíly mezi mužem a ženou jsou hlavní témata ve všech milostných knihách nebo příbězích. To, že jsou muži z Marsu a ženy z Venuše je známo a odlišností je bez pochyb hodně.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Hitem se staly knihy pro mileniály

Číst, číst a zase číst. To v dnešní době zapomíná mnoho z nás. Přinášíme vám tipy, které určitě nesmí chybět ve vaší knihovně. Knihy, které dříve četli naši rodiče i prarodiče se nyní hodně liší. Zajímá vás vegetariánství, pohádkové domy, romantika nebo trocha poezie?

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek