dnes je 28.09.2020 a svátek má Václav

O těchto značkách spodního prádla musíte vědět

Přidat na Seznam.cz
Spodní prádlo je velice často spojováno spíše s výjimečnými příležitostmi, ať už je to první rande nebo Valentýn, ale podle nás by měl být pro ženu výjimečný každý den a k tomu právě spodní prádlo rozhodně patří.

zdroj: pexels.com

Fleur du Mal

Pokud hledáte opravdu jedinečný kousek, který bude nejen vypadat dobře, ale bude také příjemný vaší pokožce, sáhněte po spodním prádle od Fleur du Mal. Nádherné krajky a hedvábí vám dodají pocit luxusu.

zdroj: fleurdumal.com

Cosabella

Italská značka založená na kvalitě, klasickém italském zpracování a jedinečných detailech. Cosabella byla založena před více jak 35 lety a stejně jako na začátku výroby, tak i dnes dbá především na vytvoření nadčasových ženských vzorů, které vyvolají pocit důvěry a individuality.

zdroj: cosabella.com

Bluebella

Pokud hledáte něco jiného, něco speciálního a výjimečného, věříme, že právě Bluebella uspokojí vaše představy. Propracované do posledních detailů. Je jen na vás, najít tu pravou kombinaci, ve které se budete cítit více než sexy. 

zdroj: bluebella.com

Livy

Jedním slovem dechberoucí. Nádherné spodní prádlo, které by nemělo chybět žádné ženě. Livy nabízí několik kolekcí, takže ať už dáváte přednost elegantním nebo svůdným kouskům či jejich kombinaci, tady si rozhodně vyberete. 

zdroj: li-vy.com

Skin

Pro velké holky, tak by se to také dalo říci. Značka Skin nabízí od basic kousků spodního prádla až po oblečení a doplňky. Je velice oblíbenou značkou především pro použití přírodních tkanin a organických materiálů.

zdroj: skinworldwide.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA SPODNÍ PRÁDLO DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO INSPIRACE NÁKUPY ONLINE NÁKUPY

Související články

Kouzlo nadčasovosti: Trendy, které nestárnou

Někdy je malé poohlédnutí do minulosti příjemnou záležitostí. A v módním průmyslu to platí obzvlášť! Vybrali jsme pro vás jen hrstku trendů, které byly vytvořeny v 70. letech a spousta z nich obstojí i dnes.

Celý článek

Podzim klepe na dveře. Jaké trendy ho ovládnou?

Babí léto je v plném proudu, a jestli se stejně jako my těšíte na podzim, který už klepe na dveře, věříme, že po tom, co vám ukážeme několik trendů následujících měsíců, se budete těšit mnohem víc.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

Celý článek

Dechberoucí přehlídka Jakuba Polanky na MBPFW

Třetí den fashion weeku se smíchovská Gabriel Loci naplnila téměř k prasknutí. Svou kolekci předvedl talentovaný a renomovaný návrhář Jakub Polanka. A všem vyrazil dech.

Celý článek

Tipy a triky, jak nosit košile na podzim

Ani na podzim či v zimě nemusíte košile odkládat hluboko do skříně. Existuje několik způsobů, jak je zařadit do každodenního života i v chladnějším období. Mrkněte na pár tipů a košile už nebudete chtít sundat.

Celý článek

Značka ETHER představila na Merdeces-Benz Prague Fashion Week kolekci oslavující ženskou siluetu, nadčasovost i kvalitu zpracování

Designérka Eva Vontorová tvořící pod značkou ETHER přináší již desátým rokem na český módní trh jedinečné doplňky i celé ready-to-wear kolekce. Aktuální podívaná v rámci pražského týdne módy podtrhla kvalitu zpracování i určitou svobodomyslnost, na kterých si návrhářka potrpí.

Celý článek

Diskuze a přednášky nejenom o udržitelnosti představí během Mercedes-Benz Prague Fashion Week SmetanaQ Talks

Dlouhodobý koncept v podobě mikro konference v rámci oficiálního programu na MBPFW proběhne ve dnech od 9. do 10. září. Těšit se můžeme na diskuzi o udržitelnosti, identitě i hranic v módě.

Celý článek