dnes je 12.05.2021 a svátek má Pankrác

Oblečte se do květin od Gábiny Páralové

Přidat na Seznam.cz
Jaro letos vykouklo dřív a všude to kvete. Kvete to i v salonech Gábiny Páralové, něžné motivy květů a kvítků najdete na jejích šatech, sukních i halenkách a sáčcích

Světoví návrháři květinové vzory milují natolik, že je v tlumenějších barvách zařazovali dokonce i do loňských podzimních a zimních kolekcí. Květům ale nejvíce sluší barvy a bez nich se to pravé jaro a léto neobejde. Něžným motivům neodolala ani návrhářka Gábina Páralová, která je ráda aplikuje na šaty, halenky i sáčka.

„Některé ženy se květinovým vzorům vyhýbají, protože se bojí, aby nevypadaly příliš nápadně. V takových případech jsou dobrou volbou pastelové barvy, ve kterých budete působit méně výrazně a přesto velice žensky,“ vysvětluje Gábina Páralová s tím, že málokomu květiny vyloženě nesluší. Na přelomu jara a léta nejvíce unosíte halenky a šaty z lehkých materiálů, volnější střihy budou příjemně chladit.

Výraznější barvy nebo užší střihy se pro změnu hodí třeba na zahradní party. „Pokud nechcete být květinová od hlavy až k patě, pak zvolte jednobarevné šaty v neutrálním odstínu a doplňte je květinovým sáčkem. To udělá z nenápadného modelu svěží letní outfit,“ doporučuje Gábina. Naopak k výrazným šatům je lepší volit jednobarevné sáčko.