dnes je 23.05.2019 a svátek má Vladimír

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Přidat na Seznam.cz
Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Objev vévodkyně v Austrálii

Při svých cestách po Austrálii minulý rok objevila Meghan rozmanité krásy u protinožců. Našla však i něco více. Začala nosit australskou značku luxusních vzácných šperků Paspaley. Přední šperkařská značka těží perly již přes 80 let v australských mořích a oceánech. V kombinaci s barevným zlatem, diamanty a špičkovou zlatnickou prací vytvářejí limitované edice šperků vhodných zejména jako investice navěky a pro další generace. Meghan nosí náušnice v přepočtu za 230 tisíc korun českých.

Značka Paspaley a kolekce Lavalier

Vévodkyně všeobecně miluje perly. Našla svou novou vášeň v kolekci Lavalier. Francouzské slovo znamenající visící přívěšek na řetízku v podobě vzácného kamene. Kolekce Lavalier je inspirována samotnými lovci perel. Zlaté řetízky znázorňují mořské sítě a perlu chycenou v ní. Meghan je proslulá svým vlastním stylem a vkusem. Šperky Paspaley jsou něčím výjimečným a originálním jako ona sama. Cena náhrdelníku se pobyhuje od 400 tisíc korun.

Zdroj; vogue.com.au, paspaley.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE PASPALEY LAVALIER VZÁCNÉ ŠPERKY PERLY

Související články

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek

Herečka Kristin Davis ze Sexu ve městě prodává dům za 85 miliónů korun

Známá herečka prodává svůj kalifornský dům v Brentwoodu. Vyhlášená adresa slavných amerických celebrit přijde na desítky miliónů. Jak vypadá luxusní interiér známé herečky, který je obklopen přírodou?

Celý článek

Globální výzva k boji proti klimatickým změnám v podobě výstavy designu

Ožehavé a čím dál více řešené téma globálních klimatických změn se promítá do všech odvětví a oborů. I výstava Cooper Hewitt Design Triennial má poukázat na důležitost daného tématu!

Celý článek