dnes je 18.07.2019 a svátek má Drahomíra

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Přidat na Seznam.cz
Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Objev vévodkyně v Austrálii

Při svých cestách po Austrálii minulý rok objevila Meghan rozmanité krásy u protinožců. Našla však i něco více. Začala nosit australskou značku luxusních vzácných šperků Paspaley. Přední šperkařská značka těží perly již přes 80 let v australských mořích a oceánech. V kombinaci s barevným zlatem, diamanty a špičkovou zlatnickou prací vytvářejí limitované edice šperků vhodných zejména jako investice navěky a pro další generace. Meghan nosí náušnice v přepočtu za 230 tisíc korun českých.

Značka Paspaley a kolekce Lavalier

Vévodkyně všeobecně miluje perly. Našla svou novou vášeň v kolekci Lavalier. Francouzské slovo znamenající visící přívěšek na řetízku v podobě vzácného kamene. Kolekce Lavalier je inspirována samotnými lovci perel. Zlaté řetízky znázorňují mořské sítě a perlu chycenou v ní. Meghan je proslulá svým vlastním stylem a vkusem. Šperky Paspaley jsou něčím výjimečným a originálním jako ona sama. Cena náhrdelníku se pobyhuje od 400 tisíc korun.

Zdroj; vogue.com.au, paspaley.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE PASPALEY LAVALIER VZÁCNÉ ŠPERKY PERLY

Související články

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek