dnes je 19.01.2019 a svátek má Doubravka

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Objev vévodkyně v Austrálii

Při svých cestách po Austrálii minulý rok objevila Meghan rozmanité krásy u protinožců. Našla však i něco více. Začala nosit australskou značku luxusních vzácných šperků Paspaley. Přední šperkařská značka těží perly již přes 80 let v australských mořích a oceánech. V kombinaci s barevným zlatem, diamanty a špičkovou zlatnickou prací vytvářejí limitované edice šperků vhodných zejména jako investice navěky a pro další generace. Meghan nosí náušnice v přepočtu za 230 tisíc korun českých.

Značka Paspaley a kolekce Lavalier

Vévodkyně všeobecně miluje perly. Našla svou novou vášeň v kolekci Lavalier. Francouzské slovo znamenající visící přívěšek na řetízku v podobě vzácného kamene. Kolekce Lavalier je inspirována samotnými lovci perel. Zlaté řetízky znázorňují mořské sítě a perlu chycenou v ní. Meghan je proslulá svým vlastním stylem a vkusem. Šperky Paspaley jsou něčím výjimečným a originálním jako ona sama. Cena náhrdelníku se pobyhuje od 400 tisíc korun.

Zdroj; vogue.com.au, paspaley.com

DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE PASPALEY LAVALIER VZÁCNÉ ŠPERKY PERLY

Související články

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Hory jako digitální detox

Chcete být více šťastnější? Buďte méně online a více offline! Takhle jednoduché to je. Vyrazte na pěší pochod, třeba do hor, jako Barbora Vylímková!

Celý článek

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

Žalob na módního fotografa Bruce Webera za sexuální obtěžování přibývá

Bruce Weber, který je známý především díky kampaním pro značky Calvin Klein, Ralph Lauren nebo Versace, čelí dalším žalobám ze sexuálního obtěžování. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace.

Celý článek

Zprávy z módy: Značka Valentino jmenovala nového generální ředitele pro Severní Ameriku

Již příští měsíc se k italské značce připojí Gianfranco Ditadi, který má momentálně na starosti značku Tod´s v Číně.

Celý článek

Zprávy z módy: Zlaté glóby 2019. Nejlépe a nejhůře oblečené hvězdy

Sezóna červeného koberce byla oficiálně započata předáváním Zlatých glóbů. Celebrity se na to významně oblékly. Některé hvězdy ale šláply dost vedle!

Celý článek

Nejikoničtější kabelky, které byly kdy vytvořeny

Po luxusní kabelce touží alespoň jednou za život téměř každá z nás. Vykukují na nás z výloh a také z módních magazínů. Jejich cena je ovšem něco, co si nemůže dovolit každý. 

Celý článek