dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Přidat na Seznam.cz
Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Objev vévodkyně v Austrálii

Při svých cestách po Austrálii minulý rok objevila Meghan rozmanité krásy u protinožců. Našla však i něco více. Začala nosit australskou značku luxusních vzácných šperků Paspaley. Přední šperkařská značka těží perly již přes 80 let v australských mořích a oceánech. V kombinaci s barevným zlatem, diamanty a špičkovou zlatnickou prací vytvářejí limitované edice šperků vhodných zejména jako investice navěky a pro další generace. Meghan nosí náušnice v přepočtu za 230 tisíc korun českých.

Značka Paspaley a kolekce Lavalier

Vévodkyně všeobecně miluje perly. Našla svou novou vášeň v kolekci Lavalier. Francouzské slovo znamenající visící přívěšek na řetízku v podobě vzácného kamene. Kolekce Lavalier je inspirována samotnými lovci perel. Zlaté řetízky znázorňují mořské sítě a perlu chycenou v ní. Meghan je proslulá svým vlastním stylem a vkusem. Šperky Paspaley jsou něčím výjimečným a originálním jako ona sama. Cena náhrdelníku se pobyhuje od 400 tisíc korun.

Zdroj; vogue.com.au, paspaley.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE PASPALEY LAVALIER VZÁCNÉ ŠPERKY PERLY

Související články

Kteří mezinárodní hosté se objeví na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

Již zítra oficiálně odstartujeme začátek největší módní akce u nás. Přehlídky výběru nejlepších českých a slovenských návrhářů uvidíme od soboty. Jaký další program nás v průběhu těchto dní čeká?

Celý článek

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Český režisér a umělec Jakub Jahn odstartoval svou výstavu snů

Výstava s názvem SWEET DREAMS přináší nahlédnutí do zákulisí české módní scény. Není to však jen móda, kterou chce umělec divákům představit.  

Celý článek

14. ročník módního večera Fashion Stars Night nás upřímně oslovil

Pražská křižovatka kostel sv. Anny opět ožil módními přehlídkami. Přijali jsme pozvání a šli kouknout na nové kolekce čtyř designérů z Česka a Slovenska.  

Celý článek