dnes je 23.10.2017 a svátek má Teodor

Obrovský HIT devadesátek slaví comeback?

V našich zeměpisných šířkách je už sice nějaký ten pátek spíše zavrhována, nicméně v zahraničí zažívá velký comeback.

V současné době je v Česku ledvinka vnímána spíše jako vzor vrcholného nevkusu, který mohou trumfnout už jen ponožky v sandálech či další nezbytný módní doplněk, kterým je bezesporu igelitová taška – igelitka. 

Ovšem v 80. a na začátku 90. let 20. století ledvinka dosahovala na vrchol své největší popularity a pobláznila doslova celý svět, včetně Paříže považované za Mekku módy. Zkrátka, kdo ji tehdy neměl, ten jako by snad ani nebyl.

Jak se ale zdá, tomuto módnímu výstřelku, za který ledvinku mnozí považují, zcela neodzvonilo ani ve století 21.

Teď se podržte!

V zahraničí totiž tento kontroverzní módní doplněk zažívá velký návrat a jeho zašlou slávu se snaží oprášit dokonce i známý módní gigant Louis Vuitton, který ji zařadil do své podzimní kolekce, na jejímž vzniku se podílela tradiční americká značka Supreme.

Louis Vuitton x Supreme nabízí vše, nač si jen vzpomenete. Krom ledvinek se zde najdou jak drobné doplňky, jako jsou přívěsky a peněženky, tak i základní prvky tvořící běžný outfit jako například džínové košile, bundy, obuv a mnoho dalšího včetně klasických cestovních zavazadel.

Hurááá ledvinka žije! Nebo snad???

 

Zdroj: louisvuitton, highsnobiety

DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA LOUIS VUITTON LEDVINKA

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek

Heidi Klum přivolává zpět léto ve své nové kampani

Venku to sice na aktivní koupání v moři nevypadá, Hedi Klum nás však jistojistě navnadí na nejbližší horkou sezónu.

Celý článek

Gentlemanů není nikdy dost!

A v Čechách jich opravdu moc nemáme... I když musím uznat, že se blýská na lepší časy a situace se zlepšuje. To, co maminky zanedbaly, se snaží dohnat samotní chlapi, uff!  

Celý článek

TOP 5 TRENDŮ PRO JARO 2018

Ledvinky, kanadské smokingy a loga. To vše a ještě více uvidíte i v následující sezóně. Máme pro vás TOP 5 trendů z přehlídek světových návrhářů pro jaro 2018. 

Celý článek

JE LIBO OSOBITÁ PÁNSKÁ MÓDA? TENTO EDITORIÁL VÁS DOSTANE!

Magazín DT Spain přichází s pánským módním editoriálem, který sebevědomě pokrývá období PODZIM/ZIMA 2017.

Celý článek

Plavková sezóna 2018 zahájena - v jarní kolekci Zimmermann

Už se vám stýská po létě? Raději se těšte na to následující. V jarní Resort kolekci Zimmermann vás naláká spoustu dokonalých letních šatů a plavek.

Celý článek

Jak si vybrat perfektní kabát na podzim i zimu

Podzim nastoupil se vší vervou, počasí se citelně ochladilo a možná stejně jako já přemýšlíte, jak vybrat perfektní kabátek či bundu.  Prozradíme vám pár základních pravidel.

Celý článek

Šijete si sama doma? Tohle se vám bude hodit!

Pro zručné a odvážné ženy, které si své oblečení šijí samy, nebo šijí svým dětem, či rády kupované oblečení ozvláštňují, přinášíme pár tipů, čím posílit svou šicí výbavu.

Celý článek

Rozhovor s módní návrhářkou Martinou Nevařilovou

O nových výzvách, nových prostorách, o milovaném Tibetu a také nové cestě svého syna jsme si povídali s přední českou módní návrhářkou Martinou Nevařilovou.

Celý článek