dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Obuj se jako Rihanna

Přidat na Seznam.cz
V módním světě existuje mnoho vzorů, které denně inspirují milióny lidí po celém světě ať už svými outfity nebo velkými činy. A co teprve když jde o takové vzory, které jsou kombinací obojího? Značka Puma volí pro své nové kolekce přesně takové ambasadorky!

Ať už je to Cara Delevingne, Kylie Jenner nebo Rihanna - díky těmto kolaboracím získávají nové kolekce úplně nový rozměr. Spojením charakteristických znaků tenisek značky Puma s designovými prvky navrženými samotnými celebritami vznikly jedinečné kolekce jako například Puma Vikky Platform se signifikantní saténovou mašlí místo tkaniček. Dámské boty Puma jsou zkrátka revoluční kombinací lifestylové a sportovní obuvi, která podtrhává ženskost a zároveň nezapomíná ani na důležitost univerzálnosti a nadčasovosti.

Psal se rok 2015 když značka Puma spojila své síly se světově známou zpěvačkou Rihannou. Rihanna je už delší dobu považována za jednu z největších hvězdných aktivistek, co se boje za ženská práva týče. Co je na jejím přístupu ale neobyčejné? Namísto proslovů o ženských právech Rihanna přímo reaguje a inspiruje. Ať už jsou to její tetování, odhalené outfity nebo naopak ty typicky neženské, Rihanna překračuje společenské stereotypy o ženskosti. Ukazuje zdravý přístup k ženskosti a představuje právo nakládat se svým tělem tak, jak uznáme za vhodné. Právě to je jeden z důvodů, proč je spojení značky Puma s touto rebelkou natolik legendární.

Na dámské tenisky Puma má zpěvačka vliv o to víc díky tomu, že Rihanna není „pouze“ ambasadorkou značky, je dokonce kreativní ředitelkou dámských kolekcí. Její vliv nesou všechny nové kolekce přesně s takovou hravostí, s jakou Rihanna tenisky nosí a kombinuje ve svých outfitech. Neexistuje totiž jedna správná možnost, jak a s čím tenisky nosit. Už dávno totiž neplatí, že tenisky jsou vhodnou volbou jen ke džínům nebo kalhotám, že jde o neformální obutí. Správná rebelka po vzoru Rihanny se totiž nebojí odvážných kombinací, nebojí se toho, co si lidi řeknou.

Návod na to, jak se stylizovat po vzoru Rihanny spočívá tedy hlavně ve schopnosti odvázat se, neřídit se stereotypy a být svá za každých okolností. Protože stejně jako neexistuje jeden striktní návod na to, s čím tenisky nosit, neexistuje ani jeden striktní návod na to, jak v sobě probudit skutečnou ženskost.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD PUMA RIHANNA DÁMSKÉ BOTY DÁMSKÉ TENISKY SNEAKERS BOTY MOLO-SPORT.CZ

Související články

Ceny zlata raketově rostou. Nenechte si ujít příležitost

Se stoupající nervozitou ohledně možné další ekonomické krize se na trhu s investičními komoditami dějí velmi zajímavé věci. Zpravidla je velmi výrazný nárůst konzervativnějších druhů investic, které však znamenají i důležitou stabilitu a jakousi jistotu. V posledních měsících a týdnech jde hlavně o zlato, jehož cena raketově stoupá nahoru.

Celý článek

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Kašmír: na jedné straně luxusní svetry, na straně druhé ekologická katastrofa

Koza kašmírská dává lidem tu nejkvalitnější a nejjemnější vlnu ze všech. Kašmír byl ještě donedávna symbolem luxusu a jen málokdo si ho mohl dovolit. Když se ale dnes podíváme do kolekcí fast-fashion řetězců, můžeme v nich toto zázračné přírodní vlákno objevit za zlomek někdejší ceny. Jak je to možné? A má smysl si něco takového pořídit?

Celý článek

Nové fitness hodinky HONOR Watch ES – soukromý trenér na vašem zápěstí

S druhou vlnou epidemie koronaviru jsou i návštěvy fitness center pasé. Čím dál tím větší riziko nákazy, by nás mělo motivovat k pohybu venku, v přírodě, a to i přes nevlídné podzimní počasí.

Celý článek

PUMA PODPORUJE NADĚJNÉ UMĚLCE. JAK VYPADÁ NOVÁ KOLABORACE S JANEM BICANEM?

My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Tak se jmenuje nová kolekce mikin sportovní značky PUMA, která vznikla ve spolupráci s českým umělcem a kreativcem Janem Bicanem.

Celý článek

Podzimní lenošení ve stylu hygge!

Teplá deka, horký čaj ve stylovém hrníčku, poutavá kniha a pocit pohody a štěstí mohou naplno provázet vaše podzimní dny. Zkuste si tohle roční období udělat klidné, krásné a pohodové, jednoduše ve stylu hygge.

Celý článek

Značka CONVERSE na podzim sází nejenom na stylové Chucky, ale také na udržitelnou kolekci oblečení

Změna je život, na to opět vsadila i oblíbená značka obuvi, která představila novou minimalistickou podzimní kolekci oblečení s názvem Shapes.

Celý článek