dnes je 06.06.2020 a svátek má Norbert

Očekávaný snímek Joker přilákal mnoho celebrit

Přidat na Seznam.cz
Do tuzemských kin právě přichází festivalovými cenami ověnčený snímek Joker a na slavnostní premiéře v pražském kině IMAX to praskalo ve švech. Frontu si vystáli Voříšek, Svátková, Bezděková, Kohák i Hřebejk.

Jak moc očekávaným snímkem Joker je, se ukázalo na hvězdné účasti. Na premiéru dorazila Leona Machálková se synem a společně si film velice užili. 

 

Na celebrity čekali ve foyer tři Jokeři, každý z jiného filmu, takže si nikdo nemohl nechat ujít alespoň rychlou fotku. Nejvíc se k nim tiskla Bára Mottlová, která před nedávnem přiznala vztah s Pepou Kůrkou. Do kina vytáhl svého manžela i Karel Voříšek. Moc jim to spolu sluší, a navíc se už po 16 letech vztahu umí sladit v oblečení. Ve stylu oblékání si zřejmě notují i Jan Hřebejk se synem Jonášem, který vypadal přesně jako jeho mladší kopie.

Postava Jokera je snad notoricky známá i těm, kteří zrovna nejsou fanoušky komiksů. Kdo se skrývá pod maskou úhlavního nepřítele Batmana a jak získal nadvládu nad Gothamem vypráví nový psychologicky vykreslený snímek s excelentním hereckým výkonem Joaquina Phoenixe. Pokud rádi ve filmech hledáte odkazy, nebo se jen necháváte strhnout příběhem můžete si tuto filmovou novinku užít od 3. října ve všech multiplexech Cinema City. Bude ji možné zhlédnout ve formátech 2D, Dolby Atmos i VIP Chodov. O level výše bude zážitek strhující v IMAX, kde si epické záběry s dechberoucí hudbou stejně jako zmíněné celebrity vychutnáte na obřím pláně.

cinemacity.cz

Přidat na Seznam.cz
JOKER DOMINIKA MASAROŠOVÁ JAN HŘEBEJK BÁRA MOTTLOVÁ BATMAN LEONA MACHÁLKOVA

Související články

Komiksová postava Batman slaví 80 let ve spojení se značkou CONVERSE

Oblíbená komiksová legenda slaví 80 let. Jak lépe tuto událost podtrhnout než limitovanou kolekcí Chuck Taylor All Star značky Converse…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek
Míša Nosková

Které celebritě to nejvíce slušelo na premiéře filmu Ad Astra?

Velkolepou premiéru nového filmu Ad Astra s Bradem Pittem v hlavní roli si v pražském kině IMAX nenechala ujít celá řada českých celebrit.

Celý článek

Česko-Slovenský ples 2020 - ve dvou se to lépe tančí

Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu se koná 8. února 2020 v pražském Obecním domě.

Celý článek