dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Odhalte se – dejte své pokožce snědé zbarvení pomocí samoopalovacího krému

Přidat na Seznam.cz
Jarní dny velí, odhalte se!

Přestože se lékaři snaží stále více prosazovat módu porcelánově bílé pleti a neustále varují před škodlivostí nadměrného slunění, je snědá pokožka pořád touhou mnohých z nás. Někteří nemáme to štěstí a příroda nás snědou pokožkou neobdařila, někteří jsme přes zimu vybledli. Chození do solária není nejzdravější a navíc je náročné na čas.

Řešením jsou samoopalovací krémy, za pomoci kterých můžete dosáhnout vytoužený odstín pokožky.

A jak samoopalovací krémy fungují? 
Samoopalovací krémy fungují na principu navázání se na jednotlivé buňky a pokud své tělo nezbavíte „suchých“ odumřelých buněk, krém se jednoduše naváže na ně. Tyto buňky se však s největší pravděpodobností odloupnou již další den a vy tak přijdete o své „ namazané“ opálení. Pokud zvolíte správný postup, nejdřív svlíkání kůže a až poté (na svěží nové buňky) „navlíknete“ samoopalovací krém, vaše bronzové zbarvení vydrží nejméně 5 až 8 dnů. Proto je důležité, abyste si nejdříve své tělo důkladně promasírovaly lufou nebo tělovým kartáčkem a až pak nanesly samoopalovací krém.

Požadovaný odstín nezískáte jedním namazáním
Intezita odstínu se zvyšuje postupně dalším a dalším používáním krému. Výsledný odstín je závislý samozřejmě také na zakoupeném odstínu krému a na původní barvě a odstínu vaší pokožky. Kromě počáteční přípravy je velmi důležité vybrat si správný krém. Ve výběru samoopalovacího krému není dobré šetřit nebo spoléhat na neznámé a neprověřené značky. Zvolte radši kvalitu. I když dražší variantu, ale o to kvalitnější. Vyhnete se riziku, že budete vypadat nezdravě a nažloutle. Opravdu vsaďte na kvalitní značky nebo si nechte poradit v obchodě. Tentokrát zapomeňte na levné „ no name“ výrobky. Pokud jste připravena na namazání se samoopalovacím krémem, dejte velký pozor na jeho roztírání, aby se vám neudělaly na pokožce fleky. S největší opatrností nanášejte krém na obličej, protože fleky na pleti nezakryjete. Pokud se chcete zbarvit do bronzova celá, začněte aplikovat krém od nohou a pokračujte rovnoměrně a plynule nahoru. Nohy a ruce natírejte vždy zvlášť a pak pokračujte nahoru k ostatním částem těla. Až se dostanete k partiím tváře, buďte si jistá, že jste dokonale odlíčená! Jedinou část, kterou opravdu nemusíte natírat, jsou vaše uši. Je dobré samoopalovací krém smíchat s trochou obyčejného hydratačního tělového mléka. Váš odstín tak bude jemnější a přirozenější. Další vrstva může být intenzivnější. Pokud používáte samoopalovací krém, přestante své tělo drhnout po koupeli či sprše ručníkem. Otírejte se jen jemným poklepáním pomocí ručníku, aby se vám opálení nesedřelo spolu s vrchní vrstvou pokožky.

A teď vzhůru do plavek i bez sluníčka, ukázat se třeba nějak do fitka nebo akvaparku!

 

Zdroj fotografií: Fotolia.com

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA SAM ZNAČKY POKOŽKA SAMOOPALOVACÍ KRÉM TĚLOVÉ MLÉKO SOLÁRIA

Související články

Mandlový olej pro krásu citlivé pokožky

Mandlový olej se právem řadí mezi nejcennější přírodní suroviny na zemi. Do svých přípravků řady Sensitive jej proto vložila oblíbená značka tělové péče fenjal.

Celý článek

I muži mají své rty. Jak o ně čeští muži pečují?

Nepotí se, nemají přirozenou ochranu a jde o jeden z nejcitlivějších orgánů, který máme na těle. Řeč je o rtech, které by stejně jako naše otisky prstů mohly sloužit kriminalistům k naší identifikaci.

Celý článek

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

Celý článek

Stoplist aneb kosmetika, kterou musíte vyhodit právě teď

Určitě to znáte. Kdo z nás si nekoupil krém, který nám nevyhovoval, nebo rtěnku, která po jednom použití skončila v zadní části skříňky? Po pár měsících nebo letech se nám najednou nahromadí velké množství přípravků, které vlastně vůbec nepotřebujeme.

Celý článek

Kosmetika I Provenzali BIO Exkluzivní řada s bio certifikovaným arganovým olejem

Všechny výrobky I Provenzali BIO přináší špičkovou kvalitu, tradici kombinovanou s moderním výzkumem a vývojem, ověřenou funkčnost a certifikovanou kvalitu surovin i výrobků.

Celý článek

CO JE PLEŤOVÁ ESENCE A PROČ JE DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ HYDRATAČNÍ KRÉM

První receptury na výrobu pleťové esence byly objeveny v příručce krásy pro gejši v roce 1813. Představovala koncentrát s vysokým obsahem rostlinných složek získaných destilací nebo systémem na přípravu tradičního japonského čaje.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

Jak pečovat o rty s tradičním Jelením lojem

V těchto dnech bychom neměli zapomínat na kvalitní a pravidelnou péči o naše rty a ruce. V každé kabelce by tak vedle antibakteriálního gelu a krému na ruce neměl chybět balzám na rty. 

Celý článek