dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

Odstíny modré na šatech - trend léta 2017

Jasně, že kytičky se budou taky nosit. Ale o něco méně jak loni. Protože letos se kormidla zmocňují odstíny modré! A zamíří s vámi k lesním potůčkům, horským vodopádům, slaným jezerům i k moři.

Bledě modrá, temně modrá, královská, džínovina i lehké odlesky do fialové či šedé. Ať už jste si oblíbili jakýkoli odstín modré, pokud je to modrá, je dobrá! A nosí se na všem a v létě hlavně na šatech... A pokud si říkáte proč zrovna modrá a proč teď, připravili jsme si pohádku na vysvětlenou. Modrá se jednoduše nalodila na velké zaoceánské parníky, jachty, plachetnice, trajekty i malé rybářské kocábky, nechala se unášet proudem (a někdy také zabrala proti proudu), aby se dostala úplně všude a svou krásou ozdobila módní scénu. A vaše dny. Nosí se sice na všem, ale ve spojení se šaty nabývá ještě větší krásy! Nechala se unést a zavát do každého zákoutí a teď je jen na vás, jestli si vybere šaty v hlubinné modři, omyté lesním potůčkem nebo ty, kterým dal sílu sám vodopád... Budou modré, budou vaše a budou vám slušet.

Na to přísaháme!

  
Bledě modré šaty Haily's 659 Kč ; Tmavě modré šaty Vero Moda 1 129 Kč ; Lesklé modré šaty Pietro FIlipi 3 499 Kč

  
Šaty s pruhovanou sukní Haily's 629 Kč ; Krémovo-modré šaty Pietro Filipi 3 499 Kč ; Pruhované šaty Superdry 1 529 Kč

  
Džínové šaty Medicine 669 Kč ; Tmavší rovné šaty Kiss my dress 999 Kč ; Světlé šaty s třásničkami Noisy May 999 Kč

Chcete si prohlédnout (nebo rovnou koupit) více krásných modro-modrých šatů?

NAKUPUJTE NA ZOOTU nebo NA ANSWEAR!

pinterest.com ; zoot.cz ; answear.cz

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD ZOOT.CZ JARO 2017 LÉTO 2017 DÁMSKÉ ŠATY MODRÁ INSPIRACE OUTFITY #moda

Související články

V září marně hledáme babí léto

V září to nebude jen o části naší redakce, ale téměř o celé. Jak si užívají tento měsíc, vám poví také naše obchodní zástupkyně a Bára Mottlová!

Celý článek

Tělové scruby od MARKA dají vaší pokožce, co potřebuje

Jaká vůně je ta NEJ? Kokos, káva, citrus, čokoláda nebo máta? Nebo všechny? Tělové scruby však nejsou jen o dokonalých vůních, ale především o účincích!

Celý článek