dnes je 16.04.2021 a svátek má Irena

Odvažte se stylově s barevnými vlasy a vyražte s námi do víru rozpustilých účesů!

Přidat na Seznam.cz
Poohlížíte se po účesech, které mají ke klasice spíše dál než blíž? 

V následujících několika odstavcích se podíváme na účesy, které ladí k různým typům tónů pleti, jsou různě dlouhé a mají odlišné barevné odstíny. Vyberte si mezi nimi účes, který co nejlépe odpovídá nejen vašim obličejovým charakteristikám, ale také vaší samotné osobnosti. Právě to je totiž gró skvěle padnoucího účesu, ve kterém se budete cítit sebevědomě a dokonale.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Výrazné barvy vlasů
Jedním ze současných hitů, co se vlasů týče, jsou výrazné barvy. Nejenže jsou skvělým módním doplňkem, díky němuž by byl i náramek on vaší ručce od Tiffany lehce přehlédnutelný, ale výrazně barevné vlasy všem okolo vás dokazují, že jste sebevědomá a jdete si za tím, co chcete. A právě to je v dnešním světě jednou z nejdůležitějších věcí. Pokud tedy toužíte po ostře rudých vlasech nebo zrzavých pramenech, pak je nejvyšší čas s tímto přáním něco udělat. Skutečně stylového a moderního účesu docílíte pomocí barevných bloků. Je už na vás zabarvíte-li jen jednu část bloku nebo vlasy rozdělíte rovnou do několika bloků po celé jejich šířce.

Menší kontrasty barev
Chcete-li nosit účes, který se liší od těch ostatních, ale není až tak do očí bijící, přesto však není ani fádní ani obyčejný, volte jemnější odstíny barev. Tedy takové barvy, které nebudou v porovnání s vaší barvou vlasů tvořit výrazný kontrast.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Zabarvěte pouze spodní část
Dalším tipem na to, jak svým účesem vybočit z řady a přesto nepůsobit výstředně, je také odlišná barva vlasů, tentokrát však jen v jejich spodních částech. Tato verze je o to praktičtější, přestane-li se vám líbit, pak spodní zabarvenou část můžete jednoduše ustřihnout a vlasy zarovnat. Navíc se nemusíte trápit ani s pravidelným odrostem. Pravdou však je, že barevné prameny a barvy všeobecně víc vyniknou a vypadají „šmrncovněji“ na kratších nežli delších vlasech.

Barevné vlasy – jak je nosit? Výsledek vašich „barevných vlasů“ bude hodně záležet na šířce, pravidelnosti i délce zbarvených pramenů a neméně také na zvoleném odstínu. Samozřejmě také záleží na tom, pro jakou příležitost si takovýto účes volíte, zda pouze pro večerní akci nebo pro běžné denní nošení. Nezapomeňte, že účes leccos vypovídá o vašem charakteru. Barevné vlasy za vás budou do světa křičet, jsem odvážná, sebevědomá a ráda experimentuju. Mezi nejatraktivnější barvy na hlavě patří modrá, červená nebo nafialovělá.

 

Zdroj obrázků: Becomegorgeous.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY VLASY STYL ÚČES BARVY VLASŮ

Související články

Vlasové doplňky: Jak chránit vlasy před sluncem a větrem

Teplé počasí pomalu začíná a je nutné se na jarní a letní sezónu připravit. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Víte, jak si správně chránit vlasy i pokožku před sluncem a větrem?

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek