dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Odvažte se stylově s barevnými vlasy a vyražte s námi do víru rozpustilých účesů!

Přidat na Seznam.cz
Poohlížíte se po účesech, které mají ke klasice spíše dál než blíž? 

V následujících několika odstavcích se podíváme na účesy, které ladí k různým typům tónů pleti, jsou různě dlouhé a mají odlišné barevné odstíny. Vyberte si mezi nimi účes, který co nejlépe odpovídá nejen vašim obličejovým charakteristikám, ale také vaší samotné osobnosti. Právě to je totiž gró skvěle padnoucího účesu, ve kterém se budete cítit sebevědomě a dokonale.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Výrazné barvy vlasů
Jedním ze současných hitů, co se vlasů týče, jsou výrazné barvy. Nejenže jsou skvělým módním doplňkem, díky němuž by byl i náramek on vaší ručce od Tiffany lehce přehlédnutelný, ale výrazně barevné vlasy všem okolo vás dokazují, že jste sebevědomá a jdete si za tím, co chcete. A právě to je v dnešním světě jednou z nejdůležitějších věcí. Pokud tedy toužíte po ostře rudých vlasech nebo zrzavých pramenech, pak je nejvyšší čas s tímto přáním něco udělat. Skutečně stylového a moderního účesu docílíte pomocí barevných bloků. Je už na vás zabarvíte-li jen jednu část bloku nebo vlasy rozdělíte rovnou do několika bloků po celé jejich šířce.

Menší kontrasty barev
Chcete-li nosit účes, který se liší od těch ostatních, ale není až tak do očí bijící, přesto však není ani fádní ani obyčejný, volte jemnější odstíny barev. Tedy takové barvy, které nebudou v porovnání s vaší barvou vlasů tvořit výrazný kontrast.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Zabarvěte pouze spodní část
Dalším tipem na to, jak svým účesem vybočit z řady a přesto nepůsobit výstředně, je také odlišná barva vlasů, tentokrát však jen v jejich spodních částech. Tato verze je o to praktičtější, přestane-li se vám líbit, pak spodní zabarvenou část můžete jednoduše ustřihnout a vlasy zarovnat. Navíc se nemusíte trápit ani s pravidelným odrostem. Pravdou však je, že barevné prameny a barvy všeobecně víc vyniknou a vypadají „šmrncovněji“ na kratších nežli delších vlasech.

Barevné vlasy – jak je nosit? Výsledek vašich „barevných vlasů“ bude hodně záležet na šířce, pravidelnosti i délce zbarvených pramenů a neméně také na zvoleném odstínu. Samozřejmě také záleží na tom, pro jakou příležitost si takovýto účes volíte, zda pouze pro večerní akci nebo pro běžné denní nošení. Nezapomeňte, že účes leccos vypovídá o vašem charakteru. Barevné vlasy za vás budou do světa křičet, jsem odvážná, sebevědomá a ráda experimentuju. Mezi nejatraktivnější barvy na hlavě patří modrá, červená nebo nafialovělá.

 

Zdroj obrázků: Becomegorgeous.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY VLASY STYL ÚČES BARVY VLASŮ

Související články

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Jak vybrat vhodnou kosmetiku proti padání vlasů

Nadměrné a nežádoucí padání vlasů je podmíněno mnohými faktory. Prořídlé vlasy trápí i ženy a pokud k nim patříte i Vy, určitě hledáte způsoby, jak nechtěnému padání vlasů předcházet a jak řešit tento nepříjemný problém.

Celý článek

Svetry, které budete chtít nosit pořád

S letními kousky se pomalu ale jistě loučíme. Tedy některé nám poslouží i během podzimních měsíců, třeba právě v kombinaci se svetrem. A že není svetr jako svetr, se můžete přesvědčit v dnešním článku. Vybrali jsme totiž pro vás několik z nich, které budou letošní zimu hrát prim.

Celý článek

Jak se starat v létě o vlasy

Léto je zde v plném proudu a pořádná dávka sluníčka může vašim vlasům spíše uškodit. Jak předejít tomu, aby vaše vlasy netrpěly a jak se o ně správně starat?

Celý článek

Nejoblíbenější vlasový trend? Balayage je stálice

Léto je ideálním obdobím na změny. Vlasy tak mohou být jednou z nich. Pokud stále váháte, máme pro vás jeden tip, jak své vlasy oživit a zůstat trendy po celý rok.

Celý článek

Jak na perfektní plážové vlny snadno a rychle

K létu plážové vlny ve vlasech jednoznačně patří. Ne vždy se nám chce trávit s jejich přípravou hromadu času. Proto vám přinášíme čtyři tipy, jak na vlny snadno a rychle…

Celý článek