dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Přidat na Seznam.cz
Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

zdroj: pixabay.com

Vytvořit si ofinu není tak těžké, jak se může zdát. Stačí vám jen ostré nůžky a v případě potřeby i speciální – efilační nůžky. Nebojte se toho. Může vám pomoci například tutoriál video. Pokud si na to netroufnete, tak vyčkejte na svého kadeřníka. K jarním a letním dnům je to ideální střih.

Přemýšlela jste někdy nad ofinou? Hodně záleží na tom, jaký tvar obličeje máte. Ofiny různých tvarů i délek jsou stále in a mohou slušet i vám. Můžete se podívat na inspiraci nebo si pomocí nůžek vytvořit něžnou ofinu sama. Ke každému tvaru obličeje pasuje jiný střih ofiny. Jaký tvar obličeje je ten váš?

Kulatý obličej

Kulatému tvaru obličeje nejvíce sluší prostříhaná delší ofina. Ostrým střihům nebo husté ofině se určitě vyvarujte. U kulatého obličeje si můžete zvolit i ofinu na stranu. S tou správnou ofinou se vám obličej více opticky protáhne.

zdroj: pixabay.com

Oválný obličej

Teď potěšíme všechny ženy, které mají oválný obličej. Protože oválnému obličeji sluší opravdu všechno. Bude vám slušet klasická ofina, prostříhaná i velmi krátká ofina nad obočím.

zdroj: canva.cz

Hranatý obličej

Pokud máte hranatý tvar obličeje, pak to chce zvolit takový střih, který vás opticky zjemní a protáhne vám dostatečně obličej. Nejlepší variantou je ofina na stranu, tedy patka. Příliš rovná ofina by vám mohla vytvořit ostrý vzhled.

zdroj: pixabay.com

Trojúhelníkový obličej

Je váš tvar obličeje ve tvaru trojúhelníku? Pak stejně jako oválnému obličeji ofina náramně sluší. Skvělou volbou je jakákoliv ofina nebo ofina na stranu. Vyrovnají se tak nerovnosti mezi větším čelem a špičatou bradou.

zdroj: pixabay.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY TVAR OBLIČEJE OFINA OFINA NA STRANU NŮŽKY

Související články

5 tipů na letní pedikúru

Lehký krok a krásná chodidla, tak i o tom je pedikúra. Jak připravit naše nohy na letní obuv, abychom se cítily sebevědomě? Jak pravidelně pečovat o chodidla a jaké barvy jsou letos trendy?

Celý článek

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ BEZ CHEMIE

Lidí, kteří se zajímají nejen o kvalitu jídla, ale zároveň kladou důraz na složení přípravků určených k péči o tělo, je stále více. Více lidí začíná číst etikety a zajímá se o potenciálně škodlivé látky, které se vyskytují v krémech, šamponech, mýdlech či v zubních pastách.

Celý článek

Připravte svou pleť na léto, začít můžete s těmito kosmetickými tipy

Léto je za rohem a všechno nasvědčuje tomu, že si ho budeme moct užít plnými doušky. Připravte svou pleť na pořádnou dávku vitamínů, hydratace a ochrany, bez které se v létě rozhodně neobejde.

Celý článek

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

Videohovor na poslední chvíli? Máme pro vás SOS líčení, na které stačí 5 minut a 5 produktů

Poslední měsíce způsobují, že své pleti dáváme více volnosti. Jsou však chvíle, kdy potřebujeme vypadat perfektně, s čímž nám pomůže krátký beauty tutoriál od vizážistky Dermacol Silvie Sieger spolu se známou influencerkou Nikol Trojanovou.

Celý článek