dnes je 20.01.2019 a svátek má Ilona

Organická kosmetika má v Česku čím dál větší úspěch

Posnídali jsme v Pařížské ulici v přítomnosti bio veganské kosmetiky a seznámili jsme se s příběhem majitelky Ladybio kterou si jednoznačně zamilují i mnozí z vás.

Vlasová péče Antonin B. a styling Yarok nás společně s kadeřnicí detailně seznámili nejenom s výsledným efektem této kosmetiky, ale i s jejím čistě přírodním složením, které ocení i milovníci veganského životního stylu.

Najít v nepřeberném množství laků na vlasy ten ideální je nelehký úkol. My jsme vyzkoušeli lak na vlasy a tužidlo výše zmíněných značek a musíme uznat, že účes naší šéfredaktorky perfektně držel až do večera. Během chvilky vykouzlíte jakkoliv hladký nebo také strukturovaný účes, který vás bude provázet po celý den. Navíc produkty Yarok i Antonin B. díky jedinečnému 100% přírodnímu složení pečují o vlasy i do hloubky. A to například díky rýžovému extraktu, rozmarýnovému oleji, kokosovému oleji či vitamínům A, B3 a C.

O složení kosmetiky přemýšlí čím dál více lidí

Značka Yarok je velmi malou společností pocházející z Německa, kterou založil významný izraelský kadeřník Mordechai Alvow, kterého si zamilovaly i celebrity z červeného koberce. Značka si zakládá na jedinečném složení včetně všech nezbytných certifikátů. Produkty nejsou testované na zvířatech a jejich ingredience jsou ekologicky sklízené. Ekologicky firma uvažuje i v rámci obalových materiálů a ze svého ročního zisku věnuje 3 % organizaci The Pachamama Alliance, která chrání více než 10 akrů deštných pralesů.

Antonin B. je značkou, která spadá mezi pařížské přírodní hity a vyhrává spoustu důležitých ocenění. Její produkty vás velmi rychle přesvědčí, že opravdu fungují a krásně voní. „Za složení těchto výrobků osobně ručím. Opravdu je to to nejlepší, co můžete dnes sehnat,“ říká zakladatelka e-shopu Ladybio Veronika Lonská.

Organické parfémy vás okouzlí svou vůní

Z nabídky Ladybio můžete nakouknout i mezi organické parfémy. My jsme si zamilovali Two Eternities plný lesních květů, planých růží s citrusovým základem z bergamotu a olejem sladkého pomeranče. Právě díky přírodním složkám voní všechny tyto produkty velmi jemným a příjemným tónem.

 „Mým cílem je změnit v České republice náhled na přírodní kosmetiku a vůbec uvažování o kosmetice jako celku. Abychom nad tím, co na sebe dáváme, trošičku kriticky uvažovali. Čím dál víc mě zajímají značky, které jsou na západě v organickém světě špičkové. Je to pro mě osobní vášeň,“ dodala Lonská.

KOSMETIKA A PARFÉMY KRÁSA LADYBIO YAROK ANTONIN B. PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ORGANICKÁ KOSMETIKA NON TOXIC

Související články

Jak na krásné vlasy? Objevte kouzlo domácí péče!

Přírodní produkty dokážou zázraky. Mohou se vám po nich nádherně lesknout vlasy, zesílit a dokonce vyvolat růst. Jak na to, vám poradí staré ověřené metody!

 

Celý článek

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Celý článek

Zlaté glóby: Jaké líčení zvolily známé hvězdy

Zlaté glóby byly přehlídkou dechberoucích šatů a krásných dam. Všechny ovšem víme, že doplňky a líčení jsou neméně důležitou věcí pro vytvoření celkového looku. Jaký make-up zvolily známé tváře?

Celý článek

Jane Birkin: V 72 letech stále krásnou módní ikonou

Slavná modelka a herečka oslavila nedávno 72 let. Jaké jsou její rady na to, aby žena vypadala krásně v každém věku?

Celý článek

Půvabné spojení rtěnky Dior a modelky Belly Hadid

Bella Hadid je jasnou hvězdou značky Dior Makeup. Před pár měsíci spuštěný mini film na téma Halloween je následován další kampaní s názvem Wishes.

Celý článek

6 revolučních novinek v péči o pleť z loňského roku

Věda a technologie představily nové informace v péči o pleť. Jaké vzrušující objevy se z minulého roku promítnou do praxe roku 2019? 

Celý článek

Výrobky krásy 2018: Co nesmí chybět ve vaší kosmetické taštičce

Rok 2018 byl plný novinek točících se okolo krásy. A to my máme rády! Podívejte se na top produkty, které musíte vyzkoušet i vy.

 

Celý článek

Slavný kadeřník Oribe Canabes zemřel ve věku 62 let

Stvořitel stovky supermodelek, nejvlivnější odborník a umělec ve svém oboru a inovativní byznysmen zemřel na srdeční zástavu.

Celý článek