dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Organická kosmetika má v Česku čím dál větší úspěch

Přidat na Seznam.cz
Posnídali jsme v Pařížské ulici v přítomnosti bio veganské kosmetiky a seznámili jsme se s příběhem majitelky Ladybio kterou si jednoznačně zamilují i mnozí z vás.

Vlasová péče Antonin B. a styling Yarok nás společně s kadeřnicí detailně seznámili nejenom s výsledným efektem této kosmetiky, ale i s jejím čistě přírodním složením, které ocení i milovníci veganského životního stylu.

Najít v nepřeberném množství laků na vlasy ten ideální je nelehký úkol. My jsme vyzkoušeli lak na vlasy a tužidlo výše zmíněných značek a musíme uznat, že účes naší šéfredaktorky perfektně držel až do večera. Během chvilky vykouzlíte jakkoliv hladký nebo také strukturovaný účes, který vás bude provázet po celý den. Navíc produkty Yarok i Antonin B. díky jedinečnému 100% přírodnímu složení pečují o vlasy i do hloubky. A to například díky rýžovému extraktu, rozmarýnovému oleji, kokosovému oleji či vitamínům A, B3 a C.

O složení kosmetiky přemýšlí čím dál více lidí

Značka Yarok je velmi malou společností pocházející z Německa, kterou založil významný izraelský kadeřník Mordechai Alvow, kterého si zamilovaly i celebrity z červeného koberce. Značka si zakládá na jedinečném složení včetně všech nezbytných certifikátů. Produkty nejsou testované na zvířatech a jejich ingredience jsou ekologicky sklízené. Ekologicky firma uvažuje i v rámci obalových materiálů a ze svého ročního zisku věnuje 3 % organizaci The Pachamama Alliance, která chrání více než 10 akrů deštných pralesů.

Antonin B. je značkou, která spadá mezi pařížské přírodní hity a vyhrává spoustu důležitých ocenění. Její produkty vás velmi rychle přesvědčí, že opravdu fungují a krásně voní. „Za složení těchto výrobků osobně ručím. Opravdu je to to nejlepší, co můžete dnes sehnat,“ říká zakladatelka e-shopu Ladybio Veronika Lonská.

Organické parfémy vás okouzlí svou vůní

Z nabídky Ladybio můžete nakouknout i mezi organické parfémy. My jsme si zamilovali Two Eternities plný lesních květů, planých růží s citrusovým základem z bergamotu a olejem sladkého pomeranče. Právě díky přírodním složkám voní všechny tyto produkty velmi jemným a příjemným tónem.

 „Mým cílem je změnit v České republice náhled na přírodní kosmetiku a vůbec uvažování o kosmetice jako celku. Abychom nad tím, co na sebe dáváme, trošičku kriticky uvažovali. Čím dál víc mě zajímají značky, které jsou na západě v organickém světě špičkové. Je to pro mě osobní vášeň,“ dodala Lonská.

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA A PARFÉMY KRÁSA LADYBIO YAROK ANTONIN B. PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ORGANICKÁ KOSMETIKA NON TOXIC

Související články

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Jak na ni a kde začít?

Obličejová jóga je v posledních letech velkým trendem. V historii lidstva má však své místo již tisíce let. Připravili jsme pro vás třídílný miniseriál, ve kterém se od dvou profesionálních lektorek dozvíte, co a jak.

Celý článek

Zara spouští svou první beauty kampaň

Na oslavu milníku první kolekce krásy, která je datovaná na 12. května 2021, oslovila značka ZARA hned několik zajímavých osobností ke spolupráci, mezi nimi mimo jiné deset různých fotografů.

Celý článek

Nový parfém Zorba od Jardins d'Écrivains vás přenese na prosluněnou Krétu

Stejně volnomyšlenkářský a temperamentní jako hlavní postava slavného románu krétského autora Nikose Kazantzakise - takový je nejnovější parfém Zorba od Jardins d'Écrivains.

Celý článek

Vůně Jennifer Lopez vám dodají sebevědomí a šmrnc

Sexappealem hýřící superstar Jennifer Lopez má nejen zlato v hrdle, ale i znamenitý nos. Svůdné vůně nesoucí její jméno teď oficiálně seženete i v Česku.

Celý článek

Jaké úpravy obočí existují a co je dobré vědět?

Většina žen touží po souměrném a hustém obočí. V posledních letech se ukázalo pár nejnovějších trendů, díky kterým můžete krásného obočí dosáhnout. Existuje několik možností, jak si obočí upravit. Tak se na to pojďme společně podívat.

Celý článek

Milujete vanu plnou pěny? Tyhle 100% přírodní šumivé bomby vám dopřejí maximální relax

Přírodní kosmetika Bloobmee pochází od našich sousedů ze Slovenska. Můžete si tak vychutnat přírodní a v podstatě lokální kosmetiku.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Mandlový olej pro krásu citlivé pokožky

Mandlový olej se právem řadí mezi nejcennější přírodní suroviny na zemi. Do svých přípravků řady Sensitive jej proto vložila oblíbená značka tělové péče fenjal.

Celý článek