dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Organická kosmetika má v Česku čím dál větší úspěch

Posnídali jsme v Pařížské ulici v přítomnosti bio veganské kosmetiky a seznámili jsme se s příběhem majitelky Ladybio kterou si jednoznačně zamilují i mnozí z vás.

Vlasová péče Antonin B. a styling Yarok nás společně s kadeřnicí detailně seznámili nejenom s výsledným efektem této kosmetiky, ale i s jejím čistě přírodním složením, které ocení i milovníci veganského životního stylu.

Najít v nepřeberném množství laků na vlasy ten ideální je nelehký úkol. My jsme vyzkoušeli lak na vlasy a tužidlo výše zmíněných značek a musíme uznat, že účes naší šéfredaktorky perfektně držel až do večera. Během chvilky vykouzlíte jakkoliv hladký nebo také strukturovaný účes, který vás bude provázet po celý den. Navíc produkty Yarok i Antonin B. díky jedinečnému 100% přírodnímu složení pečují o vlasy i do hloubky. A to například díky rýžovému extraktu, rozmarýnovému oleji, kokosovému oleji či vitamínům A, B3 a C.

O složení kosmetiky přemýšlí čím dál více lidí

Značka Yarok je velmi malou společností pocházející z Německa, kterou založil významný izraelský kadeřník Mordechai Alvow, kterého si zamilovaly i celebrity z červeného koberce. Značka si zakládá na jedinečném složení včetně všech nezbytných certifikátů. Produkty nejsou testované na zvířatech a jejich ingredience jsou ekologicky sklízené. Ekologicky firma uvažuje i v rámci obalových materiálů a ze svého ročního zisku věnuje 3 % organizaci The Pachamama Alliance, která chrání více než 10 akrů deštných pralesů.

Antonin B. je značkou, která spadá mezi pařížské přírodní hity a vyhrává spoustu důležitých ocenění. Její produkty vás velmi rychle přesvědčí, že opravdu fungují a krásně voní. „Za složení těchto výrobků osobně ručím. Opravdu je to to nejlepší, co můžete dnes sehnat,“ říká zakladatelka e-shopu Ladybio Veronika Lonská.

Organické parfémy vás okouzlí svou vůní

Z nabídky Ladybio můžete nakouknout i mezi organické parfémy. My jsme si zamilovali Two Eternities plný lesních květů, planých růží s citrusovým základem z bergamotu a olejem sladkého pomeranče. Právě díky přírodním složkám voní všechny tyto produkty velmi jemným a příjemným tónem.

 „Mým cílem je změnit v České republice náhled na přírodní kosmetiku a vůbec uvažování o kosmetice jako celku. Abychom nad tím, co na sebe dáváme, trošičku kriticky uvažovali. Čím dál víc mě zajímají značky, které jsou na západě v organickém světě špičkové. Je to pro mě osobní vášeň,“ dodala Lonská.

KOSMETIKA A PARFÉMY KRÁSA LADYBIO YAROK ANTONIN B. PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ORGANICKÁ KOSMETIKA NON TOXIC

Související články

Našli jsme místo, kde si příroda s krásou skutečně rozumí

Když přišlo pozvání od Bio guru Lucie Van Koten na představení nové organické kosmetiky L'ODAÏTÈS  s úžasným příběhem, nemohli jsme odmítnout. A rozhodně nelitujeme. Máme pro vás pozvánku do krásných prostor designového obchůdku Wonderful, kde si příroda a krása rozumí...

 

Celý článek

6 tipů jak dostat řídnutí vlasů pod kontrolu

Řídnutí vlasů je velmi nepříjemnou záležitostí. Existuje však několik málo triků, jak ho zpomalit nebo alespoň zamaskovat.

Celý článek

Kadeřnice celebrit radí: přírodní péče o vlasy se vyplatí!

Vlasy - koruna krásy. Tohle rčení by mělo být mantrou každé kadeřnice. Už 12 let se jím řídí i Lucie Bugnerová alias Lussi Bugner.

Celý článek

Parfémové dárky pro milovnice jemných vůní

Přemýšlíte o nákupu nového parfému nebo chcete obdarovat někoho blízkého? Zavítejte tedy do světa Notino.cz. Má pro vás ty nejžhavější novinky!

Celý článek

Nové úspěšné tváře světového modelingu

Kdo bude hvězdou přehlídek příští rok? Je jich hned 12, které již pomalu září!

Celý článek

Metalická manikúra provází podzimní nálady

Je načase odlakovat zářivé letní barvy a dát prostor novým metalickým trendům. Tak ukažte své drápky.

Celý článek

Termální voda Uriage léčí již dvě tisíciletí

Značka Uriage pomáhá díky termálnímu prameni od roku 1992. Pramen samotný však byl objeven již před 2 000 lety. Podívejme se na historii Uriage společně.

Celý článek

Jak se nalíčit na Halloween?

Nejstrašidelnější noc v roce se kvapem blíží! Za co půjdete vy? 

Celý článek