dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Organická kosmetika má v Česku čím dál větší úspěch

Přidat na Seznam.cz
Posnídali jsme v Pařížské ulici v přítomnosti bio veganské kosmetiky a seznámili jsme se s příběhem majitelky Ladybio kterou si jednoznačně zamilují i mnozí z vás.

Vlasová péče Antonin B. a styling Yarok nás společně s kadeřnicí detailně seznámili nejenom s výsledným efektem této kosmetiky, ale i s jejím čistě přírodním složením, které ocení i milovníci veganského životního stylu.

Najít v nepřeberném množství laků na vlasy ten ideální je nelehký úkol. My jsme vyzkoušeli lak na vlasy a tužidlo výše zmíněných značek a musíme uznat, že účes naší šéfredaktorky perfektně držel až do večera. Během chvilky vykouzlíte jakkoliv hladký nebo také strukturovaný účes, který vás bude provázet po celý den. Navíc produkty Yarok i Antonin B. díky jedinečnému 100% přírodnímu složení pečují o vlasy i do hloubky. A to například díky rýžovému extraktu, rozmarýnovému oleji, kokosovému oleji či vitamínům A, B3 a C.

O složení kosmetiky přemýšlí čím dál více lidí

Značka Yarok je velmi malou společností pocházející z Německa, kterou založil významný izraelský kadeřník Mordechai Alvow, kterého si zamilovaly i celebrity z červeného koberce. Značka si zakládá na jedinečném složení včetně všech nezbytných certifikátů. Produkty nejsou testované na zvířatech a jejich ingredience jsou ekologicky sklízené. Ekologicky firma uvažuje i v rámci obalových materiálů a ze svého ročního zisku věnuje 3 % organizaci The Pachamama Alliance, která chrání více než 10 akrů deštných pralesů.

Antonin B. je značkou, která spadá mezi pařížské přírodní hity a vyhrává spoustu důležitých ocenění. Její produkty vás velmi rychle přesvědčí, že opravdu fungují a krásně voní. „Za složení těchto výrobků osobně ručím. Opravdu je to to nejlepší, co můžete dnes sehnat,“ říká zakladatelka e-shopu Ladybio Veronika Lonská.

Organické parfémy vás okouzlí svou vůní

Z nabídky Ladybio můžete nakouknout i mezi organické parfémy. My jsme si zamilovali Two Eternities plný lesních květů, planých růží s citrusovým základem z bergamotu a olejem sladkého pomeranče. Právě díky přírodním složkám voní všechny tyto produkty velmi jemným a příjemným tónem.

 „Mým cílem je změnit v České republice náhled na přírodní kosmetiku a vůbec uvažování o kosmetice jako celku. Abychom nad tím, co na sebe dáváme, trošičku kriticky uvažovali. Čím dál víc mě zajímají značky, které jsou na západě v organickém světě špičkové. Je to pro mě osobní vášeň,“ dodala Lonská.

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA A PARFÉMY KRÁSA LADYBIO YAROK ANTONIN B. PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ORGANICKÁ KOSMETIKA NON TOXIC

Související články

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek

Nejlépe stárnoucí slavné ženy, které na svůj věk rozhodně nevypadají!

Slavné ženy jsou v hledáčku celosvětových médií dnes a denně. Obdivujeme je, vzhlížíme k nim a máme je rádi. Které se nejlépe popraly s nemilosrdně plynoucím časem a vypadají neskutečně dobře?

Celý článek

10 trendů v manikúře pro jaro 2019, které si zamilujete!

Módní přehlídky byly plné rozmanitých nehtových trendů od téměř neviditelných po extrémně výrazné. My vám přinášíme 10 krásných, snadných a výrazných stylů pro vaše jarní nehty. 

Celý článek

Herečka seriálu Ulice si v Paříži vyzkoušela práci vlasové modelky

Nedávno jsme vám psali, že se herečka Markéta Stehlíková společně s kadeřníkem Honzou Kořínkem chystají na velké finále kadeřnické soutěže do Francie. Jak to celé dopadlo?

Celý článek

Připravte se na léto se zářivým líčením v bio kvalitě

Květinové bio rozjasňovače a konturovací bronzery od značky Zuii jsou tím, co v létě rozzáří nejenom vaši pleť. Bio kvalita vám zaručí, že své pleti dopřejete jen stoprocentně kvalitní a přírodní výrobky.

Celý článek

Certifikovaná přírodní kosmetika Weleda představuje novinky z řady Skin Food

Certifikovaná přírodní kosmetika Weleda bude brzy slavit úctyhodných 100 let. K úspěšným dlouholetým bestsellerům bezpochyby patří Univerzální rodinný krém Skin Food, a právě proto Weleda rozšířila tuto řadu o nové produkty.

Celý článek

Mohou vlasy bolet? Jak předejít poškození vlasové pokožky a udržet ji zdravou

Máte někdy pocit, že vás bolí vlasy? Je to vůbec možné? Co to způsobuje a jak se správně starat o pokožku hlavy není žádná věda!

Celý článek