dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

OSOBITÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON EMPREINTE

Přidat na Seznam.cz
Nadčasová kolekce šperků Louis Vuitton Empreinte se rozrůstá o nové kousky, které nás berou na cestu za objevováním svého vlastního já a osobního vkusu.
Šperky Louis Vuitton

Nadčasový sen

Sníte o špercích, které můžete nosit celý život a jejichž design nikdy nezestárne? Kolekce Empreinte z módního domu Louis Vuitton je nadčasová, osobitá, luxusní a můžete díky ní zdůraznit, kým jste.


Zdroj: se svolením LV

Nová kapitola

Kolekce Empreinte vznikla v roce 2004. Najdeme v ní snadno rozpoznatelné šperky, které vychází z ikonických designových kódů módního domu Louis Vuitton. V letošním roce otevírá Francesca Amfitheatrof, umělecká ředitelka hodinářské a šperkařské sekce Louis Vuitton, novou kapitolu kolekce Empreinte. Na scénu přichází originální a výrazné kousky, plné moderního stylu.


Zdroj: se svolením LV

Historické a přesto aktuální

Šperky pro ženy i muže z 18karátového žlutého, bílého či růžového zlata odráží design typických cvoků z kufrů značky Louis Vuitton. Najdeme na nich také proslulé iniciály LV, které v roce 1896 navrhl Georges Vuitton a vyřezávané kvítky Monogramu. 

Harmonie

Prokládané prsteny a náramky představují alegorii láskyplného vztahu a podobají se koženým řemenům, které obepínají legendární zavazadla oblíbeného módního domu. Ikonické čtyřlisté kvítky zdobí medailony, které se promění v dokonalé moderní talismany. Jsou zavěšeny také na náramcích a s každým pohybem rozehrávají svůj jemný tanec. Velmi všestranný design má dlouhý náhrdelník, který se snadno promění ve vrstvený náramek či náhrdelník s několika vrstvami. Působivý styl mají tvarované kruhové náušnice i klipy na ucho z růžového zlata zdobené diamanty. Lze je nosit samostatně nebo originálně vrstvit a kombinovat. Kolekce šperků Louis Vuitton Empreinte má velmi osobitý styl. Svými čistými liniemi a jasnými rysy je dokonalou ódou na cestování. 


Zdroj: se svolením LV

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY LOUIS VUITTON LOUIS VUITTON ŠPERKY

Související články

Pandora uvádí novou limitovanou edici přívěsků na podporu organizace UNICEF

Nový visací přívěsek z limitované edice ve tvaru květiny, na které je vyrytý text „learn, grow, love“, byl navržen tak, aby připomínal, že i v tom nejméně očekávaném prostředí mohou vyrůst krásné, silné květiny.

Celý článek
Vánoční kolekce Swarovski

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků s představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek
Bulgari Vánoce

OSLAVTE LETOŠNÍ VÁNOCE S LUXUSNÍMI ŠPERKY BULGARI

Letos na Vánoce představuje klenotnický dům Bulgari kampaň I Believe in Wonder, která nás nabádá, abychom uvěřili na zázraky. Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle.

Celý článek

Vánoční kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol oslavuje minulost i přítomnost zároveň

Populární značka šperků vypustila do světa svou novou vánoční kampaň pro rok 2022, do které obsadila modelku Hailey Bieber. Tiffany & Co. se vrací do minulosti a zároveň oslavuje přítomnost.

Celý článek

Beyoncé oslnila zlatem a diamanty. Večírkem na speciální pozvánky uzavřela pařížský týden módy

Na konci pařížského týdne módy oslnila Beyoncé zlatem a diamanty od Tiffany & Co. v celkové hodnotě přes 5 milionů korun. Oblékla si k tomu šaty Saint Lauren a pozvala na svůj další večírek jen nejvybranější společnost.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek